Search
Close this search box.

مخاطبین کسب‌وکار شما درست اینجا هستند…

به شما کمک می‌کنیم تا کسب‌وکار خود را به مخاطبین واقعی‌تان معرفی کنید؛ کاربران آینده‌ی کسب‌وکار شما، مخاطبین فعلی همیار آی‌تی هستد!

چرا همیار آی‌تی یک انتخاب ایده‌آل برای معرفی کسب‌وکار شماست؟

ما آموزش‌های مرتبط با آی‌تی و فناوری اطلاعات را به شکل رایگان در همیار آی‌تی منتشر می‌کنیم و همین موضوع باعث جذب کاربران زیادی به سایت‌مان شده است؛ از آنجایی که به کیفیت آموزش‌ها و پاسخ‌گویی به سوالات کاربران‌مان اهمیت زیادی می‌دهیم، به یک مرجع قابل اطمینان در زمینه‌‌ی ارائه‌ی مقالات آموزشی تبدیل شده‌ایم؛ بنابراین اگر یک کسب‌وکار آنلاین داشته باشید، اینجا جای خوبیست که آن را به مخاطبین ما معرفی کنید!

چطور به معرفی بهتر کسب‌وکار شما کمک می‌کنیم؟

بهبود سئو

۱

آگهی ریپورتاژ

با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه، وضعیت سئوی وب‌سایت خود را ارتقا دهید؛ در این پلن هیچ محدودیتی در حجم محتوا، تعداد تصاویر یا لینک‌ها وجود ندارد و لینک‌های وب‌سایت شما به شکل فالو (follow) درج می‌شوند!

هزینه ۷۵۰,۰۰۰ تومان
دائمی

برندسازی

۲

مقاله‌ی اختصاصی

یک مقاله‌ی اختصاصی برای شما می‌نویسیم و علاوه‌بر اینکه یک موضوع مرتبط با کسب‌وکارتان را به کاربران آموزش می‌دهیم، شما را به عنوان حامی مقاله معرفی کرده و در پایان به معرفی خدمات شما می‌پردازیم!

هزینه ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
دائمی

سئو و برندینگ

۳

اسپانسر آموزشی

در این پلن به دلخواه خود یکی از مقالاتی که قبلا در سایت نوشته شده و از اعتبار خوبی در میان کاربران و گوگل برخوردار است را انتخاب می‌کنید و ما لینک و کسب‌وکار شما را به عنوان حامی در آن مقاله درج می‌کنیم!

هزینه ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
سالیانه

در کمتر از ۲۴ ساعت، پاسخ شما را می‌دهیم!

در صورتی که سوالی درخصوص هر یک از پلن‌های تبلیغ و اسپانسرینگ دارید یا قصد دارید پلن خاصی را خریداری کنید، کافیست از طریق یکی از راه‌های ارتباطی زیر برای ما پیام بفرستید، در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ‌گوی شما  خواهیم بود.

شاید شما هم این سوالات را داشته باشید...

در مقاله‌ی اختصاصی یک محتوای جدید در سایت درج می‌شود و کسب‌وکار شما در آن معرفی خواهد شد، همچنین یک لینک به صفحه‌ی اصلی کسب‌وکارتان  برای شما در انتهای مقاله درج می‌شود، اما در اسپانسر آموزشی شما می‌توانید یکی از مقالاتی که قبلا در سایت منتشر شده و هم‌اکنون از جایگاه خوبی در گوگل برخوردار است را انتخاب کنید و یک یا چند لینک با انکسرتکست‌های دلخواه خود از آن مقاله دریافت کنید؛ اگر قصد دارید برای کسب‌وکار خود برندسازی کنید، می‌توانید مقاله‌ی اختصاصی را سفارش دهید، اما اگر علاوه‌بر برندسازی می‌خواهید به شکل حرفه‌ای روی سئوی وب‌سایت خود کار کنید و یک بک‌لینک قدرتمند دریافت کنید، اسپانسر آموزشی، یک گزینه‌ی ایده‌آل برای شما خواهد بود.

آگهی ریپورتاژ و مقاله‌ی اختصاصی چون متعلق به شما هستند، برای همیشه و به شکل دائمی در سایت باقی‌خواهند ماند، اما در اسپانسر آموزشی، شما یک جایگاه را برای مدت یک‌سال اجاره می‌کنید و پس از یک سال در صورت تمایل می‌توانید مجددا آن را تمدید کنید.

بله، لینک‌هایی که در هر کدام از پلن‌های بالا درج می‌شوند، به صورت پیش‌فرض در حالت فالو قرار دارند، مگر اینکه شما بخواهید لینک‌ها را به شکل نوفالو درج کنیم.