Search
Close this search box.

بهترین موسسات زبان تهران

فهرست مطالب

زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی است که یادگیری آن در دنیای امروز به یک ضرورت تبدیل شده است. ضمن گسترش ارتباطات بین‌المللی و اهمیت تسلط بر این زبان در حوزه‌های مختلف، افراد بسیاری به دنیال یافتن بهترین موسسه‌ زبان انگلیسی در تهران هستند. اما با وجود تنوع گسترده آموزشگاه‌ها، انتخاب بهترین گزینه ممکن است چالش‌برانگیز باشد.

زبان انگلیسی در حال حاضر در ۳۱ کشور زبان رسمی شناخته می‌شود و ۲۰ کشور دیگر نیز آن را به عنوان یکی از زبان‌های رسمی خود معرفی کرده‌اند. تسلط بر این زبان می‌تواند فرصت‌های شغلی، تحصیلی و ارتباطات بین‌المللی را پیش روی شما بگذارد. یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک می‌کند تا با فرهنگ‌ها و دیدگاه‌های جدید آشنا شوید و افق دید خود را گسترش دهید. 

در این مقاله، تلاش می‌کنیم تا با بررسی فاکتورهای مهم و ارائه راهنمایی‌های لازم، شما را در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران یاری کنیم.

یاد گرفتن انگلیسی چقدر طول می‌کشد؟

زبان انگلیسی در مقایسه با دیگر زبان‌ها در رده زبان‌های متوسط و حتی آسان قرار می‌گیرد. طبق تجربیات زبان‌آموزان در سراسر دنیا، سختی و آسانی یک زبان همیشه در مقایسه با زبان‌های دیگر سنجیده می‌شود. به عنوان مثال زبان انگلیسی در مقایسه با زبان عربی یا روسی، زبان آسانی برای یادگیری به شمار می‌رود.  به طور متوسط، فارسی‌زبانانی که در سطح مبتدی کامل قرار دارند و روزانه 3 ساعت مطالعه می‌کنند، حدود 13 ماه طول می‌کشد تا به سطح متوسط برسند. اگر در کلاس‌های آموزشی شرکت کنید و به صورت فشرده مطالعه کنید، این زمان بسته به استعداد شما تا 8 ماه هم می‌تواند کاهش یابد. 

بهترین موسسات زبان تهران

ویژگی‌های انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی 

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان تهران، نقش مهمی در موفقیت شما و یادگیری زبان انگلیسی دارد. یادگیری زبان انگلیسی، چه برای آزمون‌های آیلتس و تافل، چه برای مکالمه روزمره و چه برای ارتقای مهارت‌های خواندن و نوشتن، نیازمند انتخاب درست موسسه آموزش زبان است. در شهر تهران گزینه‎‌های متعددی برای انتخاب پیش رو دارید اما بهتر است برای انتخاب بهترین موسسه زبان انگلیسی به نکات زیر توجه کنید:

اعتبار و سابقه آموزشگاه

اعتبار و سابقه آموزشگاه زبان، عامل مهمی است که نشان‌دهنده تجربه و تخصص آنها در امر آموزش زبان است. قدمت آموزشگاه، مجوزهای رسمی و اعتبارنامه‌ها، ارائه مدارک بین‌المللی و قابل ترجمه از جمله نکات مهم در انتخاب آموزشگاه زبان مناسب است.

کیفیت آموزش

به‌روز بودن منابع آموزشی، روش‌های نوین تدریس، سابقه و تجربه کاری مدرسین یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین موسسه زبان انگلیسی است. 

مکان و زمان برگزاری کلاس‌ها

دسترسی به محل برگزاری کلاس‌ها و تناسب زمان برگزاری کلاس‌ها با برنامه زمانی شما، از دیگر فاکتورهای مهم در انتخاب آموزشگاه است. هر چه محل سکونت یا محل کار شما به محل برگزاری کلاس‌ها نزدیکتر باشد، امکان صرفه‌جویی در وقت و بهره‌مندی از زمان برای شما بیشتر فراهم می‌شود. 

شهریه آموزشگاه

هزینه و شهریه آموزشگاه‌های زبان، با توجه به کیفیت و امکانات آن، در بازه‌های قیمتی متفاوتی است. قبل از انتخاب آموزشگاه در مورد نحوه پرداخت و شرایط آن به طور کامل اطلاعات کسب کنید. 

برنامه درسی

برنامه درسی در آموزشگاه باید به گونه‌ای باشد که تمامی مهارت‌های چهار گانه زبان انگلیسی از جمله (شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن) به یک میزان و به طور موثر پوشش داده شود تا زبان‌آموزان در پایان دوره به تمامی مهارت‌ها مسلط باشند. 

محتوا و منابع آموزشی

به روز بودن و تناسب محتوای آموزشی یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب آموزشگاه زبان است. کتاب‌ها، نرم‌افزارها و منابع آموزشی جانبی نقش مهمی در یادگیری و پیشرفت سطح زبان هر فرد دارند. 

با در نظر گرفتن این نکات و انجام تحقیقات لازم، می‌توانید بهترین موسسه زبان تهران را انتخاب کرده و در جهت پیشرفت و آموزش خود گام بردارید. 

بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران

بهترین موسسه زبان انگلیسی تهران

انتخاب آموزشگاه مناسب از میان موسسات مختلف، امری حائز اهمیت و قابل توجه است. در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین موسسه‌های زبان تهران میپردازیم که با توجه به نیاز خود و هدف از یادگیری می‌توانید انتخاب درستی داشته باشید. 

آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبان ملل با سابقه‌ای درخشان در آموزش زبان انگلیسی، از جمله بهترین آموزشگاه‌های زبان تهران به شمار می‌رود. این آموزشگاه ضمن بهره‌مندی از اساتید مجرب و کارآزموده، محیطی ایده‌آل برای یادگیری زبان انگلیسی در تمامی سطوح و برای تمامی اغشار با اهداف متفاوت فراهم کرده است. روش‌های تدریس نوین و موثر و خدمات متنوع از جمله مزایای شرکت در کلاس‌های آموزشی آموزشگاه ملل است.

کلاس‌های آموزشگاه ملل با ارائه تنوع در شیوه برگزاری و ساعات قابل انعطاف، امکان یادگیری زبان انگلیسی را برای افراد با هر سلیقه و شرایطی فراهم کرده است. 

 • کلاس‌های حضوری

در کلاس‌های حضوری فضای پویایی وجود داشته که زبان‌آموزان ضمن تعامل با یکدیگر به یادگیری زبان انگلیسی می‌پردازند. 

 • کلاس‌های آنلاین

در این شیوه انعطاف‌پذیری بیشتری در مورد زمانبندی وجود دارد که زبان‌آموزان می‌توانند در هر مکانی که هستند به صورت مجازی در کلاس‌ها شرکت کنند. همچنین کلاس‌ها به دو حالت گروهی و خصوصی برگزار می‌شوند:

 • گروهی: کلاس‌های گروهی با حداقل 6 نفر زبان‌آموز تشکیل می‌شوند و فرصتی عالی برای تعامل و تبادل نظر با دیگر زبان‌آموزان را فراهم می‌کنند.
 • خصوصی: در کلاس‌های خصوصی، تمرکز کامل مدرس بر روی شما خواهد بود و از برنامه آموزشی متناسب با نیازها و علایق شما بهره‌مند خواهید شد.

مدت زمان هر کلاس به شرح زیر است:

 • کلاس‌های حضوری و آنلاین گروهی: 1 ساعت و 25 دقیقه
 • کلاس‌های خصوصی: 1 ساعت و 30 دقیقه

تعداد جلسات دوره‌های مختلف نیز به شرح زیر است:

 • دوره ترمیک: 14 جلسه
 • کلاس‌های خصوصی: 14، 28 و 42 جلسه

با توجه به تنوع در شیوه برگزاری و ساعات قابل انعطاف، کلاس‌های ملل می‌تواند انتخابی ایده‌آل برای همه افراد با هر سلیقه و شرایطی باشد.

 • آدرس شعبۀ مرکزی: چیتگر، بلوار علیمردانی (کوهک)، نسیم هشتم، برج ملل

تلفن: 02137651

 • شعبه اردستانی: تهران، بلوار اردستانی، شهرک دانشگاه شریف، خیابان تهران، خیابان بوستان، خیابان عباسپور، پلاک 40

تلفن: 02146037000

 • شعبه شهرک راه آهن 2: شهرک راه آهن، شهرک گلستان، تقاطع اقاقیا و هاشم زاده، پلاک 121

     تلفن: 02144709080

 • شعبه نبرد: خیابان ده حقی – پلاک 362

تلفن: 33692500-021 | 33698869-021

 • شعبه شهرک راه آهن 1: شهرک راه آهن ، شهرک گلستان ، تقاطع اقاقیا و هاشم زاده

تلفن: 44752000-021 | 44929400-021

 • شعبه خاوران: خیابان خاوران،ایستگاه پمپ بنزین،خیابان سابوته،خیابان عباس کاشی،پلاک 285

     تلفن: 33021727-021

 • شعبه بلوار ابوذر: پل پنجم بلوار ابوذر ، خیابان ده حقی، پلاک 53

     تلفن: 02133201700

ارتباط مستقیم از طریق واتس‌اپ: 09900359447

آدرس سایت و اینستاگرام: https://melalinstitute.com/ 

اگر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه ایران هستید، آموزشگاه زبان ملل را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین آموزشگاه زبان تهران ملل

موسسه گاما

موسسه آموزش زبان گاما با ارائه روش‌های نوین آموزشی و دوره‌های هدف‌مند، به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تسلط کامل بر زبان مورد نظر خود برسید. در گاما، دوره‌های ترمیک زبان ارائه نمی‌شود و دوره‌ها به طور خاص برای رسیدن به یک هدف مشخص، مانند قبولی در آزمون آیلتس یا یوس ترکیه، طراحی شده‌اند. گاما دوره‌های آموزشی متنوعی را در زمینه‌های زیر ارائه می‌دهد:

 • زبان آلمانی
 • ترکی استانبولی و یوس ترکیه
 • آمادگی آزمون آیلتس

موسسه گاما در حال حاضر در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، یزد و بوشهر دارای شعبه فعال می‌باشد.

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، خیابان گلستان یکم، پلاک ۲۷

تلفن : 02191002349

ادرس سایت: www.gamafars.com

آموزشگاه گات

موسسه آموزشی گات با سابقه‌ای بیش از 15 سال در زمینه آموزش زبان‌های خارجی، به عنوان یکی از معتبرترین موسسات زبان در ایران شناخته می‌شود. گات با ارائه خدمات آموزشی جامع و به‌کارگیری به‌روزترین منابع آموزشی، به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تسلط کامل بر زبان مورد نظر خود برسید. گات از به‌روزترین منابع آموزشی در دنیا استفاده می‌کند تا تجربه‌ای باکیفیت و اثربخش را برای زبان‌آموزان خود فراهم کند.

افتخارات گات:

 • بیش از 10 هزار زبان‌آموز موفق
 • 6 شعبه در تهران و یک شعبه در استان گرگان (گلستان)
 • مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش
 • اساتید با تجربه و سابقه تدریس بالا

تلفن شعبه مرکزی

021-44154950

آدرس شعبه مرکزی: خیابان آیت الله کاشانی ، بین شقایق و ستاری ، روبروی فرهنگسرای نور ، پلاک466

موسسه زبان سفیر

موسسه زبان سفیر با سابقه‌ای بیش از 20 سال در زمینه آموزش زبان‌های خارجی، با ارائه طیف گسترده‌ای از دوره‌های آموزشی برای تمام رده‌های سنی و نیازها، به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تسلط کامل بر زبان مورد نظر خود برسید.

خدمات آموزشی موسسه زبان سفیر:

 • دوره‌های عمومی زبان: سفیر دوره‌های عمومی زبان را در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته برای تمام سنین ارائه می‌دهد.
 • دوره‌های تخصصی: سفیر دوره‌های تخصصی زبان را برای متقاضیان آزمون‌های بین‌المللی مانند آیلتس، تافل و PTE برگزار می‌کند.

اطلاعات تماس:

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان یزدانیان، پلاک ۱۴۰

تلفن: 021-8434621

آموزشگاه زبان سفیر تهران

موسسه زبان ایران اروپا

موسسه زبان ایران اروپا با سابقه‌ای بیش از 14 سال در زمینه آموزش زبان انگلیسی، با ارائه دوره‌های آموزشی جامع و به‌کارگیری روش‌های نوین آموزشی، به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تسلط کامل بر زبان انگلیسی برسید. ایران اروپا دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی را برای تمام رده‌های سنی از کودکان تا بزرگسالان ارائه می‌دهد. این موسسه از سیستم آموزشی نوین و باکیفیتی بهره می‌برد که به شما کمک می‌کند تا در مدت زمان کوتاهی به تسلط کامل بر زبان انگلیسی برسید.

تنها مشکل موسسه زبان ایران اروپا، کمبود شعب است (تنها دو شعبه در غرب تهران).

شعبه مرکزی: تهران، بلوار ایت الله کاشانی، نرسیده به سه راه جنت آباد، بین خیابان لاله و سازمان برنامه شمالی، پلاک 544– ۰۲۱۴۹۱۰۹۰۰۰

 • آموزشگاه زبان پردیسان

این آموزشگاه با 14 سال سابقه و 11 شعبه فعال در سراسر تهران، آماده است تا شما را در مسیر یادگیری زبان‌های خارجی یاری کند. اساتید مجرب و حرفه‌ای که به طور اختصاصی برای شعب پردیسان آموزش دیده‌اند، با صبر و تخصص خود در کنار شما خواهند بود تا به اهداف زبانی خود دست پیدا کنید. آموزشگاه زبان پردیسان، دوره‌های آموزشی را برای تمامی رده‌های سنی، از کودکان و نوجوانان گرفته تا بزرگسالان، در قالب کلاس‌های گروهی، نیمه‌گروهی و خصوصی و در همه روزهای هفته ارائه می‌دهد. 

مزایای انتخاب آموزشگاه زبان پردیسان:

 • نظارت آموزشی مستمر توسط مجرب‌ترین اساتید و سرگروه‌ها
 • ارائه منابع آموزشی شامل کتب و فایل‌های آموزشی به‌روز
 • برگزاری کلاس‌های رفع اشکال رایگان و کارگاه‌های آموزشی برای تقویت مهارت مکالمه

شعبه کامرانیه: خیابان کامرانیه جنوبی کوچه دژم جو نبش بن بست راز پلاک ۵۰

تلفن تماس:      021-22298081  

وبسایت آموزشگاه: pardisan-edu.com

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با بهره‌مندی از اساتید Native و مجرب، شما را برای کسب نمره‌ای عالی در آزمون آیلتس آماده می‌کند.

مزایای انتخاب ایران آکسفورد:

اساتید Native: تدریس توسط مدرسین بومی زبان انگلیسی، به شما کمک می‌کند تا تسلط کاملی بر زبان و لهجه صحیح انگلیسی پیدا کنید.

آزمون‌های آزمایشی: برگزاری آزمون‌های آزمایشی منظم برای سنجش سطح آمادگی شما و آشنایی با شرایط واقعی آزمون آیلتس.

آدرس شعبه مرکزی:

تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از بلوار کشاورز، انتهای کوچه فردوسی، خیابان سیندخت جنوبی، کوچه مقدم پلاک ۴

شماره تماس: 021-88891669

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

مؤسسه زبان رسپینا تاک

مؤسسه زبان رسپینا تاک با سابقه‌ای درخشان از سال ۱۳۸۲، در زمینه آموزش زبان انگلیسی در تهران فعالیت می‌کند. این مؤسسه با رویکردی نوآور و پیشگام، همواره در مسیر ارتقای سطح کیفی آموزش زبان انگلیسی گام برداشته و به عنوان یکی از برترین آموزشگاه‌های زبان در پایتخت شناخته می‌شود.

ارائه آموزش با بالاترین سطح کیفیت و تمرکز بر نیازها و اهداف individual هر زبان‌آموز، از مهم‌ترین رسالت‌های رسپینا تاک به شمار می‌آید. در رسپینا تاک، علاوه بر آموزش گرامر و واژگان، بر تقویت مهارت‌های گفتاری و شنیداری زبان‌آموزان نیز تأکید ویژه‌ای می‌شود تا آنها بتوانند در دنیای واقعی از زبان انگلیسی به‌طور مؤثر استفاده کنند.

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان 18 گاندی، پلاک 19

 تلفن پشتیبانی:  45517 – 021

آموزشگاه زبان ایران کانادا ‏

مؤسسه زبان ایران کانادا با بهره‌مندی از بهترین منابع آموزشی و کمک‌آموزشی روز دنیا و اساتید مجرب و متخصص، مسیری روشن و مطمئن برای یادگیری زبان انگلیسی و ارتقای سطح علمی شما فراهم می‌کند. ایران کانادا با مراکز علمی و آموزشی معتبر در کانادا و انگلستان ارتباط مستقیم دارد و از این طریق، جدیدترین متدها و روش‌های آموزشی زبان انگلیسی را به زبان‌آموزان خود ارائه می‌دهد.

آدرس : خیابان سید جمال الدین اسد آبادی – نبش کوچه 22 – پلاک 196

 تلفن: 02188558812

این مقاله را دوست داشتید؟

مقالاتی که «نباید» از دست بدهید!

دیدگاه‌ها و پرسش‌و‌پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *