شارژما، ساختمان مسکونی خود را به صورت آنلاین مدیریت کنید!

زمان مطالعه: حدود 2 دقیقه / 1 گفتگو

یکی از مهم‌ترین مواردی که همواره برای مدیران و اعضای هیئت مدیره‌ی ساختمان مشکل‌ساز می‌شود فعالیت‌های مربوط به پرداخت شارژ و مدیریت شارژ ساختمان است، از آنجایی که در عصر حاضر شاهد گسترش کسب و کارهای اینترنتی هستیم، بد نیست راه حل‌هایی برای مدیریت شارژ ساختمان نیز پیدا کنیم!

یکی از بهترین راهکارهایی که می‌توان در این زمینه در نظر گرفت، به‌کارگیری سامانه‌های مدیریت شارژ ساختمان می‌باشد، یکی از بهترین سایت‌های ارائه‌دهنده‌ی این خدمات، سامانه‌ی مدیریت شارژ ساختمان شارژ ما می‌باشد.

شارژما، ساختمان مسکونی خود را به صورت آنلاین مدیریت کنید!

شما به کمک نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان قادر خواهید بود به صورتی دقیق و یکپارچه ساختمان خود را مدیریت کنید، بنابراین اگر به دنبال یک سیستم جامع و کامل در این زمینه می‌گردید پیشنهاد ما استفاده از سامانه‌ی شارژما است.

شارژما چه خدماتی به شما می‌دهد؟

در پنل مدیریت، با ابزارهای گوناگونی روبرو خواهید بود، ابزارهای مدیریت مالی و حسابداری، مدیریت قبوض، مدیریت هزینه‌ها، مدیریت شارژ ساختمان، نوع محاسبه شارژ، مدیریت بلوک‌ها، واحدهای مسکونی، خانوار، صدور خودکار شارژ، مدیریت نگهبانان، انتخابات، نظرسنجی و… به‌گونه‌ای که به راحتی می‌توانید به مدیریت مجتمع مسکونی خود بپردازید!

به کمک نمودارهای گرافیکی این سیستم قادر خواهید بود به صورت لحظه‌ای آمار و ارقام مربوط به ساختمان خود را بررسی و تجزیه تحلیل کنید.

هر خانوار یک پنل مخصوص به خود را دریافت می‌کند و قادر خواهد بود به بخش‌های مورد نیاز دسترسی داشته باشد، بنابراین اگر می‌خواهید در مصرف کاغذ صرفه‌جویی کرده و مجبور نباشید برای تمام تراکنش‌های ساختمانی خود از روش‌های سنتی استفاده کنید، بهترین راهکار استفاده از سامانه‌ مدیریت شارژ ساختمان شارژما است!

دو ماه به‌صورت رایگان مهمان شارژما باشید!

اگر مطمئن نیستید که این سیستم برای شما مناسب است یا نه، تنها کافیست در سایت عضو شده و یک حساب کاربری رایگان برای خود ایجاد کنید! شما به مدت 2 ماه مهمان شارژما خواهید بود و می‌توانید به صورت رایگان از تمام امکانات سیستم استفاده کنید، پس همین الان به سایت شارژما مراجعه کرده و آن را امتحان کنید!

این مقاله صرفا جنبه‌ی معرفی داشته و محتوای آن توسط سفارش‌دهنده نگارش شده است، همیار آی‌تی مسئولیتی در قبال صحت عملکرد وبسایت معرفی شده نمی‌پذیرد.

شما یک گام جلوتر از دیگران باشید! اگر به آی‌تی و تکنولوژی علاقه‌مندید و دوست دارید سریع‌تر در این زمینه پیشرفت کنید، همین حالا به جمع 15,867 عضو همیار آی‌تی بپیوندید، دسترسی به تمام آموزش‌های پریمیوم، دریافت جدیدترین آموزش‌های کاربردی مرتبط با آی‌تی و استفاده از مشاوره‌ی رایگان، برخی از مزایای عضویت در سایت هستند، شما نیز به کاربران همیار پیوسته و همین حالا وارد دنیای حرفه‌ای‌ها شوید... من هم می‌خواهم عضو ویژه‌ی همیار شوم

1 گفتگو

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید، سوالات شما توسط کارشناسان همیار آی‌تی پاسخ داده می‌شود...

  1. محسن صالح پور گفت:

    واقعا کافیه
    هر یه پست خوبی که قرار میدی
    ده تا تبلیغ میزنی
    چه خبرته