Search
Close this search box.

بهترین آموزش پایتون | سایت سبزلرن

فهرست مطالب

در حال حاضر زبان پایتون، محبوب‌ترین زبان برنامه‌نویسی دنیاست. این زبان به واسطه ساختار ساده و همه کاره بودن خود محبوبیت زیادی پیدا کرده و جزو اولویت‌های اصلی افراد علاقه‌مند به این حوزه به حساب می‌آید. در صورتی که شما هم به این زبان کاربردی علاقه‌مند هستید و می‌خواهید آن را به بهترین شکل یاد بگیرید و از این طریق وارد بازار کار شوید، قاعدتاً باید بهترین آموزش پایتون را انتخاب کرده و همراه با آن فرآیند آموزش خود را آغاز کنید. با یک سرچ ساده می‌توانید با تعدادی زیادی از وبسایت‌های آموزش برنامه‌نویسی روبرو شوید که زبان پایتون را نیز به شیوه‌های مختلف آموزش می‌دهند؛ اما بهترین دوره پایتون کدام است؟ در ادامه بهترین دوره  آموزش پایتون  موجود در وب را به شما معرفی می‌کنیم.

دوره آموزش پایتون سبزلرن:  

آکادمی سبز تا امروز توانسته به یکی از برترین مراجع آموزش برنامه‌نویسی در ایران تبدیل شود. این وبسایت تا کنون حدود ۱۷ هزار دانشجو را جذب خود کرده و بسیاری از شرکت‌کنندگان دوره‌های مختلف توانسته‌اند بعد از پایان فرایند آموزش خود، با کسب تجارب و مهارت‌های بیشتر وارد بازار کار شوند و از این راه به درآمد برسند. در حال حاضر یکی از بهترین و جامع‌ترین دوره‌های موجود در  آکادمی آموزش برنامه نویسی  سبز لرن، دوره آموزش پایتون است. این دوره از لحاظ سطح کیفی آموزش و شیوه تدریس در جایگاه ویژه‌ای قرار می‌گیرد و به واسطه ویژگی‌های متعدد و زیاد نسبت به دیگر ارائه‌دهندگان فعلی، می‌توانیم این دوره را به عنوان بهترین آموزش پایتون موجود در وب معرفی کنیم.

آکادمی آموزش برنامه‌نویسی سبز لرن با بهره‌گیری از اساتید مجرب و متخصص در حوزه‌های مختلف برنامه‌نویسی و اعمال فیلترینگ‌های خاص آموزشی در انتخاب اساتید، تلاش کرده تا بهترین دوره‌های آموزشی برنامه‌نویسی در حوزه‌های مختلف را به افراد علاقه‌مند ارائه دهد.

ویژگی ‌های آموزش پایتون سبزلرن:  

در ادامه به طور کامل به شما می‌گوییم که چرا بهترین دوره آموزش پایتون، دوره موجود در آکادمی آموزش برنامه‌نویسی سبزلرن است.  

آموزش مقدماتی تا پیشرفته:  

مجموعه سبزلرن تمام توان خود را به کار گرفته تا بتواند جامع‌ترین پکیج آموزش پایتون موجود در وب را آماده‌سازی کند. این دوره در سطوح مقدماتی تا پیشرفته به صورت صفر تا صد تدریس می‌شود و مدرس در طی دوره تلاش کرده تا تمام سرفصل‌ها، مفاهیم و مباحث زبان برنامه‌نویسی پایتون را به طور کامل پوشش دهد. این دوره پیش نیاز خاصی ندارد و تمام مباحث مربوط به این زبان از پایه به شما آموزش داده می‌شود؛ به طوری که بعد از اتمام دوره می‌توانید با کسب تجارب و یادگیری فریم ورک‌های مربوط به این زبان وارد بازار کار شده و به درآمد خوبی برسید.

در نتیجه با وجود بهترین آموزش پایتون، نیازی به شرکت در هیچ دوره دیگری نخواهید داشت و به صورت کامل می‌توانید این زبان را فرا بگیرید. آکادمی سبزلرن در نظر دارد که حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ ساعت محتوای آموزشی را داخل این دوره قرار دهد. همچنین جالب است بدانید که در حال حاضر این دوره آموزشی نسبت به دیگر دوره‌های موجود در وب سایت‌های دیگر، محتوا‌های آموزشی بیشتری را در خود جای داده و از لحاظ حجم سرفصل‌های آموزشی در جایگاه بالاتری قرار می‌گیرد.  

هزینه دوره، رایگان:  

قیمت اصلی این دوره ۶ میلیون تومان است؛ ولی در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس است و شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از تمام محتوا‌های آموزشی موجود در آن استفاده کنید. در حال حاضر وب سایت‌های زیادی دوره‌های آموزشی زبان برنامه‌نویسی پایتون را با قیمت‌های بالا به فروش می‌رسانند؛ اما آکادمی سبزلرن با هدف دسترسی راحت‌تر و هرچه بیشتر افراد علاقه‌مند به محتوا‌های آموزشی این زبان، بهترین آموزش پایتون خود را برای مدت محدودی رایگان کرده است.

در حال حاضر این یک فرصت ویژه برای افرادی به حساب می‌آید که قصد دارند تا با حداقل هزینه ممکن با یادگیری کامل زبان پایتون وارد بازار کار شده و از این طریق درآمدزایی کنند.  

پشتیبانی آنلاین رایگان و دائمی:  

به عنوان یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین دوره آموزش پایتون، باید به پشتیبانی دائمی و رایگان آن اشاره کنیم که اهمیت بسیار زیادی دارد. به طور کلی هر فردی در طی فرآیند آموزش و اجرای پروژه‌های مختلف برنامه‌نویسی با مشکلات و باگ‌های زیادی رو به رو می‌شود و گا‌ها نمی‌تواند به تنهایی و با تکیه بر تجربه و مهارت‌های خود آن‌ها را حل کند. به همین واسطه آکادمی آموزش برنامه‌نویسی سبزلرن برای دوره آموزش پایتون و همچنین دیگر دوره‌های موجود در وب سایت خود پشتیبانی آنلاینی را در نظر گرفته تا دانشجویان بتوانند با استفاده از آن به صورت مستقیم با مدرس دوره ارتباط برقرار کرده و مشکلات مهم و اساسی خود را با او در میان بگذارند.  

پشتیبانی این دوره کاملاً رایگان بوده و نیازی نیست تا به منظور بهره‌مندی از آن، هزینه مشخصی را پرداخت کنید. همچنین پشتیبانی دوره آموزش پایتون دائمی بوده و شما می‌توانید به صورت مادام العمر تا انتهای دوره آموزشی از آن استفاده کنید. بی‌شک پشتیبانی تاثیر بسزایی بر تسهیل فرایند آموزش دارد و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  

پروژه محور بودن دوره:  

یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های بهترین آموزش پایتون، پروژه محور بودن است. در طی این دوره آموزشی مدرس علاوه بر تدریس کامل سرفصل‌ها و مباحث مختلف، به حل تمارین و انجام پروژه‌های کوچک و بزرگ نیز می‌پردازد. دلیل پروژه محور بودن این دوره آموزشی، یادگیری هرچه بهتر دانشجو و همچنین تثبیت مباحث و سرفصل‌های این زبان برنامه‌نویسی است.  

قطعاً مثال تأثیر بسزایی بر فرایند یادگیری هر فرد دارد و می‌تواند در طی دوره آموزشی کمک شایانی به شما بکند. همچنین بهتر است بدانید که با اجرای گام به گام پروژه‌های کوچک و بزرگی که در طی این دوره به آن‌ها پرداخته می‌شود، می‌توانید نمونه کار‌های مطلوب و مناسبی را در اختیار داشته و آن‌ها را همراه با رزومه خود به منظور دریافت پروژه یا استخدام، به کارفرما‌های مختلف یا شرکت‌های فعال در حوزه برنامه‌نویسی ارائه دهید.  

دوره درحال به روز‌رسانی:  

جالب است بدانید که این دوره آموزشی همچنان در حال به روز‌رسانی بوده و مدرس بر طبق آخرین تغییرات این زبان برنامه‌نویسی، محتوا‌های آموزشی جدید را داخل دوره قرار می‌دهد. دوره در حال به روز‌رسانی دو مزیت بزرگ را به همراه دارد؛ به واسطه این موضوع علاوه بر اینکه شما به محتوا‌های جدید و به روز دسترسی خواهید داشت، به صورت مداوم نیز در حال آموزش خواهید بود و فرایند یادگیریتان بعد از پایان هر سرفصل به اتمام نمی‌رسد. بر این اساس تداوم فرایند یادگیری حاصل می‌شود و شما به صورت دائم می‌توانید مباحث و مفاهیم جدیدی از این زبان را فرا بگیرید. به طور کلی هر برنامه‌نویس باید دائماً در حال یادگیری باشد و مهارت‌های خود را آپدیت کند.  

دارای بیش از 5000 دانشجو:  

در حال حاضر حدود ۵۴۰۰ دانشجو در این دوره آموزشی شرکت کردند و بسیاری از آن‌ها توانسته‌اند بعد از گذراندن دوره و کسب تجربه بیشتر همراه فعالیت مستمر خود، وارد بازار کار این حوزه شوند. همچنین با نگاهی کلی به بخش دیدگاه‌های این دوره و مشاهده بازخورد‌های مثبت و رضایت حداکثری شرکت‌کنندگان، کاملا می‌توانید متوجه شوید که چرا این دوره، بهترین آموزش پایتون موجود در وب است.  

شیوه تدریس روان و قابل فهم:  

در آخر باید به شیوه تدریس این دوره آموزشی اشاره کنیم که تا حد زیادی ساده و قابل فهم است. در طی این دوره مدرس تلاش کرده تا با ساده‌سازی و ذکر مثال‌های ساده، مفاهیم و سرفصل‌های مختلف این زبان برنامه‌نویسی را برای دانشجو جا بیندازد و آن را در ذهن او حک کند. مدرس با بیانی ساده و روان سعی کرده تا به دور از پیچیدگی و به کار بردن اصطلاحات تخصصی، محتوای آموزشی قابل فهمی را به تمام دانشجویان ارائه دهد. آکادمی آموزشی برنامه‌نویسی سبز لرن بر فن بیان و شیوه تدریس قابل فهم مدرسین تاکید داشته و اهمیت زیادی برای این موضوع قائل است.  

ثبت نام در دوره آموزش پایتون آکادمی سبزلرن:  

در صورت تمایل همین حال می‌توانید به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای در بهترین دوره آموزش پایتون شرکت کرده و شروع به یادگیری این زبان کنید. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، زبان پایتون در حال حاضر محبوب‌ترین زبان برنامه‌نویسی دنیا است که طرفداران بسیار زیادی داشته و به واسطه ساده بودن ساختار خود و همچنین کاربردی بودن در حوزه‌های مختلف، مورد توجه بسیاری از برنامه نویسان و افراد علاقه‌مند به این حوزه قرار گرفته است. در حال حاضر بازار کار زبان پایتون در ایران بسیار مطلوب بوده و شما می‌توانید با استفاده از بهترین آموزش پایتون و همچنین کسب تجربه و افزایش سطح مهارتی خود، به صورت فریلنسری یا استخدام در شرکت‌های برنامه‌نویسی مشغول به فعالیت شده و از این طریق کسب درآمد کنید.  

شما لایق بهترین‌ها هستید و ما موظف هستیم که بهترین‌ها را به شما ارائه دهیم.  

برنامه‌نویسی حوزه پولسازی است و در صورتی که به آن علاقه کافی داشته باشید، می‌توانید به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنید آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید.  

این مقاله را دوست داشتید؟

مقالاتی که «نباید» از دست بدهید!

دیدگاه‌ها و پرسش‌و‌پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *