Search
Close this search box.

گرانترین دوربین مداربسته در جهان

فهرست مطالب

همواره در هر بحثی، اقتصاد و بحث مالی مطرح است. در جهان دوربین مداربسته مثل سایر محصولات مهم در مورد قیمتش هم بحث و بررسی فراوان وجود دارد. هایک ویژن با عنوان بهترین دوربین مداربسته در جهان، جزو گرانترین محصولات محسوب شده و در این مقاله قصد داریم این برند را برای شما معرفی کنیم. در فروشگاه ایران هایلوک فروش ویژه محصولات هایک ویژن و هایلوک وجود دارد و می دانید فروش ویژه جزو جذابترین بحث در هر زمینه ای است. در فروشگاه ایران هایلوک فروش هایک ویژن به صورت ویژه انجام می شود. این یک مقاله در جهت معرفی این برند معتبر دنیا یعنی هایک ویژن است و بررسی آن را برای شما به وضوح انجام خواهیم داد که گرانترین دوربین مداربسته کدام است. نشانی وبسایت فروشگاه ایران هایلوک به شرح زیر است:

https://iranhilook.com

گرانترین دوربین مداربسته سال 1401 در فروشگاه ایران هایلوک مرغوبترین و با کیفیت ترین محصول در سطح جهان محسوب می شود. در این مقاله نه فقط به گرانترین دوربین مداربسته بلکه به کلیه محصولات و تجهیزات نظارتی گران قیمت اشاره خواهیم کرد و با معرفی آنها شما را در جریان کم و کیف کار قرار می دهیم.

در حال حاضر دوربین مداربسته هایک ویژن اگرچه قیمت بالایی دارد اما جزو پرفروشترین محصولات در این زمینه قرار دارد که در این مقاله به آن اشاره می کنیم. دوربین مداربسته انواع و اقسام دارد که انتخاب آن منوط به توقعات شما از آن است و البته مهمترین فاکتور در انتخاب آن، بستگی به جیب شما دارد. در نظر داشته باشید اگر قصد دارید یک تجهیزات خیلی باکیفیت داشته باشید، می توانید هم به صورت با سیم و هم به صورت بی سیم تجهیزات تهیه کنید.

اقتصاد در بحث دوربین مداربسته یک موضوع کلی در خصوص خرید ارزنده محصولات و تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می رود و بررسی آن اشاره به خرید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب دارد. در فروشگاه ایران هایلوک  فرایند تهیه تجهیزات در سه مرحله زیر انجام می شود.

نخست مشاوره

دوم خرید دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته به آن مثل دستگاه، هارد و…

سوم نصب و راه اندازی تجهیزات

خوب است بدانید شرکت هایک ویژن، محصولات هایلوک را هم در جهان عرضه می کند که به اقتصادی بودن و ارزان قیمت بودن شهرت دارد. هایک ویژن در سطح جهان به عنوان بهترین دوربین مداربسته شناخته می شود که با کیفیت عالی و تنوع بسیار بالای محصولات، تمام نیاز کاربران را برآورده می کند.

هایلوک یک برند اقتصادی است و هایک ویژن یک برند پرچمدار که در این مقاله با عنوان فروش ویژه هایک ویژن قصد داریم، این موضوع را بررسی کنیم که کدام محصول برای خرید دوربین مداربسته شما بهتر است.

خوب است بدانید در فروشگاه ایران هایلوک ارزانترین و گرانترین دوربین مداربسته و سایر تجهیزات کدام است:

سیم آداپتوری با قیمت هر عدد سه هزار تومان ارزانترین جنس موجود در فروشگاه ایران هایلوک است.

دوربین مداربسته 8 مگاپیکسل تحت شبکه با لنز متغیر از برند هایک ویژن با نزدیک به 10 میلیون تومان گرانترین جنس موجود در فروشگاه ایران هایلوک است.

*بسیاری از دوربینهای مداربسته پروژه ای هایک ویژن وجود دارد که قیمتی به مراتب بالاتر از 30 میلیون تومان دارند که قیمت آنها در لیست نیست و برای اطلاع از آن باید با فروشگاه در تماس باشید:

فروش ویژه ایران هایلوک شامل تجهیزات نظارتی در این وبسایت اجرایی شده و کاربران می توانند با تخفیف بسیار خوب کالاهای موجود در این سبد را خریداری کنند. در این مقاله اشاره به محصولاتی خواهیم کرد که در فروش ویژه ایران هایلوک قرار گرفته اند.

هایلوک و هایک ویژن بهترین تجهیزات دوربین مداربسته در جهان به شمار می روند. هر دوی این برندهای ساخت یک کشور و یک شرکت هستند و تفاوتهای کمی با هم دارند. در این مقاله به این موضوع اشاره خواهیم کرد. باید بدانیم و بررسی کنیم که دوربین مداربسته مناسب در فروش ویژه را چگونه انتخاب کنیم؟ برای این کار باید بدانیم انتظارمان از یک تجهیزات نظارتی چیست و محصول موردنظرمان چه قابلیتهایی دارد. البته در نظر داشته باشید تهیه یک تجهیزات نظارتی فقط منوط به خرید دوربین مداربسته نیست و شما باید علاوه بر آن، دستگاه، هارد، کابل، آداپتور و اتصالات مناسب را هم تهیه کنید. درواقع پیش از همه باید بدانیم می خواهیم کدام فضا را تجهیز کنیم. در فروشگاه ایران هایلوک 2 برند زیر به عنوان برترین محصولات در فروش ویژه عرضه می شود:

هایک ویژن

هایلوک

پکیجهای اقتصادی

در فروشگاه ایران هایلوک اگر اجزای تجهیزات نظارتی را به صورت تک به تک خریداری کنید، فقط دوربین مداربسته و دستگاه شما شامل تخفیف خواهد بود اما اگر تجهیزات کامل را در قالب پکیج های پیشنهادی وبسایت ایران هایلوک خریداری کنید، تخفیف به تمام کالاها تعلق خواهد گرفت. برای اطلاع از نحوه تخصیص تخفیف به برندهای مختلف، نکات زیر را مطالعه کنید:

پکیج های هایک ویژن (بهترین تجهیزات نظارتی جهان) : 23 درصد تخفیف

پکیج های هایلوک (زیرمجموعه برند هایک ویژن) : 33 درصد تخفیف

پکیج های نگرون و نیکسون (واردشده توسط مجموعه ایران هایلوک) : 43 درصد تخفیف

همانطور که گفته شد، اقتصاد در تجهیزات نظارتی موضوعی است که کاربران را برای تهیه سیستم های با قیمت مناسب قیمت راهنمایی می کند. برای آن دسته از کاربرانی که نیازی به ویژگی های منحصر به فرد ندارند و فقط می خواهند از محیط مورد نظرشان نظارت داشته باشند، محصولات نیکسون پیشنهاد می شود. اگر دنبال دوربین مداربسته 2 یا 4 مگاپیکسل با تکنولوژی و قیمت مناسب هستید، می توانید از برند هایلوک دوربین مداربسته دام یا بولت انتخاب کنید. همچنین اسپیددام 2 مگاپیکسل هایلوک با تکنولوژی نیز موجود است. اگر هم می خواهید تکنولوژی تحت شبکه با قیمت مناسب انتخاب کنید، می توانید دوربین مداربسته دام و بولت 2، 4 و 5 مگاپیکسل هایلوک را انتخاب کنید، همچنین دوربین مداربسته اسپیددام 2 و 4 مگاپیکسل هایلوک نیز موجود است.

در نظر داشته باشید خرید دوربین مداربسته صرفا تمام هزینه های تهیه تجهیزات نیست و برای فعالسازی یک تجهیزات نظارتی کامل باید مراحل زیر را طی کنید و بابت آنها هزینه بپردازید:

خرید دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته(تنظیم و جایگذاری)

نصب دستگاه(وصل کردن هارد، آغاز کار و آموزشهای مرتبط)

کابل کشی(به همراه داکت کشی و فلکسی کشی در صورت نیاز)

نصب سوئیچ(فقط برای تکنولوژی تحت شبکه و همراه با آن دسته دستگاه های بدون پی او ای)

جاگذاری رک و باکس(در صورت نیاز)

انتقال تصویر بر روی گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی(در صورت نیاز)

تمام موارد ذکرشده در کنار هم جزو ملزومات نصب سیستم نظارتی است و هر کدام مکمل یکدیگرند.

همچنین هایک ویژن با عنوان برترین تولیدکننده تجهیزات نظارتی در جهان، به شما بهترین محصولات را ارائه می کند.

هایک ویژن رتبه یک جدول رده بندی برترین محصولات تجهیزات نظارتی را دارد و از این رو اگر شما اقدام به خرید محصولات هایک ویژن کنید، بهترین تجهیزات نظارتی را از آن خود کرده اید. برای مطالعه کامل درباره این برند با ما همراه باشید.

هایک ویژن معتبرترین شرکت تولید دوربین مداربسته است که سال 2001 به بازار عرضه شد و نزدیک به دو دهه است که در بازار دوربین مداربسته فعالیت می‌کند. خوب است بدانید، تولیدات این شرکت فقط منحصر به ساخت دوربین مداربسته نیست و این شرکت توانسته در سال 2018 در مسابقه ربات‌های هوشمند هم رتبه نخست را از آن خود کند؛ دقیقا همان رتبه‌ای که چندین سال است، از لحاظ کیفیت دوربین مداربسته در اختیار هایک ویژن قرار دارد.

 شاید با شنیدن جنس چینی و کالای تولید کشور چین، حس خوبی به شونده منتقل نشود اما این بار، هایک ویژن ساخت چین از این قاعده مستثنی است و با شنیدن این برند، می‌توانید باکیفیت‌ترین و معتبرترین کالا را در ذهن خود تصور کنید. خاستگاه این برند، شهر هانگژو است و مهمترین صنعت این شهر محسوب می‌شود.

موفقیتی که طی سال‌های اخیر نصیب هایک ویژن شده، باعث شده تا فعالیت این شرکت در بازارهای مرتبط در زمینه امنیت گسترش پیدا کند. یکی از مواردی که می‌توان به عنوان موفقیت این برند از آن یاد کرد، بهره‌مندی از تراشه‌های الکترونیکی شرکت آمبرلا از کشور آمریکاست. از نکات مهم دیگر که می‌توان به آن اشاره کرد، تاکید این شرکت بر تولیدات خلاقانه و متنوع است.

فرقی نمی‌کند که چه پروژه‌ای پیش رو دارید و فضای موردنظر شما، چقدر وسعت دارد. هایک ویژن، برندی است که در موارد گوناگون کاربرد دارد و مشتریان این برند، اگر قبلا از آن استفاده کرده باشند، حتما برای پروژه بعدی باز هم سراغ آن خواهند آمد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66735544 یا شماره 09901220030 با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید.

گرانترین دوربین مداربسته و گرانترین برند

هایک ویژن گرانترین برند در فروشگاه ایران هایلوک است و نمونه های این برند گرانتر از نمونه های مشابه آن از دیگر برندهاست. در نظر داشته باشید، بعد از هایک ویژن، برند هایلوک و داهوا، بعد از آن، نگرون و در آخر نیکسون قرار دارد. طبیعی است آنچه به عنوان گرانترین تجهیزات نظارتی سال 1401 مطرح است همگی از برند هایک ویژن باشد.

گرانترین دوربین مداربسته اسپیددام

در لیستی که از سوی شرکت پارس ارتباط ارائه شد، کیبور هایک ویژن بالاترین قیمت را دارد اما در بحث دوربین مداربسته، پس از آن یک مدل اسپیددام در رتبه بعدی قرار دارد که گرانترین محصول این لیست است. اسپیددام هایک ویژن DS-2DE7320IW-AE با قیمت بیش از 30 میلیون تومان تومان گرانترین اسپیددام در فروشگاه ایران هایلوک است. ویژگی های این محصول به شرح زیر است:

اسپیددام 3 مگاپیکسل با لنز 7 اینچ

بهره مندی از تکنولوژی IP

با دید در شب 150 متر

با قدرت زوم 20 برابر

قابلیت اتصال یک عدد رم تا 128 گیگابایت

قابلیت فشرده سازی +H265

بهره مندی از مقاومت IP66

بهره مندی از سیستم هشدار

گرانترین دستگاه NVR

حتما می دانید که اگر قصد استفاده از تکنولوژی تحت شبکه دارید، باید در تجهیزاتی که می خرید از دستگاه NVR استفاده کنید. در سال 1399 گرانترین دستگاه NVR که در لیست شرکت پارس ارتباط قرار دارد، دستگاه هایک ویژن مدل DS-7732NI-K4/16P است که با قیمت بسیار بالا عرضه می شود. ویژگی های این محصول به شرح زیر است:

قابلیت پشتیبانی از 32 عدد دوربین مداربسته IP تا وضوح تصویر هر کدام 8 مگاپیکسل

بهره مندی از قابلیت 16 عدد PoE و برق رسانی به 16 عدد دوربین مداربسته به طور همزمان

دارای قابلیت اتصال تا 4 هارد

دارای قابلیت پشتیبانی از هر هارد تا ظرفیت 8 ترابایت

بهره مندی از پهنای باند ورودی 256 مگابیت بر ثانیه

بهره مندی از پهنای باند خروجی 16 مگابیت بر ثانیه

قابلیت فشرده سازی +H265

بهره مندی از یک کانال صدا

بهره مندی از ابعاد بزرگ و جنس فلز

گرانترین دستگاه DVR

حتما می دانید که اگر قصد استفاده از تکنولوژی Turbo HD دارید، باید در تجهیزاتی که می خرید از دستگاه DVR استفاده کنید. در سال 1401 گرانترین دستگاه DVR که در لیست شرکت پارس ارتباط قرار دارد، دستگاه هایک ویژن مدل DS-7232HQHI-K2 است که با قیمت بیش از 10 میلیون تومان عرضه می شود. ویژگی های این محصول به شرح زیر است:

قابلیت پشتیبانی از 32 عدد دوربین مداربسته Turbo HD تا وضوح تصویر هر کدام 4 مگاپیکسل

بهره مندی از قابلیت اتصال 8 عدد دوربین مداربسته IP تا وضوح 6 مگاپیکسل

دارای قابلیت اتصال تا 2 هارد

دارای قابلیت پشتیبانی از هر هارد تا ظرفیت 8 ترابایت

قابلیت فشرده سازی +H265

بهره مندی از یک کانال صدا

بهره مندی از ابعاد بزرگ و جنس فلز

گرانترین دوربین مداربسته دام

دوربین مداربسته دام وندال پروف که از قابلیت لنز متغیر و دارای قابلیت اتصال میکروفون باشد و همچنین دارای وضوح 4 مگاپیکسل باشد، گرانترین دوربین مداربسته دام داخل لیست عرضه می شود. البته نمونه 8 مگاپیکسلی این دوربین مداربسته هم وجود دارد که طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت اما در حال حاضر موجود نیست. این دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2743G0-IZS است که ویژگی های آن به شرح زیر معرفی می گردد:

دام وندال پروف 4 مگاپیکسل

بهره مندی از تکنولوژی IP

با دید در شب 50 متر

با لنز متغیر با فاصله کانونی 2.8 به 12 میلیمتر

با قابلیت اتصال میکروفون

با قابلیت WDR

قابلیت اتصال یک عدد رم تا 128 گیگابایت

قابلیت فشرده سازی +H265

بهره مندی از مقاومت IP67 و ضدضربگی IK10

بهره مندی از جنس تمام فلز

دارای قابلیت PoE

گرانترین دوربین مداربسته Turbo HD

در حال حاضر بهترین دوربین مداربسته با تکنولوژی Turbo HD دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CE19U8T-IT3Z است که دارای بالاترین وضوح تصویر، بالاترین میزان دید در شب و قابلیت لنز متغیر برای مشاهده جزئیات است. این دوربین مداربسته که با قیمت بیش از 10 میلیون تومان عرضه می شود، دارای ویژگی های به شرح زیر است:

بولت کیس بزرگ 8 مگاپیکسل

بهره مندی از تکنولوژی Turbo HD

با دید در شب 80 متر

با لنز متغیر با فاصله کانونی 2.8 به 12 میلیمتر

با قابلیت WDR

بهره مندی از ویژگی Ultra low light و دید در شب با کمترین میزان نور ممکن

بهره مندی از مقاومت IP67

بهره مندی از جنس تمام فلز

امیدواریم از مطالعه این مقاله با عنوان گرانترین دوربین مداربسته لذت برده باشید.

این مقاله را دوست داشتید؟

مقالاتی که «نباید» از دست بدهید!

دیدگاه‌ها و پرسش‌و‌پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *