Search
Close this search box.

گردونه شانس کالاف دیوتی چیست؟ چند سی پی میخواهد؟

فهرست مطالب

گیمرهای حرفه‌ای همواره به دنبال تهیه یا خرید آیتم‌های ویژه و جذاب در بازی‌ها هستند. بازی کالاف دیوتی برای افزایش جذابیت تهیه آیتم‌های خاص توسط گیمرها، یک آیتم درون بازی جالب به نام “گردونه شانس کالاف دیوتی” را ارائه داده است. این گردونه شبیه به نمونه‌های واقعی، حاوی مجموعه‌ای از آیتم‌های ویژه و کاربردی است که گیمرها می‌توانند با تلاش دریافت کنند، اما اگر شانس خود را بخرند، می‌توانند آنها را با خرید سی پی با ایدی از آی گیم تهیه کنند. باید به این نکته توجه داشت که مقدار زیادی از سی پی را نمی‌توان به صورت رایگان کسب کرد و برای خرید آن از فروشگاه‌های معتبری مانند فروشگاه آی گیم نیاز است.

یک نکته بسیار مهم در مورد گردونه کالاف دیوتی وجود دارد، و آن این است که هرچه مقدار سی پی شما بیشتر باشد، احتمال دریافت آیتم‌های بیشتری افزایش می‌یابد. البته میزان سی پی مورد نیاز برای دریافت آیتم‌ها و چرخاندن گردونه بسته به ریجن اکانت کالاف دیوتی شما متغیر است. به عنوان مثال، برای خرید گردونه در ریجن هند، شما نیاز به خرید 5000 سی پی فوری کالاف دیوتی دارید. همچنین لازم به ذکر است که گردونه کالاف دیوتی تنها بخشی از این بازی است که می‌توانید شخصیت‌های لجندری و اسلحه‌های مربوط به آن را به دست آورید.

چه آیتم‌هایی در داخل گردونه کالاف دیوتی وجود دارند؟

همانطور که اشاره شد، در گردونه بازی کالاف دیوتی موبایل مجموعه‌ای از آیتم‌ها و اسلحه‌های لجندری وجود دارد. این آیتم‌ها از جمله باندل‌های بسیار ویژه و اسلحه‌های قدرتمندی هستند که می‌توانند توجه شما را به خود جلب کنند. به عنوان مثال، در یک باندل لجندری، شما می‌توانید به چندین اسکین دسترسی پیدا کنید. همچنین، در این باندل یک اسلحه قدرتمند، لوازم جانبی پوشیدنی، یک کوله پشتی و حتی نارنجک نیز وجود دارد. این آیتم‌ها در دسترس بازیکنان درون بازی نیستند و تنها با پرداخت سی پی کالاف دیوتی قابل دسترسی هستند.

جرقه‌ای از هیجان و سرگرمی در دنیای گردونه کالاف دیوتی با خرید سی پی

با توجه به ارزش بی‌نظیر آیتم‌های داخل گردونه کالاف دیوتی، این آیتم‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا در مقابل دشمنان خود برتری کسب کنید. آیتم‌های پوشیدنی همچنین می‌توانند باعث شوند تا کاراکتر شما در مسابقات دارای ظاهری منحصر به فرد و جذاب‌تر باشد. به هر حال، اگر به دنبال آیتم‌های ویژه و لجندری در کالاف دیوتی هستید، به شما پیشنهاد می‌شود که سی پی کالاف دیوتی آی گیم را بخرید و شانس خود را در گردونه این بازی امتحان کنید.

چگونه می‌توان آیتم‌های گردونه کالاف دیوتی را به دست آورد؟

شما نیازی به گرفتن مسیر پیچیده‌ای برای به دست آوردن آیتم‌های گردونه کالاف دیوتی ندارید. برای این کار کافی است که به فروشگاه درون بازی کالاف رفته و به بخش گردونه شانس مراجعه کنید. در قسمت پایینی گردونه شانس، یک گزینه زرد رنگ قابل مشاهده است که مقدار سی پی مورد نیاز برای هر بار چرخاندن گردونه را نشان می‌دهد. با هر بار چرخاندن گردونه کالاف دیوتی، این مقدار افزایش پیدا می‌کند. بعد از چرخاندن، شما می‌توانید آیتم برنده شده خود را با پرداخت سی پی ارزان آی گیم به دست آورید.

چه مقدار سی پی برای هر آیتم گردونه کالاف دیوتی نیاز است؟

همانطور که ذکر شد، برای دریافت آیتم‌های گردونه کالاف دیوتی، شما نیاز به استفاده از سی پی دارید. اما برای به دست آوردن این آیتم‌ها باید چه مسیری را طی کنید؟ ابتدا بازی کالاف دیوتی را روی دستگاه خود اجرا کرده و سپس به فروشگاه مراجعه می‌کنید. حال باید به قسمت ویژه (Featured) بروید و از این قسمت گزینه بتل پس یا بتل پس پلاس را انتخاب کنید. این بخش محلی است که می‌توانید مقدار سی پی مورد نیاز برای دریافت آیتم‌های گردونه کالاف دیوتی را مشاهده کنید.

اما توجه داشته باشید که مقدار سی پی مورد نیاز بسته به ریجن حساب شما متفاوت است. در زیر، مقادیر سی پی مورد نیاز برای چرخاندن گردونه کالاف دیوتی در هر ریجن آمده است:

  • ریجن اروپا: بین 13 تا 14 هزار سی پی برای هر بار چرخاندن
  • ریجن ایران: 8600 تا 9600 سی پی برای هر بار چرخاندن
  • ریجن هند: 5000 تا 5880 سی پی برای هر بار چرخاندن

خرید سی پی ارزان از آی گیم برای گردونه کالاف دیوتی

هر چند کالاف دیوتی موبایل به طور رایگان عرضه شده، اما خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل امکانات ویژه و منحصر به فردی را در اختیار گیمرها قرار می دهد. شما می توانید برای خرید سی پی با آیدی و دیگر امکانات کالاف موبایل به سادگی و با تضمین بهترین قیمت سی پی به سایت ای گیم، یکی از بهترین سایت های خرید سی پی کالاف، مراجعه کنید و از این بازی مهیج لذت ببرید.

این مقاله را دوست داشتید؟

مقالاتی که «نباید» از دست بدهید!

دیدگاه‌ها و پرسش‌و‌پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *