Search
Close this search box.

بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام

فهرست مطالب

چکیده : برای موفقیت در اینستاگرام و داشتن درآمد خرید فالوور بسیار مهم است و باید توجه ویژه ای به آن نمود. برای خرید فالوور واقعی و لایک باید حتما یک سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام را انتخاب کرد که دارای پکیج های افزایش فالوور متنوعی باشد.

بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام

معرفی معتبرترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

شبکه های اجتماعی متعددی در ایران فعال هستند که از محبوب ترین و پر قدرت ترین آن ها می توان به اینستاگرام اشاره نمود. اینستاگرام انتشار بسیار عالی در ایران داشته و اکثر مردم کشور یک نسخه از آن را بر روی گوشی های هوشمند خود دارند، از این رو می تواند بستر بسیار مناسبی برای کسب درآمد و ایجاد مشاغل جدید باشد.

برای داشتن درآمد در اینستاگرام دیده شدن و مطرح شدن پیج بسیار مهم است و همین مسئله موجب شده که کاربران این شبکه اجتماعی مرتبا به فکر جذب فالوور بیشتر، دریافت لایک و کامنت و بالا بردن میزان بازدید پیج خود باشند.

امروزه هر وب سایت و پیجی که بخواهد پیشرفت داشته باشد قطعا یکی از اقداماتی که باید انجام دهد خرید فالوور است. شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام ضمن اینکه یک ابزار سرگرمی محبوب هستند با توجه به تعداد بالای کاربرانی که دارند دارای فضای بسیار مناسبی برای کسب درآمد و تبلیغ و بازاریابی محصولات می باشند.

اهمیت خرید فالوور برای اینستاگرام

برای موفقیت در اینستاگرام و داشتن درآمد خرید فالوور بسیار مهم است و باید توجه ویژه ای به آن نمود. برای خرید فالوور واقعی و لایک باید حتما یک سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام را انتخاب کرد که دارای پکیج های افزایش فالوور متنوعی باشد.

خرید فالوور و افزایش فالوور اینستاگرام (خرید لایک اینستاگرام)

میزان فالوورهای هر پیج در اینستاگرام بسیار اهمیت دارد. روش های مختلفی برای جذب فالوور وجود دارد که از جمله آن ها می توان به خرید فالوور اشاره نمود. البته توجه داشته باشید که اگر می خواهید تحولات مثبتی در کسب و کارتان در اینستاگرام ایجاد شود این فالوورها باید واقعی باشند. در اینستاگرام تعداد لایک ها نیز مهم است و در بهتر دیده شدن شما تاثیر گذار هستند، برای این منظور نیز می توانید خرید لایک اینستاگرام را انجام دهید..

خرید فالوور واقعی

فالوررهای واقعی در واقع اکانت ها و پیج هایی هستند که یک کاربر از آن ها استفاده می کند ودر اینستاگرام فعال هستند. این در حالی است که فالوورهای فیک با استفاده از نرم افزارهای خاصی ایجاد می شوند و تنها مزیت آن ها بالا رفتن میزان فالوورهای سایت است، زیرا کاربری وجود ندارد که از این اکانت ها استفاده نمایند و همگی ساختگی هستند.

بهترین فالوورهای ممکن فالوورهای واقعی کاربران ایرانی هستند که دارای اکانت های فعال در اینستاگرام می باشند. در صورتی که محتوای پیج شما جذاب و خاص باشد قطعا این فالوور ها نسبت به آن عکس العمل انجام می دهند و ممکن است لایک کنند. اما در غیر اینصورت احتمال آنکه پیج شما را آنفالو نمایند افزایش می یابد.

خرید فالوور ایرانی

با توجه به اینکه ما در کشور ایران سکونت داریم بنابراین نیازی به خرید لایک و فالوور خارجی نخواهیم داشت. به عبارتی پیج ما به عنوان یک پیج تجاری در ایران باید تمام تمرکز خود را بر روی مخاطبانی که در ایران هستند قرار دهد، زیرا احتمال اینکه این فالوورها به مشتری نهایی تبدیل شوند بیشتر است.

از طرفی میزان ریزش فالوورهای ایرانی به دلیل واقعی و فعال بودن آن ها در مقایسه با فالوورهای خارجی کمتر است. بنابراین اگر می خواهید کسب و کار خود را رونق بخشید و پیج تان بهتر دیده شود بهتر است فالوورهای ایرانی را از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام انتخاب نمایید و به این ترتیب میزان تعاملات پیج خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید.

خرید فالوور فوری اینستاگرام

از محصولات پر طرفدار اینستاگرام که امروزه بسیاری از سایت های معتبر ارائه دهنده آن با قیمت بسیار مناسبی هستند می توان به فالوور ایرانی اینستاگرام اشاره نمود. معمولا کاربران اینستاگرام به دنبال این هستند که در کوتاه ترین زمان ممکن میزان دنبال کنندگان سایت خود را افزایش دهند، این افراد با خرید فالوورهای فوری می توانند به هدف خود در اینستاگرام و بهتر دیده شدن دست یابند.

با پیدایش شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام که مبتنی بر فالوور می باشند فروشگاه های اینترنتی متعددی نیز راه اندازی شدند و به فروش محصولات متنوع پرداختند. با وجود چنین شرایطی دیگر مانند قبل خرید فالوور فوری یک ابزار به منظور ایجاد مزیت رقابتی محسوب نمی شد، زیرا تمامی خریداران بعد از خرید خواهان بالا رفتن سریع فالوورهای خود بودند.

خرید فالوور فیک و ارزان اینستاگرام

امروزه سایت های فراوانی فالوور اینستاگرام را با قیمت بسیار پایینی ارائه می دهند.  به عنوان مثال به ازای هر ۱۰۰۰ فالور هزار تومان از کاربران دریافت می کنند. اگر چه قیمت آن ها بسیار وسوسه بر انگیز است اما این فالوورها هیج منفعتی برای کسب و کار شما نخواهند داشت، زیرا بالغ بر ۹۰ درصد این فالوورها فیک هستند و غیر فعال می باشند.

برخی از سایت ها نیز فالوور خارجی اینستاگرام را با قیمت خوبی می فروشند که این فالوورها نیز نمی توانند تغییری در کسب و کار شما ایجاد نمایند و به مشتری واقعی تبدیل شوند.

خرید فالوور هدفمند

یکی از رازهای موفقیت کسب و کارها در اینستاگرام این است که بیشتر دیده شوند و نظر کاربران بیشتری را به خود جلب نمایند. این کار از طریق افزایش تعداد فالوورهای پیج و خرید فالوور هدفمند امکان پذیر است.

به عبارتی با این روش شانس بیشتر دیده شدن شما افزایش می یابد. برای این منظور می توانید از رباط های فالوور اینستاگرام استفاده نمایید و با بررسی میزان هدفمندی ها افزایش فالوور را انجام دهید.

به کمک این ربات شما می توانید پیج هایی که مد نظرتان است را مشخص نمایید تا فالوورهای آن ها را جذب کنید. همچنین در این روش امکان مشخص کردن منبع جذب فالوور نیز وجود دارد و می توانید در پنل ربات اینستاگرام تعیین کنید که فالوورهایی که پست های مورد نظر شما را لایک کرده اند و یا کامنت گذاشته اند توسط ربات فالو شوند و فالوورهای شما افزوده گردند.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

با فعال سازی پیج تجاری در اینستاگرام به منظور کسب درآمد باید در ابتدا به فکر جذب فالوورهای فراوان باشید. در اوایل شروع به کار افزایش تعداد فالوورها مقداری دشوار و زمان بر است اما با خرید فالوور می توانید این مشکل را حل نمایید.

هنگامی که تعداد فالوورهای پیج شما زیاد باشد کاربران بیشتری به سمت پیج شما جذب می شوند و از طرفی احساس امنیت بیشتری نسبت به پیج شما خواهند داشت. البته تنها خرید فالوور مهم نیست و مهم ترین کاری که باید در این مرحله انجام دهید آن است که بتوانید این فالوورها را به مشتریان نهایی پیج خود تبدیل نمایید که به سود دهی برسید.

حالا که تا اینجا اومدی اگه میخوای شش تا از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام و بشناسی تا آخر این پادکست همراه ما باش

خرید فالوور اینستاگرام صحیح یا غلط ؟

این کار می تواند مزایا و معایب فراوانی داشته باشد و در صورتی که به درستی انجام شود قطعا مزایا آن بیشتر از معایب اش خواهد بود. خرید فالوورهای فیک که امروزه تعدادشان در اینستاگرام کم نیست و معمولا توسط سایت های نا معتبری تولید و فروخته می شوند می تواند معایبی برای پیج و کسب و کار شما داشته باشد.

از ویژگی های این فالوورهای فیک آن است که معمولا اسم های عجیب و غریبی دارند و اکثرا بدون عکس پروفایل هستند. بنابراین این فالوورها می توانند به شدت مضر باشند و تنها در صورتی خرید فالوور می تواند مزیت هایی برای کسب و کار شما داشته باشد که فالوورها واقعی باشند.

نکات مهم در خرید فالوور

 • هرگز به صورت یکجا و تعداد بالا فالوور نخرید
 • در صورتی که می خواهید بالغ بر ۲۰ هزار فالوور در ماه داشته باشید به شکل زیر عمل نمایید:
 • ۱۵ پست آماده نمایید
 • یک روز در میان یکی از پست ها را در پیج قرار دهید
 • بعد از قرار دادن هر پست ۲۰۰۰ فالوور بخرید
 • پیج را رصد نمایید که افزایش فالوور به صورت کامل انجام شده باشد
 • به میزان ۳۰ درصد فالوورهای خریداری شده لایک بخرید
 • در صورتی که فالوورها خارجی هستند لایک خارجی و اگر ایرانی هستند لایک ایرانی بخرید
 • اگر می خواهید پست ویدیو قرار دهید باید به تعداد لایک بازدید یا ویو بخرید

شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که با طی نمودن این پروسه ۳۰ هزار فالوور جذب می گردد، در صورتی که تصور اشتباهی است و تمامی فالوورهای خریداری شده قطعا مقداری ریزش خواهند داشت. بنابراین باید بیشتر از تعداد هدف فالوور خریداری نمود.

تکنیک های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

 • همواره سعی کنید که محتواهای به روز و با کیفیت از داغ ترین موضوعات تهیه نمایید و آن ها را به صورت منظم در صفحه خود منتشر کنید.
 • میزان تعامل خود با فالوورها را افزایش دهید و به این منظور هر پستی که قرار می دهید از آن ها بخواهید که نظر خود را کامنت کنند و یا به دایرکت تان پیام دهند.
 • از استوری اینستاگرام نیز برای انتشار محتوا استفاده کنید و سوال هایی قرار دهید که دنبال کنندگان تشویق شوند به آن پاسخ دهند و حتی از استیکرهای ایسنتاگرام استفاده نمایند.
 • در کپشن های خود از هشتگ های مرتبط استفاده نمایید. کاری که تمامی برندهای معروف انجام می دهند و می تواند تاثیر بسزایی در بهتر دیده شدن پیج شما داشته باشد.
 • مسابقه بگذارید و جایزه هایی قرار دهید که فالوورها وسوسه شوند هر کاری بکنند که برنده مسابقه شما شوند، به این ترتیب می توانید سر و صدا ایجاد نمایید و نظر فالوورهای بیشتری را به پیج

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات یکی از بهترین روش هایی است که می توانید با استفاده از آن میزان فالوورهای پیج تان را افزایش دهید. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم که از هر فرصتی جهت معرفی پیج تان استفاده نمایید. تفاوت چندانی ندارد که این تبلیغات به صورت آنلاین هستند یا آفلاین زیرا در هر صورت قطعا موثر خواهد بود.

برای این منظور می توانید از سایت های پربازید و سایر شبکه های اجتماعی استفاده نمایید. البته توجه داشته باشید که تبلیغ در اینستاگرام هم همانند تبلیغ در هر رسانه و شبکه اجتماعی دیگری دارای اصول و تکنیک های خاصی است که اگر به درستی انجام شود قطعا شما را شگفت زده خواهد نمود.

نکات مهم درباره تبلیغات اینستاگرامی و انواع آن

در چند سال اخیر اینستاگرام به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا تبدیل شده است و هر روزه چند هزار محتوا در آن به اشتراک گذاشته می شود. از افرادی که پیج های دوستانه و خانوادگی دارند گرفته تا بلاگرها و افراد مشهور؛ همه و همه حداقل روزی یک بار به سراغ اینستا می روند.

در این میان بسیاری از کسب و کارها نیز در این شبکه شروع به کار کرده اند و از سراسر کشور سفارش می گیرند. تبلیغات در اینستاگرام برای بیزینس ها و پیج های کاری از نان شب نیز واجب تر است چون باعث دیده شدن آن ها و مشهور شدنشان می شود.

خرید پیج اینستاگرام

برخی از افراد نیز به منظور راه اندازی یک کسب و کار در شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام به جای ایجاد پیج و پروسه جذب فالوور ترجیح می دهند که یک پیج که تعداد بالایی فالوور دارد را خریداری نمایند و به این ترتیب سریع تر وارد بازار هدف شوند.

با توجه به میزان فالوورهای بالایی که این پیج ها دارند میزان اعتماد مشتریان به آن ها بیشتر خواهد بود و بیشتر تشویق می شوند که آن را دنبال نمایند. این روش راه اندازی پیج تجاری نیز مزایا و معایب خاصی دارد. از مهم ترین مزایای آن می توان به داشتن تعداد بالایی دنبال کننده، داشتن میزان قابل توجهی مشتری بالقوه، داشتن مرجعیت بیشتر، برخورداری از نرخ تعامل بالاتر و … اشاره نمود.

این روش معایبی نیز دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • تغییر نام و ظاهر پیج خریداری شده باعث کاهش ۷۰ درصدی نرخ تعامل کاربران تان می شود.
 • در صورتی که تمامی پست های پیج را پاک کنید و این اقدام را یک فعالیت غیر عادی می داند در نتیجه صفحه را از دسترس خارج می نماید.
 • یافتن پیجی که کمترین میزان فالوورهای فیک را داشته باشد کار چندان ساده ای نیست.

خرید فالوور اینستاگرام از سایت های معتبر

بهترین روش خرید فالوور آن است که به سایت های معتبر جهت خرید آن ها مراجعه نمایید. معتبرترین سایت خرید فالوور اینستاگرام هستند که نمونه کارهایی را در صفحه خود به اشتراک می گذارند و به عبارتی اصل شفاف سازی را اجرا می کنند. علاوه بر این تعداد ریزش از تعداد کل فالوورهای خریداری شده را حدودی مشخص می کنند و مدت زمان مورد نیاز برای نتیجه گیری و افزایش فالوور را تعیین می کنند.

همچنین دارای امکانی تحت عنوان قابلیت بازگشت وجه در صورت نارضایتی هستند. توجه داشته باشید که بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام هرگز اطلاعات اکانت شما را برای ارائه خدمات نمی خواهند. بنابراین اگر به این نکات توجه نمایید و هوشمندانه عمل کنید قطعا می توانید فالوورهای واقعی خریداری کنید.

متا فالوور بزرگترین فروشنده فالوور در ایران ( پیشنهادی )

سایت متا فالوور بزرگترین سایت در زمینه تولید محصولات اینستاگرامی است. این سایت با سابقه چندین ساله خود و انواع خدمات از جمله پشتیبانی همیشگی، امنیت بالا هنگام خرید، قیمت مناسب تمام محصولات،تحویل آنی محصولات، استفاده آسان از سیستم به تمامی مشتری های خود احترام می گذارد

سایت متا فالوور با وجود مشتری های سلبریتی و افراد مشهور خود نامی از ارباب رجوع خود نمی برد و ضمن نوشتن قرارداد به شما تضمین کامل از محصولات داده می شود. برای برند ما رضایت مشتری اولین هدف است.

خدمات سایت متا فالوور

از جمله خدمات این سایت می توان به خرید فالوور ایرانی و خارجی، خرید لایک  ایرانی و خارجی، خرید انواع مدل کامنت، خرید ویو (بازدید اینستاگرام)، خرید پیج، دانلود از اینستاگرام و…. اشاره نمود.

با وجود ریزش کم محصولات، سایت متا فالوور برای تمام محصولات خود هدیه و تخفیف های ویژه در نظر گرفته است. این سایت همواره در تلاش است که خریدارش از محصولات راضی باشد و در صورت کمبود رضایت بازگشت وجه را به شما عرضه می نماید.

سایت خرید فالوور اینستاگرام 

در حال حاضر سایت خرید فالوور اینستاگرام، برترین سایت ایرانی در زمینه فروش فالوور است. با وجود تعداد بالای مشتری برند خرید فالوور اینستاگرام تمام کاربران محصولات خود را تحویل آنی می دهد.

سایت خرید فالوور اینستاگرام به صورت قانونی در دنیای مجازی به شما خدمات ویژه می دهد.از خدمات ویژه این سایت به تحویل آنی و امنیت بالا حین تحویل بسته، دقت در محصولات و کم بودن ریزش می توان اشاره کرد.

این سایت با وجود قیمت ارزان محصولات بیشتر به کیفیت آن ها اهمیت داده زیرا اولویت سایت ما رضایت مشتری است.

خدمات خرید فالوور اینستاگرام

اگر حداقل یکبار برای خرید فالوور در گوگل جستجو کرده اید حتما برای شما سایت خرید فالوور اینستاگرام را پیشنهاد می دهد. از جمله تولیدات این سایت به فروش انواع فالورها، خرید لایک ایرانی و خارجی، خرید کامنت، خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی، خرید بازدید اینستاگرام اشاره کرد. با وجود  تنوع بالا محصولات، شما می توانید به صورت سفارشی  درخواست محصول کنید.

سایت بای لایک

بای لایک معتبرترین سایت خرید فالوور اینستاگرام در ایران است که فعالیت های خود را نخستی بار در سال 1394 آغاز کرد. این سایت نخستین سایتی است خدمات افزایش فالوور و لایک را در بستر وب فراهم کرد. سایت Buylike بر خلاف بسیاری از سایت ها فالوورها، لایک ها و کامنت های کاملا واقعی ارائه می دهد که همگی فعال و ایرانی هستند، در نتیجه می توانید با خیال راحت از فالوورهای آن خریداری نمایید.

خدمات سایت بای لایک

از خدماتی که سایت Buylike در اختیار مشتریان قرار می دهد می توان به مواردخرید فالوور و لایک،خرید بازدید و کامنت، API، خرید لایک igtv،خرید بازدید igtv و  خرید کامنت igtv اشاره نمود.

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: اینستاساز، شاپرک، گوگل، پای، ایران فالوور
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %18.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.69
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:15
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خرید فالوور اینستاگرام، خرید فالوور، خرید لایک اینستاگرام، خرید لایک، بای لایک

سایت فالو جت

خیلی از کاربران تیم فالو جت را به عنوان بهترین ربات اینستاگرام می شناسند و می توان گفت این سایت از برترین و معتبر ترین سایت های ارائه دهنده انواع خدمات مرتبط با شبکه های اجتماعی مختلف است که فعالیت های خود را از سال 1395 آغاز کرده است. این وب سایت خدمات منحصر به فردی در زمینه اینستاگرام ارائه می دهد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

خدمات اینستاگرامی فالوجت

 • خرید فالوور ( ایرانی و بین الملل)

انواع بسته های خرید فالوور، پروفایل های واقعی، بی نیاز به فالو کردن، بی نیاز به استفاده از پسورد، داشتن ریزش خیلی پایین، شروع آنی سفارشات، با امکان ضمانت بازگشت وجه. فالو جت خرید فالوور هم به صورت ایرانی و هم به صورت بین الملل را ارائه می دهد و شما با توجه به محتوای پیج خود می توانید نسبت به خرید اقدام کنید.

 • خرید لایک ( ایرانی و بین الملل)

ارائه بسته های متنوع، پروفایل های واقعی و فعال، با امکان ضمانت بازگشت وجه، شروع آنی سفارش، بدون ریزش، بی نیاز به لایک کردن سایر کاربران

 • بازدید اینستاگرام ( پست، استوری، IGTV، لایو)

دارای بسته های متنوع، پروفایل های واقعی و فعال، با ضمانت بازگشت وجه، شروع آنی سفارش، بدون ریزش،  به بازدید متقابل از دیگران نیازی ندارد

 • فالوور فیک اینستاگرام

افزایش سریع و آسان تعداد فالوورها، بدون محدودیت، قیمت پایین، مانند سلبریتی ها به نظر می رسید.

این وب سایت دارای چندین سال سابقه در ارائه خدمات ربات اینستاگرام می باشد و به پیش از 7000 پیج فعال خدمات متنوعی را ارائه نموده است که نشان دهنده قدرت و تخصص آن می باشد. وجود چنین سابقه و قدرتی موجب شد که تیم فالو جت یک سرور تمام عیار به منظور افزایش فوری فالوور اینستاگرام راه اندازی نماید و در اختیار مشتریان وفادار خود قرار دهد. این فالوورها اگر چه ایرانی نیستند اما کاملا مثل پروفایل های فعالی هستند در نتیجه موجب رشد سریع فالوورهای پیج اینستاگرام خواهند شد.

این مقاله را دوست داشتید؟

مقالاتی که «نباید» از دست بدهید!

دیدگاه‌ها و پرسش‌و‌پاسخ

2 پاسخ

 1. واقعا خدمات سایت متا فالوور خیلیی عالیههه خدا ازتون راضی باشه معرفی کرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *