Search
Close this search box.

طراحی فروشگاه اینترنتی با دو افزونه دکان و همکاری در فروش

فهرست مطالب

اگر قصد ایجاد کسب و کار اینترنتی و یک فروشگاه آنلاین دارید، باید با تکنیک ها و مهارت هایی که منجر به موفقیت و فروش بیشتر می شود آشنا باشید. استفاده از سیستم چند فروشندگی با افزونه دکان یکی از روش هایی است که به قوی تر شدن فروشگاه و به دنبال آن کسب درآمد بیشتر شما کمک می کند. سایت ها با قابلیت چند فروشندگی امکان فروش محصولات مختلف را بدون موجودی محصول و مدیریت انبار برای شما فراهم می کند. در کنار سیستم چند فروشندگی، تبلیغات هدف دار، بهترین راه جذب مشتری و سود بیشتر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک است. استفاده از افزونه همکاری در فروش یعنی افزونه Affiliate marketing یکی از متدهای مطرح در بازاریابی آنلاین در وردپرس است.

در سیستم همکاری در فروش، یک بازاریاب به ازای مشتریانی که برای شما می فرستد پورسانت دریافت می کند. در اینجا قصد داریم حرفه ای ترین سیستم چند فروشندگی وردپرس یعنی افزونه Dokan Pro یا پلاگین چند فروشندگی دکان پرو و بهترین افزونه همکاری در فروش راست چین را به شما معرفی کنیم.

افزونه چند فروشندگی دکان و افزونه همکاری در فروش affiliate marketing

افزونه چند فروشندگی دکان پرو

افزونه دکان یک افزونه وردپرس فروشگاهی چند فروشندگی پر طرفدار است که با استفاده از آن به سادگی می توان پلتفرم های چند فروشندگی را ایجاد کرد. آمازون، ای بی، دیجی کالا، بامیلو و … قابلیت فروش اینترنتی از طریق فروشگاه خود را به بقیه فروشندگان هم داده اند. شما نیز می توانید با افزونه دکان پرو قابلیت سیستم چندفروشندگی را در در وبسایت وردپرسی  خود ایجاد می کند.

افزونه دکان پرو و سیستم چندفروشندگی راست چین

سیستم چند فروشندگی چیست ؟

در سیستم چند فروشندگی، فروشندگان محصولات مختلف یا خدمات خود را پس از تائید مدیر وبسایت در فروشگاه  قرار می دهند. صاحبان فروشگاه اینترنتی در کنار فروش محصولات خود، به ازای فروش هر کدام از محصولات دیگر، کمیسیون خود را دریافت می کنند. این سیستم برد-برد هم برای فروشندگان و هم مدیران سایت ها و هم خریداران سودمند است. صاحب سایت تنها تلاشی که باید انجام دهد، انتظار برای فروش محصولات فروشندگان دیگر و دریافت کمیسیون خود است.  فروشندگان نیز بدون سرمایه در ساخت وبسایت و مدیریت آن محصول خود را می فروشند. و در نهایت خریدارن محصول هم امکان انتخاب از بین برندهای مختلف را پیدا می کنند.

امکانات افزونه دکان هر موردی که در یک فروشگاه نیاز باشد را دربر می گیرد و قابلیت های افزونه فروشگاهی ووکامرس (WooCommerce) را گسترش می دهد.

افزونه چند فروشندگی دکان پرو راست چین

ویژگی های افزونه وردپرسچند فروشندگی دکان 

 • افزونه dokan pro به فروشندگان اجازه می دهد تا محصولات نامحدود با ویژگی های از پیش تعریف شده و سفارشی ایجاد کنند.
 •  امکان ثبت محصولات  بدون این که کاربر وارد پیشخوان وردپرس بشود فراهم است.
 • قابلیت بررسی و تایید تمام محصولات توسط مدیر سایت وجود دارد.
 • SEO فرندلی است و با افزونه YOAST SEO کار می کند. فروشندگان می توانند عنوان و توضیحات صفحه فروشگاه خود را برای بهینه سازی موتورهای جستجو ویرایش کنند.
 • فروشندگان می توانند محصولات را به عنوان پیش نویس علامت گذاری کنند تا انتشار آنها در سایت لغو شود و وضعیت سفارش بروز شود.
 • مشتریان می توانند هر صفحه محصولات را رتبه بندی کنند. این باعث افزایش اعتماد بین مشتریان و فروشندگان می شود.
 • مدیران سایت می توانند برخی از فروشگاه های خاص را علامت گذاری کنند و در هر نقطه از سایت با استفاده از ویجت نمایش دهند.
 • مدیران می توانند به راحتی همه فروشندگان را در مورد یک تبلیغ جدید در سراسر سایت مطلع کند.
 • امکان  بررسی، تایید و یا لغو درخواست های برداشت وجه وجود دارد.
 • پنل تنظیمات جهت مدیریت کاربران و عملکردهای مرتبط آن ها ایجاد شده است.
 • پس از انجام هر تراکنش، سهم فروشنده پس از کسر کارمزد تعیین شده، به حساب فروشنده واریز خواهد شد و نیازی به ثبت درخواست برداشت وجه و بررسی مدیر سایت نیست.
 • امکان شخصی سازی افزونه دکان متناسب با نیاز وجود دارد مثلا، امکان فروشنده شدن را از فرم عضویت حذف کنید! اطلاعات تماس فروشندگان را مخفی کنید.

توجه: کاربرانی که افزونه دکان را از سایت راست چین خریداری کرده باشند، برای خرید افزونه تسویه حساب خودکار، 50 درصد تخفیف دریافت خواهند کرد.

افزونه Ultimate Affiliate Pro

افزونه Ultimate Affiliate Pro راست چین کاملترین افزونه همکاری در فروش وردپرس و بازاریابی شبکه ای در وردپرس است که به شما امکان می دهد یک پلتفرم جامع برای شرکتهای وابسته به خود ارائه دهید. افزونه همکاری در فروش ووکامرس به صورت اورجینال خریداری وبا 5 سال سابقه و 12204 نصب فعال در اختیار کاربران قرار داده شده است. با افزونه uap یک سیستم همکاری در فروش پیشرفته را در سایت خود ایجاد کنید. افزونه افلیت مارکتینگ برخلاف پلاگین های دیگر نیاز به هیچ گونه افزودنی های اضافی برای گسترش عملکرد خود ندارد و همه قابلیت‌هایی که می‌خواهید در همین افزونه وجود دارد.

افزونه Ultimate Affiliate Pro راست چین

همکاری در فروش چیست؟

همکاری در فروش یکی از سیستم های مدرن تبلیغات و یکی از سریع ترین راه های کسب درآمد اینترنتی است. در افلیت مارکتینگ، شرکت ها یا فروشگاه ها از بازاریابی افراد و وب سایت های دیگر برای بالابردن فروش اینترنتی خود استفاده می کنند.

در سیستم همکاری در فروش یک لینک و یا بنر تبلیغاتی در سایت بازاریابان قرار می گیرد و هرکس از طریق لینک به فروشگاه موردنظر وصل شد و خرید کرد، به بازاریاب  کمیسیونی بابت تبلیغات داده می شود.در واقع در ازای مشتریانی که یک بازاریاب جذب می کند به او پورسانت پرداخت می شود. این روش نرخ تبدیل بالایی دارد و شما با تبلیغات غیر مستقیم  به اندازه فروشی که داشتید پورسانت پرداخت می کنید. فرایند 6 مرحله ای فروش در افلیت مارکتینگ را در تصویر زیر می بینید.

همکاری در فروش با افزونه افلیت مارکتینگویژگی های کلیدی و عملکردی افزونه افیلیت پرو

 • امکان ارتقاء رتبه با عملکرد بهتر بازاریابان ( سیستم بازاریابی چند سطحی((MLM=Multi-Level Marketing) و اختصاص کمسیون مشخص به هر دسته فراهم شده است؛ برای بازاریابان خاص می توان کارمزد سفارشی در نظر گرفت.
 •  تعداد بازریابانی که می توان تعریف کرد نامحدود است.
 • بازاریابان بر اساس محصولی که فروش دارند می تواند پورسانت مشخصی را دریافت کنند. فروش این محصولات را می توان در تاریخ های مشخصی محدود کرد.
 • بازاریابان در خرید های آینده مشتریان هم کمیسیون دریافت می کنند. این کار موجب وفاداری بازاریابان می شود.
 • بنرهای آماده و متناسب با کیفیت و استاندارد مورد قبول خود را به بازاریابان بدهید و از این طریق به تبلیغ محصولات و خدمات خود بپردازید.
 • با امکان پرداخت های پی پال، با چند کلیک از داشبورد Affiliate Pro کمیسیون بازاریابان را پرداخت کنید.
 •  ادغام با پلاگین social share& locker و افزوده شدن دکمه اشتراک گذاری برای به اشتراک گذاری لینک های افیلیت بازاریابان و استفاده از اشتراک اجتماعی در این افزونه گنجانده شده است.
 •  بازاریابان با کیف پول امکان خرید مستقیم در وبسایت را پیدا می کنند.
 • جزئیات گزارش های بازاریاب، آمار پرداخت برای مدیر سایت و هر بازاریاب در صفحه حساب کاربری او قابل دسترس می باشد.
 • با 10 قالب از پیش تعریف شده، شما می توانید لیست بازاریابان برتر بر اساس درآمد affiliate آنها معرفی کنید.
 • و…

نکته: افزونه Ultimate Affiliate Pro با افزونه Dokan pro و قالب های فروشگاهی ووکامرس سازگار است.

فروشگاه های اینترنتی با دسترسی آسان و ایجاد قدرت انتخاب از بین تنوعی از محصولات و جلوگیری از اتلاف وقت و خستگی، فرایند خرید را راحت تر کرده اند. به همین دلیل خریدهای آنلاین طرفداران زیادی پیدا کرده اند. از این رو، آشنایی با سیستم های مدرن کسب و کار از جمله سیستم چند فروشندگی و سیستم همکاری در فروش در موفقیت شاپ استورهای آنلاین، بسیار موثر است. جامع ترین افزونه مدیریت بازاریابی و همکاری در فروش وردپرس به شما امکان می دهد یک پلتفرم برتر برای شرکتهای وابسته خود ایجاد کنید و با پاداش و مقدار مختلف بر اساس رتبه ها یا پیشنهادات ویژه ارائه دهید.

بهترین افزونه های وردپرس را با 6 ماه ضمانت بازگشت وجه، پشتیبانی رایگان و آپدیت دائم دانلود کنید.

https://www.rtl-theme.com/category/wordpress-plugin/

این مقاله را دوست داشتید؟

مقالاتی که «نباید» از دست بدهید!

دیدگاه‌ها و پرسش‌و‌پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *