Search
Close this search box.

ریحون، تنها منویی که نیاز دارید!

فهرست مطالب

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه کارهایی را می توان به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری انجام داد؟ در گذشته، درست زمانی که خبری از اینترنت و گوشی های هوشمند نبود، تمام کارها به صورت عملی و با مرجعه حضوری انجام می شد؛ از جابه جایی پول و فعالیت های بانکی گرفته تا خرید کالا و رفتن بازار های شهر، ازجمله کارهایی است که نیاز به رفت و آمد در خیابان های شهر داشت؛ اما امروزه با پیشرفت فنآوری و همه گیر شدن گوشی ها و سامانه های هوشمند، همه چیز دست خوش تغییرهای زیادی شده است. دیگر انجام تراکنش های بانکی و یا خرید کالا در بیشتر مواقع، به صورت آنلاین انجام می شود؛ به طوری که تنها با چند کلیک روی گوشی هوشمند، می توانید کارهای بانکی، بررسی انتخاب و خرید کالا، و یا سفارش غذای خود را از میان کلی منوی رستوران، با گوشی هوشمند خود و به کمک سامانه های هوشمند انجام دهید.

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، با بیش از 2500 رستوران، امکان سفارش غذا در رشت، تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز را فراهم کرده است؛ همچنین به تازگی امکان سفارش غذا در قزوین هم ممکن شده است؛ در نتیجه کاربران دو شهر رشت و قزوین هم از این پس می توانند به کمک ریحون، در سریع ترین زمان و ساده ترین شکل ممکن، سفارش غذای خود را به صورت آنلاین ثبت کنند.

در ریحون دیگر نیازی به پرداخت وجه نقد نیست؛ چرا که هزینه غذا به صورت آنلاین پرداخت می شود. ریحون در کنار وب سایت بسیار کاربردی، یک اپلیکیشن خیلی خوب هم دارد که از طریق سامانه های گوگل پلی، بازار و سیب اپ، برای سیستم عامل های اندروید و iOS قابل دانلود است. به کمک اپلیکیشن ریحون، شما می توانید رستوران های اطراف خود را پیدا کرده و از میان آنها، بسته به تنوع غذایی مورد نظر، غذای خوشمزه خود را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، خوشمزه خود را در محل مورد نظر دریافت کنید.

 از دیگر قابلیت های ویژه ریحون می توان به تیم پشتیبانی این سامانه اشاره کرد؛ تیمی که از آغاز تا پایان و حتی بعد از دریافت غذا، همراه شما خواهد بود. به کمک سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، از میان منوی عکس دار بیش از 2500 رستوران، به آسانی غذایان را انتخاب کرده و و بعد از ثبت سفارش، غذای خوشمزه خود را در محل دلخواه دریافت کنید.

این مقاله را دوست داشتید؟

مقالاتی که «نباید» از دست بدهید!

دیدگاه‌ها و پرسش‌و‌پاسخ

3 پاسخ

  1. ما اصفهان هستیم ولی اطرافمون هیچ رستورانی پیدا نمیکنه

  2. آدم صفحه اول سایتو نگاه میکنه یاد دیوار و شیپور میفته /-:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *