دارک وب چیست و چگونه می‌توانیم به آن دسترسی داشته باشیم

زمان مطالعه: حدود 8 دقیقه / 115 گفتگو

اگر از طرفداران تکنولوژی باشید مطمئنا تا به حال نام‌های دارک وب و دیپ وب به گوشتان خورده است، بسیاری از افراد ماهیت این دو مفهوم را به جای هم به کار می‌برند، هر چند این دو موضوع تا حدودی به هم شباهت دارند اما باید بدانید “دارک‌ وب” زیر مجموعه‌ای از “دیپ‌ وب” است، در ادامه با همیار آی تی همراه باشید تا بیشتر به بررسی این مبحث بپردازیم.

همانطور که گفتیم وب تاریک (Dark Web) زیر مجموعه‌ی وب عمیق (Deep Web) است، در حقیقت دارک‌ وب در یک لایه پایین‌تر از دیپ‌ وب وجود دارد، اینفوگرافیک زیر مثال خوبی است که می‌تواند تفاوت این موارد را برای شما نمایش دهد.

دارک وب چیست و چگونه می‌توانیم به آن دسترسی داشته باشیم
تفاوت‌های دارک وب و دیپ وب

همانطور که در اینفوگرافیک بالا مشاهده می‌کنید حدود ۹۰ درصد از حجم کل وب در قسمت دیپ وب وجود دارد ضمن اینکه دارک وب در لایه‌ی زیرین دیپ وب قرار دارد و می‌توان آن‌را زیر مجموعه‌ی دیپ وب دانست.

فضای اینترنت را مانند یک کوه یخ در نظر بگیرید که تنها قسمت کوچکی از آن به صورت عمومی در دسترس و قابل مشاهده است و بخش اعظم آن مخفی بوده و به صورت عادی در دسترس همه قرار ندارد که آن را دیپ وب می‌نامند، حال بیایید کمی بیشتر با این مفهوم آشنا شویم.

دیپ وب (Deep Web) چیست؟

دیپ وب یا وب عمیق به زبان ساده به آن بخشی از وب اطلاق می‌شود که موتورهای جستجو و کاربران مهمان امکان دسترسی به آن را ندارند، به عنوان مثال وبسایت‌هایی که برای دسترسی به آن‌ها باید در حساب کاربری خود لاگین کنید مثل صفحه‌ی انتخاب واحد دانشگاه، حساب ایمیل شما، انجمن‌ها و سایت‌هایی که برای مشاهده‌ی مطالبشان باید در آن‌ها حساب کاربری داشته باشد، صفحات سیستم‌های مدیریت محتوای وبسایت‌ها، دیتابیس وبسایت‌ها، پروفایل شبکه‌های اجتماعی و…

تمام این موارد مثال‌هایی از دیپ وب هستند، همانطور که مشاهده می‌کنید روزانه با بسیاری از این موارد سر و کار داریم و در حقیقت تمام ما تا به حال وارد دیپ وب شده و از آن استفاده کرده‌ایم.

پس با این تفاسیر دیپ وب به خودی خود ماهیت خطرناکی ندارد، بسیاری از افراد دیپ وب را با دارک وب اشتباه می‌گیرند، در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کامل به بررسی دارک وب پرداخته و هر آنچه باید در مورد آن بدانید را به شما بگوییم.

دارک وب (Dark Web) چیست؟

به شبکه‌ای از وبسایت‌ها گفته می‌شود که از دسترس عموم افراد خارج بوده و تنها با استفاده از ابزارهای خاصی می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت، از آن‌جایی که این شبکه تقریبا غیر قابل ردیابی است هرگونه جرمی مثل خرید و فروش اسلحه و مواد مخدر، آزار و اذیت انسان‌ها، تهیه مدارک جعلی، قاچاق اعضای بدن انسان، درخواست برای قتل یک انسان، درخواست برای هک کردن یک شخص و هر نوع فعالیت غیرقانونی دیگری که فکرش را بکنید در آن قابل وقوع است.

اتاق قرمز دارک وب چیست؟

از آن‌جایی که این شبکه‌ها در محیط‌های کاملا ایزوله ایجاد می‌شوند و هیچ اطلاعاتی از گردانندگان آن‌ها در دسترس نیست امکان ردیابی این افراد برای دولت‌ها تاحدودی غیر ممکن است، هرچند مواردی از دستگیری این افراد توسط پلیس نیز وجود دارد.

دارک وب یک محیط امن برای خلافکاران محسوب می‌شود، آن‌ها می‌توانند از این طریق فعالیت‌های غیرقانونی خود را گسترش داده و پول بیشتری به‌دست آورند، خرید و فروش در این‌گونه وبسایت‌ها معمولا از طریق بیت‌کوین انجام می‌شود تا قابل ردگیری و ردیابی نباشد، اطلاعات بیشتری در خصوص این واحد پولی را می‌توانید در مقاله‌ی بیتکوین چیست و چگونه کار می‌کند به‌دست آورید.

ماجرای اتاق‌های قرمز دارک وب چیست؟

توجه: متنی که در ادامه می‌خوانید، تاحدودی آزاردهنده است، لطفا در صورتی که شرایط خاص، بارداری یا مشکلات قلبی دارید، بدون مطالعه‌ی این قسمت، به بخش بعدی مقاله مراجعه کنید، اطلاعاتی که در فضای اینترنت در خصوص اتاق‌های قرمز دارک‌وب پخش شده، شایعه هستند و هدف این افراد، تنها سو استفاده از کنجکاوی مردم و دریافت پول است، تا به‌حال سند معتبری مبنی بر وجود اتاق قرمز در دارک‌وب یافت نشده.

اولین چیزی که با شنیدن نام اتاق قرمز (Red Room) به یاد آن می‌افتیم، درد، شکنجه و خون‌ریزی است، اما آیا این موراد واقعیت دارد؟ شاید شما هم این موضوع را شنیده‌اید که در اتاق‌های قرمز دارک وب، افراد پولی را می‌پردازند تا به شکل زنده، خوردن گوشت انسان، بریدن اعضای بدن، قتل، شکنجه، تجاوز به کودکان و آزار و اذیت دیگران را تماشا کنند! اما باید بدانید، وجود چنین چیزی در دارک وب، تنها یک شایعه است و عموم سایت‌های رد روم (Red Room) پس از دریافت پول، هیج اقدامی انجام نداده، نه خبری از شکنجه است و نه پخش زنده! تنها هدفی که پشت این وبسایت‌هاست، سو استفاده از کنجکاوی مردم و سرقت پول‌هاییست که پرداخت می‌کنند.

چگونه می‌توانیم وارد دارک وب شویم؟

همانطور که گفتیم این وبسایت‌ها به صورت معمول در دسترس عموم افراد قرار ندارند و تنها از طریق ابزارهای خاصی قابل دسترسی هستند، به شما توصیه می‌کنیم سعی کنید بدون دلیل و حتی از روی کنجکاوی نیز وارد این شبکه‌ها نشوید، چراکه افراد خلافکار و هکرهای بسیار ماهری در این‌گونه شبکه‌ها وجود دارند و در صورت عدم رعایت نکات ایمنی به سادگی می‌توانند اطلاعات حساس شما را به‌دست آورند، به یاد داشته باشید این افراد درحال انجام فعالیت‌های غیرقانونی هستند و در صورتی که احساس کنند فردی قصد کنکاش در کار آن‌ها را دارد یا به هر دلیلی احساس خطر کنند نسبت به او واکنش نشان می‌دهند.

اما خلاصه‌ای از نحوه‌ی ورود به دارک نت:

از آن‌جایی که این وبسایت‌ها مخفی هستند و به صورت معمول نمی‌توان به آن‌ها دسترسی داشت، شما باید از ابزار خاصی به نام TOR استفاده کنید، این برنامه ضمن مخفی کردن آدرس آی‌پی شما، اطلاعات ارسالی و دریافتی را از طریق شبکه‌ای خاص عبور داده و آن‌ها را رمزگذاری می‌کند، در حقیقت با استفاده از این ابزار هویت اصلی شما پنهان مانده و تا زمانی که خودتان اقدام به فاش کردن آن نکنید کسی قادر به شناسایی شما نخواهد بود.

ضمن اینکه آدرس وبسایت‌های موجود در دارک نت همانند سایر وبسایت‌ها نبوده و معمولا از یک نام به همراه یک رشته‌ی هش شده تشکیل می شود و در انتها نیز با پسوند Onion خاتمه می‌یابند.

به عنوان مثال آدرس یک وبسایت در دارک نت چیزی مشابه helloxyz1sd21fdv23.onion خواهد بود (لطفا توجه داشته باشید که این آدرس یک آدرس فرضی بوده و به جای خاصی هدایت نخواهد شد)

دارک وب چیست و چگونه می‌توانیم به آن دسترسی داشته باشیم

پس از نصب و راه‌اندازی ابزار تور با وارد کردن آدرس یک وبسایت در دارک وب می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید، از آن‌جایی که این وبسایت‌ها مخفی و غیرقانونی هستند توسط موتورهای جستجوی معمول مثل گوگل و بینگ قابل جستجو نیستند و برای یافتن آن‌ها باید از جستجوگرها و ویکی‌های مخصوص این‌کار استفاده کنید، به عنوان مثال یکی از این موتور‌های جستجو Grams نام دارد، که در انتهای آموزش نحوه‌ی استفاده از آن را برای شما شرح داده‌ایم.

توجه: مجددا به شما توصیه می‌کنیم تا حد امکان وارد محیط دارک وب نشوید، چراکه علاوه بر خطراتی که در این شبکه وجود دارد فعالیت‌های غیرقانونی و غیر انسانی نیز در آن انجام می‌شود که مشاهده‌ی آن‌ها تنها باعث ناراحتی و سلب آرامش شما خواهد شد!

اما در صورتی که به هر دلیلی قصد ورود به این محیط را دارید توصیه‌ی اکید می‌کنیم موارد زیر را رعایت کنید:

 • به هیچ‌وجه اطلاعاتی از خود منتشر نکنید.
 • در آن‌جا با کسی صحبت یا بحث نکنید.
 • در وبسایت‌های دارک‌وب کامنت ارسال نکنید.
 • مرورگر را در حالت پرایوت قرار دهید.
 • وارد حساب‌های کاربری خود نشده باشید.
 • اجرای اسکریپت را در مرورگر خود غیر فعال کنید.
 • موقعیت مکانی را در مرورگرتان غیرفعال کنید.
 • روی وب‌کم دستگاه خود را بپوشانید.
 • میکروفون دستگاه خود را بپوشانید.
 • به هیچ‌کس در آن محیط اعتماد نکنید.
 • نام کاربری، ایمیل و پسوردهای واقعی انتخاب نکنید.

ضمنا این مورد را نیز به یاد داشته باشید که در اکثر کشورها حضور در شبکه‌ی دارک وب به عنوان یک فعالیت غیر قانونی تلقی می‌شود، ضمن اینکه مجددا تاکید می‌کنیم دارک وب در اکثر مواقع توسط خلافکاران برای انجام فعالیت‌های غیرقانونی استفاده می‌شود، حتی هنگامی که از روی کنجکاوی وارد اینگونه وبسایت‌ها شوید باعث افزایش بازدید آن‌‌ها و در نتیجه افزایش فعالیت آن افراد خواهید شد، بنابراین به شما توصیه می‌کنیم تا حد امکان و حتی از روی کنجکاوی نیز وارد این محیط نشوید.

آموزش تصویری ورود ایمن به دارک وب

احتمالا با خواندن این مقاله کنجکاو شده‌اید که همین حالا وارد دارک‌وب شده و شما هم آن را تجربه کنید، در ادامه قصد داریم آموزش ورود به دارک وب را به شکل تصویری و مرحله به مرحله به شما نمایش دهیم، این روش مستقیما توسط ما انجام شده و در قالب تصاویر هر مرحله برای شما آماده شده، نکته‌ی مهم در خصوص این روش، امنیت و اطمینان از آن است.

توجه: شما با مسئولیت خودتان وارد محیط دارک‌وب می‌شوید و همیار آی‌تی مسئولیتی در این خصوص نمی‌پذیرد، لطفا توجه داشته باشید که در فضای دارک‌وب به هیچ‌وجه آدرس حساب‌های کاربری، نام واقعی یا اطلاعات خود را وارد نکنید، به‌هیچ‌وجه با دیگران صحبت نکرده یا کامنتی ارسال نکنید، تا امنیت شما به‌خطر نیفتد.

این مطلب، یک آموزش پریمیوم از همیار آی‌تی است، چیزی که خواندید تنها بخشی از مقاله بود و محتوای حرفه‌ای‌تر در انتظار شماست، کاربران ویژه می‌توانند ادامه‌ی آموزش را هم بخوانند، پس شما نیز همین حالا به جمع اعضای ویژه‌ی همیار پیوسته و به تمام آموزش‌ها و امکانات پریمیوم سایت دسترسی داشته باشید، این یک سرمایه‌گذاری عالی روی آینده‌ی کاری و حرفه‌ای شماست... پس شما نیز همین حالا به جمع اعضای ویژه‌ی همیار پیوسته و به تمام آموزش‌ها و امکانات پریمیوم سایت دسترسی داشته باشید، این یک سرمایه‌گذاری عالی روی آینده‌ی کاری و حرفه‌ای شماست...

در یک قدمی حرفه‌ای شدن هستید!

این مطلب، یک آموزش پریمیوم از همیار آی‌تی است، چیزی که خواندید تنها بخشی از مقاله بود و محتوای حرفه‌ای‌تر در انتظار شماست، کاربران ویژه می‌توانند ادامه‌ی آموزش را هم بخوانند، پس شما نیز همین حالا به جمع اعضای ویژه‌ی همیار پیوسته و به تمام آموزش‌ها و امکانات پریمیوم سایت دسترسی داشته باشید، این یک سرمایه‌گذاری عالی روی آینده‌ی کاری و حرفه‌ای شماست...

درحال حاضر هزینه‌ی عضویت ویژه ۱۹,۰۰۰ تومان است و با یکبار پرداخت به تمام آموزش‌های پریمیوم سایت دسترسی خواهید داشت.

شما یک گام جلوتر از دیگران باشید! اگر به آی‌تی و تکنولوژی علاقه‌مندید و دوست دارید سریع‌تر در این زمینه پیشرفت کنید، همین حالا به جمع ۴۸۱۴ عضو همیار آی‌تی بپیوندید، دسترسی به تمام آموزش‌های پریمیوم، دریافت جدیدترین آموزش‌های کاربردی مرتبط با آی‌تی و استفاده از مشاوره‌ی رایگان، برخی از مزایای عضویت در سایت هستند، شما نیز به کاربران همیار پیوسته و همین حالا وارد دنیای حرفه‌ای‌ها شوید... من هم می‌خواهم عضو ویژه‌ی همیار شوم

115 گفتگو

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید، سوالات شما توسط کارشناسان همیار آی‌تی پاسخ داده می‌شود...

 1. Avatar ناشناس گفت:

  چرا شطرنجی شده اون تصویر 😡

 2. Avatar ناشناس گفت:

  سلام من هیتمن دارک وب هستم.چندین سال با دارک وب کار میکنم.لطفا الکی مردم رو نترسونین. دارک وب یک بازار ازاده همین

  1. Avatar ناشناس گفت:

   سلام چجوری وارد دارک بشم بلد نیستم

  2. Avatar ناشناس گفت:

   خدایی!!!!!!؟

 3. Avatar ابولفظل گفت:

  اره درست هستتتتتت من با چند تا نرم افزار وارد شدم تو همین ادرس پایین ولی تنها چیزی که بود عکس و ویدیو ادم های مرده همهگی تست به نمایین البت چند تا نرم افزار خاص میخواد خودتون دانلود کینین

 4. Avatar ابولفظل گفت:

  سلام سلام ۱۰۰ سلام ممنون
  یک فیلم داشتم نگاه میکردم زن اومد تو کامپیوتر اینو سرچ کرد(scared2death.onion) و گفت این دارک وب تازه فیلمش هم غیر مجاز بود بعد که این مقاله رو خوندم تازه فهمیدم راست چون پسوند onion داره درست؟

  1. Avatar علی اصغر گفت:

   آره داداش، یه سایت تو دارک وبه، ولی توصیه میکنم واردش نشی.

 5. Avatar ناشناس گفت:

  داداش من خودم هم تو کار خلافم شنیدم تو دارک وب هم راحت نیشه این کار رو انجام داد حالا چطور میشه وارد شد

 6. Avatar Nahal Saghar گفت:

  حتی سرچ کردنشم خطرناکه؟
  من یکبار این کار رو بدون اطلاع کردم میتونه واسم خطرناک باشه؟

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   خیر مشکلی پیش نمیاد.

  2. Avatar Janatan گفت:

   سلام من هیتمن دارک وب هستم.چندین سال با دارک وب کار میکنم.لطفا الکی مردم رو نترسونین. دارک وب یک بازار ازاده همین

 7. Avatar ناشناس گفت:

  من یه قاتل نیاز دارم راهنمایی کنید از دارک وب سفارش بدم

  1. Avatar Janatan گفت:

   امری داشته باشین.در خدمتم

  2. Avatar ناشناس گفت:

   شما یک روانی هستید

 8. Avatar . گفت:

  پسوند com. بود و سیگار و اصلحه میفروختن

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   خب این یک وبسایت معمولی هست و به راحتی توسط نهادهای قانونی قابل ردیابی، همون‌طور که گفتم وب‌سایت‌های دارک‌وب با پسوند onion. هستند و اکثرا به شکل غیرقانونی فعالیت می‌کنند (این نکته رو هم توجه داشته باشید که در بعضی از کشورها خرید و فروش اسلحه، تحت یکسری شرایط، قانونی هست و مشکلی نداره)

  2. Avatar Nobody گفت:

   به احتمال زیاد در کشوری فروخته می‌شد که از نظر قانونی مشکلی نداشت مثل آمریکا
   واگرنه تا الان گرفتنش

 9. Avatar . گفت:

  با عرض سلام و ادب و ممنون از مطلب خوب و آموزندتون.
  بنده اصلا کنجکاو نیستم در اینجور سایت ها تشیف ببرم.ولی چند روز پیش در گوگل با یک سایت دارک وب مواجه شدم!
  واقعا خیلی بد بود چیزی دانلود نکردم فقط یکم نگاه کردم و رفتم.شما گفتین اصلاراحت نیست که پیداشون کنیم ولی من پیدا کردم اونم با مرورگر کروم!
  آیا ممکن است امنیتم به خطر بیفته یا هک بشم؟

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، سایت‌های دارک‌وب با پسوند onion. هستند و با مرورگرهای رایج یا موتورهای جستجویی مثل گوگل اصلا قابل مشاهده نیستند.

  2. Avatar ناشناس گفت:

   سلام داداش میشه اون سایت دارک وب رو که بهش دسترسی پیدا کردی رو بهم بدی ممنون میشم

 10. Avatar ناشناس گفت:

  دمتون گرم روحم شاد شد ۱با دستگاهای معمولی اصن استفاده از دارک وب غیر محاله ۲انقدر چرت و پرت نگید به کسایی که واقعا رفتن برمیخوره خدایی خیلی فیلمید بعضیاتون ۳دارک وب نیازی به اموزش وارد کردن نام کاربری نداره چرت به ملت تحویل نده بدونید فقط باید مغز باشی از زندگیت و خانوادت بگذری راه وارد شدنش پول میخواد که سیستم قوی راه بندازی اینترنت قوی میخواد نه مثل اینترنت ایران انقدر ساده نباشید

 11. Avatar علی سپهوند گفت:

  سلام من این تور بروزر رو دانلود کردم وارد شدم و بعد از چند دقیقه هم خارج شدم. الان هر کاری میکنم نمیتونم دیلیتش کنم. ینی وقتی گزینه انستال رو میزنم توی اون صفحه نمیتونم تور رو پیدا کنم ک دیلیتش کنم. لطفا کمک کنید

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام، نصب مرورگر تور مثل بقیه‌ی نرم‌افزارها نیست و به شکل تقریبا پورتابل استفاده میشه، برای حذفش کافیه فولدر تور رو حذف کنید (محل نصب پیش‌فرض دسکتاپ هست) اما اگر محل نصب رو تغییر دادید یا نمی‌دونید، روی آیکن برنامه کلیک راست کنید و وارد Properties بشید و بعد گزینه‌ی Open file location رو بزنید، در آخر هم آدرس‌بار بالا رو نگاه کنید و یک یا دو فولدر برگردید عقب و کل فولدر Tor Browser رو حذف کنید.

 12. Avatar ناشناس گفت:

  همیار جان ، یه استاد که بتونه اموزش حضوری بده میخوام ،هزینه اموزش هم پرداخت میکنم

  1. Avatar ناشناس گفت:

   چقدر میدی که سایبری شدن و وارددارک وب شدن و یادت بدم؟؟؟؟

 13. Avatar Mesi گفت:

  سلام اساتید،و اقای گـوهری ،میخوام به دارک وب و دیپ وب وارد بشم و بیشتر اشنا بشم ، از اساتید هرکسی که میتونه حضوری اموزشم بده ممنون میشم ،هزینه اموزش هم پرداخت میکنم باتشکر

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، در خصوص آموزش حضوری، متاسفانه کسی رو سراغ ندارم که بهتون معرفی کنم، اما اگر صرفا می‌خواین وارد دارک‌وب بشید، در انتهای همین آموزش به شکل کامل شرح داده شده و می‌تونید طبق همین آموزش پیش برید.

 14. Avatar محمد محمدنیا گفت:

  Hi.
  Man bayad ba yek motekhases sohbat konm

 15. Avatar امیرعباس حاتمی گفت:

  چون دارک وب پر از هکر است از اونجا میخواستم که شروع کنم

 16. Avatar امیرعباس حاتمی گفت:

  من میخوام به هکر شم میشه بگید که از کجا باید شروع کنم چون هک یه عامل غیر قانونی است من نمیدونم از کجا باید شروع کنم
  لطفا راهنمایی کنید

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، خود هک چیزی نیست بخواین یادش بگیرید، بلکه اگر می‌خواین با این موارد آشنا بشید باید چندین دانش مختلف رو در کنار هم داشته باشید، به نظرم مطالعه‌ی آموزش زیر برای شما مفید خواهد بود:
   https://www.hamyarit.com/network/hacking/

  2. Avatar Nobody گفت:

   سلام
   کی گفته هک غیر قانونی هست؟
   هیچ مشکل قانونی نداره و میتونی راحت آموزش ببینی
   فقط اطلاعاتی از خودت رو نباید جایی منتشر کنی چون بعداً دردسر میشه

 17. Avatar ناشناس گفت:

  داداش خیلی وحشتناکه
  من از وقتی که رفتم دارک وب انگار همش یه نفر داره تعقیبم میکنه
  چراغهای خونمون نصف شب روشن و خاموش میشه

  1. Avatar ■♤●◇E¤D◇●♤■ گفت:

   ای خدااااااااااا مردم مردم مردم مردم

  2. Avatar امید گفت:

   داداش جوک میگی چرا 😂😂😂😂😂😂 دارک وب از این خبرا نیست.

  3. Avatar مانیدا الهی گفت:

   اخیی طفلکی کارت تمومه

 18. Avatar هانا گفت:

  کامنت ها رو خوندم خیلی خندیدم….دمتون گرم روحمو شاد کردید
  😂😂😂😂😂

  1. Avatar ناشناس گفت:

   🤣🤣🤣🤣🤣

 19. Avatar امیر گفت:

  خیلی اینترنت کنده
  قبلا بهتر بود چند تا سایت باز میشد الان دیگه یک ساعت طول میکشه یک ساعت باز بشه
  اینترنت خودم خوبه ولی اونجا خیلی کند میشه
  چی کار کنم سرعت بره بالا
  سرور مجازی خوبه میشه؟

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام، بله احتمالا اگر از سرور مجازی (البته لوکیشن غیر ایران) استفاده کنید، سرعت بهتری بهتون بده.

 20. Avatar سیا گفت:

  ببخشید رفتم وب استور دانلود کردم اونیون رو ولی چجوری باید برم تو دارک وب

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام، روش کامل ورود به دارک‌وب در انتهای همین آموزش قرار گرفته دوست عزیز.

 21. Avatar Mohsen گفت:

  قرار نیست که حتما برین جاهای خطرناک.خیلی سایتهای خوب و بی خطر هم داخلشه که بری ببینی،مثلا در مورد همین هک کردن خیلی مطلب و نرم افزار واسه هک کردن داره.

  1. Avatar . گفت:

   میشه اموزش بدی چطور وارد شویم

 22. Avatar Mohsen گفت:

  سلام.
  من توی دیپ وب رفتم،(منظورم با مرور گر تور و سایت هایی با پسوند انییون)ولی سایتی که ازم یوزر و پسورد بخواد ندیدم.میشه خودتون چندتا سایت خوب که بدون رمز نشه بری داخلش واسه نمونه معرفی کنید.

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، در انتهای همین آموزش موتور جستجوی گرام و هیدن‌ویکی معرفی شده که می‌تونید ازشون استفاده کنید و سایت‌های مختلف رو پیدا کنید.

 23. Avatar Ali گفت:

  فقطیه چیزی واسه رفتن تو دارک وب همون تور بسه؟ یعنی قبلش لازم نیست vpn روشن کنیم؟

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   اگر از نظر امنیت میگید، بله کافیه و احتیاج به ابزار دیگری ندارید.

 24. Avatar الهام گفت:

  سلام وقت بخیر من میخوام نسخه کامل سمینار آلپ کوین ترودو رو بگیرم ولی تنها جایی که میشه پیداش کرد دارک وب هست. من که بلد نیستم از این طریق تهیه کنم میتونم از شما کمک بگیرم؟

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام، در انتهای آموزش موتور جستجوی گرام و یک نمونه هیدن‌ویکی معرفی شده، این دو مورد رو لطفا بررسی کنید، شاید مفید باشه.

 25. Avatar مهدی نیاسری گفت:

  یادم رفت بگم که اصلا با لبتاب و موبایل هوس دارکوب نکنید که مینیمم اتفاق سوختن رم یا هارد دستگاهتان خواهد بود اصلا شوخی نداره ها… من با یه اچ تی سی روت شده با رعایت همه جوانب و قطع کردن همه دسترسی های گوگل و غیره، میگم همه تا بفهمید چی میگم چون سی درصد دسترسی ها که بدون مجوز کاربر هم عمل میکنند کدگزاری شده هستند و اصلا کسی نمیتونه بگه این دسترسی به چی داره… برای همین چاره نیست جز غیر فعال کردن تمام دسترسی ها که البته بعضیاشون فقط غیرفعال موقت میشن و خلاصه خیلی باید مطلع باشین تا بتونین از فیلترهای گوگل و دسترسی‌های زوری نتورک عبور کنید. تازه مرحله بعدش ورود به دارکوب هست که بازهم هزار جور داستان و دردسر داره…. اچ دی سی من بخاطر حدود ۴۵ ثانیه خواندن یه مطلب توی دارکوب ریست شد و بعد ازون فقط تا لوگوی اچ تی سی بالا میادش همین…. و تعمیر شدنی نیست. خودشو میدم هر کی بتونه تعمیرش کنه. ۵ سال پیش ۲ میلیون تومن پولشو داده بودم که کیلرهای دارکوب کیلش کردند برای همیشه، بله عزیزان چنانچه از فیلترها و فایروالها و دیوارها و پروتکلهای ریز و درشت گوگل و میکروسافت و غیره رد شدید و وارد دارکوب شدید با ابزارهای معمولی امکان نداره بتونین گشت و گذار کنین چونکه به راحتی کشته میشین، نه خودتونو بکشن اصلا این مدل حمله به افرادی میشه که مثلا دارند سعی می‌کنند به بخش کنترل موشک‌های اتمی واقع در کاخ سفید نفوذ کنند که اونهم ده سالی یکبار هم اتفاق نمی‌افته تو کل دنیا و شاید بیشتر مصرف هالیوودی داره این مدل کشتن در دارکوب، پس دوباره میگم چرندیاتی چون کشتن و بردن و دزدیدن افرادی که وارد دارکوب می‌شوند را برای همیشه از ذهنتان دور کنید. بزارید بیشتر توضیح بدم. دستگاهتان توی سی پی یو اش قسمتی داره که با دریافت یه سری کدهای خیلی معمولی و ساده از یه سری سرورهای روی وب فعال میشه و بنا بر کد دریافتی سریعا اقداماتی چون پاک کردن رم و رام و سوزاندن آنها، سوزاندن کش سیپی یو و حتی خود سی پی یو، سوزاندن چیپ شمالی و جنوبی مادر برد و سوزاندن باس رم یا باس مادربرد و…. انجام وظیفه میکنه.و اگر یه کیلر بهش کد را ارسال کنه دقیقا انگار که شلیک کرده و.
  توجه کنید که برای فقط تحقیق،فقط یادگیری بیشتر اگر واقعا از نرم افزار و سخت افزار سر در می‌آورید بنده پیشنهاد می کنم یه پنتیوم ۴ قدیمی داغون پیدا کنید و تعدای رم و هارد و مین برد و گرافیک کارت و مودم معمولی و دست دوم ارزون هم بخرید و دم دستتون باشه که به محض اینکه خراب شدن بتونین عوضشون کنین و حتما لایسنس های مختلف گوگل و ماکروسافت جهت وبگردی را کاملا بخوانید و نکات امنیتی شو یاد بگیرید و یه لینوکس رد هت ورژن پایین هم نصب کنید و شروع کنید به سعی و خطا، راحت به نتیجه می‌رسید؟ نه ولی ارزششو داره… هزینه زیاد نداره ولی مفتی هم نخواهد بود. به کسی اطمینان نکنید و مراقب افرادی که خودشونو راهنما یا فروشنده اطلاعات دارکوب معرفی می‌کنند باشید بدون شک همشون دروغگو هستند که یا کیلر هستند یا کلاهبردار و جیب بر، ضمنا بعضیا هم که مدیر سایت و یا دولوپر نرم‌افزارهای دارکوب هستند شغل دوم مسافر کشی را هم دارند و قبل یا بعد از رسوندن شما به مقصد شما را لو می‌دهند و بعدش طق، که بهشون جاسوس‌های کثیف میگن، کلا هر کسی که با گوگل و ماکروسافت همکاری کنه را در دارکوب فلان شخص کثیف صدا می‌کنند…. حالا چرا اینهمه حفاظت از دارکوب؟! چونکه دارکوب فضای کاری هکرهای مختلف خوب و بد هستش و مسائل خطرناک امنیتی کشور ها قابل دسترسی در اونجا را امکان دستکاری و حادثه سازی براشون هست. مسائلی حتی نظامی و اقتصادی و سیاسی و… از حمله به نیروگاه اتمی و بانکهای بزرگ بگیر تا اطلاعات شخصی فلان سلبریتی با زن پنهانی دومش و…

 26. Avatar مهدی نیاسری گفت:

  من بیش از شش سال توی دارکوب بودم. تقریباً سال‌های ۸۳ تا ۸۹، به وسیله یه موبایل نوکیا که روش یه فرستنده اف ام داشت وارد میشدم(اینو گفتم که متوجه مدلش بشین) و البته با اینترنت مجانی سرعت ۵۰ ام بی اس(وحشناکه این سرعت البته من حدود ۳ ام بی اس بود م بخاطر محدودیت‌های سخت‌افزاری وسیله ارتباطی و محدودیت‌های نرم‌افزاری سیمبین ل نوکیا که نه اندرویده و نه ویندوز و….) ،چطوری مجانی بود؟ جواب، تنظیمات روتور گوشی را عوض کرده بودم. و خودمو مودم اکولایف کرده بودم (echolife… bm633ae) رو میگم و البته دوربین‌های گوشی و میکروفون و آنتن خود موبایل و آنتن جیپی اس و گارمین را هم غیرفعال سخت‌افزاری و قطع کرده بودمو آنتن وای فای را عوض کرده بودم چونکه با آنتن وای فای گوشی نمیشد به وای فای ماهواره‌ای متصل شد، (این امواج وای فای را آمریکا حدود پنج سال در خاورمیانه ایجاد کرده بود و از طریق آن جاسوسهای سیا و موساد به نیازهای شبکه خودشان بدون ترس از دولت‌ها پاسخی مطمئن و همیشگی و دقیق و سریع می‌دادند. و کاربران معمولی که اکثرا مال یمن و سوریه و لبنان و مصر بودند هم به خیال خودشان مشغول بهار عربی بودند من از آنتن روتور اکولایف استفاده میکردم و اون مدل گوشی آنتن وای فایش توی درب پشتش بود یعنی اگر درب پشتی را باز میکردی وای فای قطع میشد (دوتا کانکتور فنری طلایی شکل پشت گوشی و بالای باطری نزدیک دوربین بودند که روی دوتا پین واقع در درب گوشی و متصل به آنتن، چفت میشدن) خوب منم درب را باز کردم و به اون دو تا چفت دو سر سیم آنتن روتور اکولایف را لحیم کردم و حالشو بردم. البته ۰بخاطر یه اشتباه َساده یکهفته دیوانه شده بودم که چرا وای فای کار نمیکنه با این آنتن؟! بعدش فهمیدم اون دوتا پین فنری فقط برای این فنری نیستند که به پینها محکم متصل شوند بلکه حالت دوتا کلید هم بودند که وقتی فنرها فشرده نبودند یعنی در بسته نبود کلیدها هم قطع بودند که با یه نوار چسب مساله حل شد فشار دادم روش یه تیکه طلق گذاشتم و نوارچسبش کردم (اینو گفتم بفهمید هک کردن در عین حال لذت و هیجان چقدر میتونه مذخرف باشه! من با کلی تحقیقات و دانش و وقت و هزینه و ساعتها آزمایش و سعی و خطا و دستکاریهای سخت افزاری و نرم افزاری در آخرین مراحل رفتن به دارکوب بخاطر َدوتا کلید فشاری ساده داشتم بیخیالش میشدم و فکر میکردم نمیشه) …..اینم بگم که دارکوب ربطی به موتور جستجو و اینها نداره. گوگل هم میتونه اربر ببره به دارکوب فقط به شرطی که اکسز کی حین اتصال به اینترنت شما را یک کاربر معمولی معرفی نکرده باشه. ( ۹۰درصد کاربرهای روی نت معمولیند). من چجوری غیرمعمولی بودن خودمو نشون داده بودم؟ جواب: لایسنسهای اتصال به نت در سیمبین ۱۲۰ عدد هستند که بر اساس پارامترهای زیادی کاربر را شناسایی و رتبه بندی میکنه و بهش اجازه اتصال میده و بعد از اتصال هم اجازه استفاده میده که از کجای نت میتونی استفاده کنی و حین استفاده چطوری باید کنترل و هدایت بشی و مسائل فنی و حرفه ای دیگر…جالب اینه که همه لایسنسها تاریخ اکپایر داشتند و نمیدونم چرا وقتی اکسپایر می‌شدند دیگه توسط گوگل چک نمیشدن و صحیح تلقی می‌شدند. واقعا وقتی اینو فهمیدم دو شبانه روز خوابم نمی‌برد و از ذوق رسیدن به هذف داشتم دنبال لایسنس یا لایسنسهای اجازه ورود میگشتم بین ۱۲۰ تا لایسنس که همه کدگذاری شده بودند که اینکه چطوری ظرف دو روز تونستم پیداشون کنم هم خودش یه داستان دیگه هست که شاید بعدا گفتم براتون… هیچی دیگه پیداشون کردم و دیدم در صورت تنظیم تاریخ روی ۲۰۰۹ همشون اکسپایر میشن و تمام. با تنظیم تاریخ و پیدا کردن لوکیشن خودم (چونکه آنتن جی‌پی‌اس رو با تیغ ژیلت خراش دادم قطع بشه باز نمیدونم چرا لوگیشن من افتاد تقریبا نقطه مقابلم روی کره زمین یعنی از وسط اصفهان یه خط به خطی که مرکز زمین را به قطب شمال وصل میکنه عمود کنید و ادامه بدید تا برخورد کنه سمت مقابل کره زمین، اونجا حدوداً لوکیشنم شده بود. چرا اینطوری شده بود؟ نمیدونم. خلاصه بعد از اتصال و یه مدت دانلود کردن کلی کتاب و موسیقی و فیلم تصمیم‌ به دارکوب گرفتم و رفتم توش و خیلی جاها رفتم یادمه یه بار یه کسی از توی هند با من کانکت شد و عجیب تلاش می‌کرد گیدام کنه فهش میداد و می‌گفت تو کی هستی چرا نمیتونم پیدات کنم دیوونه وار دنبالم بود و منم میدونستم که فقط یه کار میتونه بکنه اونم ریست کردن منه (بارها قبل از اون ازین افراد که اکثرا مسئول فنی یا حفاظتی بودند همین کارو می‌خواستند بکنند و نتونسته بودند حتی یکیشون چندین روز بدون اینکه من بفهمم تلاش کرده بود ء آخرش نتونسته بود التماسم می‌کرد بگم که کی هستم چرا رفتم تو سایتشون و دنبال چی هستم

  1. Avatar ناشناس گفت:

   داداش الان کار هک هم میکنی؟؟؟

  2. Avatar محمد محمدنیا گفت:

   Chetowr mitonm ba shoma ertebat dashteh basham masale mohemi ro bayad dar. mion bezarim

  3. Avatar aryan گفت:

   مهدی عزیز ایا میتونی بهم یاد بدی که چطور از اینترنت ماهواره ای استفاده کنم ؟ یا وبسایتی رو بهم معرفی کنی؟

 27. Avatar محمد گفت:

  خدا رو شکر‌ بالاخره یکی پیدا شد حقیقتو بگه

 28. Avatar majid salehi گفت:

  سلام یه سوال برام پیش اومده.
  حتی توی دارک وب فیلم هم دانلود نکنیم؟ اصلا فیلم توی دارک وب هست؟
  ممنون

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام، بله حتی فیلم هم دانلود نکنید، مگر اینکه کاملا به بحث امنیت مسلط باشید، دلیل اینکه بهتره چیزی دانلود نکنید اینه که احتمال اینکه فایل مخرب به همراه فیلم باشه هست، چیزی که شما می‌بینید در ظاهر فیلمه، اما می‌تونه کنارش دیتای مخرب هم وجود داشته باشه.

 29. Avatar آریا گفت:

  من اولش خیلی ترسیدم ولی الان فکر میکنم که چیز عجیب غریبی نیست و بارها ممکنه وارد این محیط شده باشیم،اینجور که من درک کردم دارک وب ینی سایت هایی که توی موتور جستجو پیدا نمیشه و از طریق کلاینت مارو به اونجا هدایت می‌کنن مثلا وقتیکه وارد بعضی سایت ها میشیم با کلیک روی هر قسمت سایت هی مارو به یک سایت دیگه منتقل میکنه و این اتفاق توی سایت های پورن خیلی رایج هست که یهو میبینی وارد ۲۰ تا سایت به صورت ناخواسته شدی و این سایت ها هکر هایی توش فعالیت می‌کنن که با کلیک کردن روی قسمت های مختلف سایت و توسط خودمون اجازه دسترسی به لوکیشن و اطلاعات شخصی خودمونو بهش میدم و در این حال ما وارد دارک وب و قسمت های خطرناک اینترنت شدیم و این اتفاق بارها هم اوفتاده و میوفته واسه همه.
  آیا این تصور و فکر من درسته آقای گوهری عزیز؟لطفاً جوابمو بدید تا از شک و تردید بیرون بیام و مطمئن بشم،با تشکر…⁦🙏🏻⁩

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام آریا جان، ببینید سایت‌های دارک‌وب به شکلی هستند که شما اصلا با مرورگر معمولی نمی‌تونید واردشون بشید، نه اینکه بگیم هر سایتی در موتورهای جستجو نیست دارک‌وب محسوب میشه، خیلی از سایت‌ها هستند که به هر دلیلی صاحبان‌شون جلوی ایندکس شدن اون‌ها رو گرفتن و شما نمی‌تونید در موتورهای جستجوی مثل گوگل پیداشون کنید، اما یک سایت کاملا معمولی هستند، سایت‌هایی که در دارک‌وب قرار دارند با پسوند onion. ایجاد میشن و همونطوری که گفتم اصلا با مرورگرهای معمولی که روزمره استفاده می‌کنیم قابل دسترسی نیستند (با مرورگر tor می‌تونید بازشون کنید) وقتی این سایت‌ها رو با مرورگرهای معمولی باز کنید، بهتون اروری میده که گویا اصلا چنین سایتی وجود نداره، درحالی که اگر همون سایت رو با tor باز کنید، محتواش بهتون نمایش داده میشه، اون سایت‌هایی که شما واردشون شدید احتمالا سایت‌های اسپم و نامناسب بودن، اما خب ارتباطی به دارک‌وب ندارند.

  2. Avatar ناشناس گفت:

   سلام ایا در دارک وب میتونم‌ در چالش نهنگ ابی شرکت کنم؟

  3. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام، خیر، اصلا چنین کاری نکنید!

 30. Avatar ناشناس گفت:

  سلام
  به نظر من که اصلا کار درستی نیست وارد شدن به سایت دارک وب

 31. Avatar ناشناس گفت:

  من یکساله وارد دارک و دیپ وپ شدم با مشخصات کامل واسم وآدرس وشماره وایمیل اصلیم چون اون موقع نمیدونستم که که باید باایمنی کامل وارد شم ولی تو این یک سال هنوز خبری نشده ازشون ولی یکی از دوستان مجازیم ده روز پیش وارد دارک وب شد والان دیگه خبری ازش نیست

 32. Avatar Pouya گفت:

  به نظر من دارک وب همون قدر که اینترنت روزمره خطر داره خطرناکه وقتی وارد دارک وب شدید (روی لینک هایی که از امن بودنشون مطمئن نیستید کلیک نکنید هیچ فایلی هم دانلود نکنید)
  هیجای اینترنت کاملا امن نیست

  If security were all that mattered, computers would never be turned on, let alone hooked into a network with literally millions of potential intruders.

  Dan Farmer

  1. Avatar ناشناس گفت:

   من یکساله وارد دارک و دیپ وپ شدم با مشخصات کامل واسم وآدرس وشماره وایمیل اصلیم چون اون موقع نمیدونستم که که باید باایمنی کامل وارد شم ولی تو این یک سال هنوز خبری نشده ازشون ولی یکی از دوستان مجازیم ده روز پیش وارد دارک وب شد والان دیگه خبری ازش نیست ….ممنون از اطلاع رسانیتون

  2. Avatar ناشناس گفت:

   ممنون

  3. Avatar H.kh.o گفت:

   من یکساله وارد دارک و دیپ وپ شدم با مشخصات کامل واسم وآدرس وشماره وایمیل اصلیم چون اون موقع نمیدونستم که که باید باایمنی کامل وارد شم ولی تو این یک سال هنوز خبری نشده ازشون ولی یکی از دوستان مجازیم ده روز پیش وارد دارک وب شد والان دیگه خبری ازش نیست ….ممنون از اطلاع رسانیتون

 33. Avatar پارسا گفت:

  سلام. ممنون از مطلب خوبتون. دنیا خیلی کثیف شده… آخرالزمانه دیگه… من هم خیلی کنجاو بودم که وارد دارک وب بشم و شدم، و یه سری تجربه ها کردم به هیچ وجه توصیه نمیکنم وارد این قسمت از اینترنت بشید! اگر هم خیلی کنجکاوید، میتونید با احتیاط و رعایت نکته های امنیتی وارد دارک وب بشید. شبکه Tor یک شبکه است که برای برای حفظ حریم خصوصی و امنیت در اینترنت ساخته شده، و مرورگر تور هم امن ترین مرورگره، به شرطی درست ازش استفاده کنیم.

 34. Avatar Raha گفت:

  سلام من ب هک کردن علاقه شدید دارم ازکجامیتونم اموزشای لازم رو یاد بگیرم ممنون میشم کمکم کنید

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، در کل چیزی به اسم آموزش هک وجود نداره، بلکه کسی که اطلاعات کافی در زمینه‌ی امنیت و یکسری از علوم کامپیوتر داشته باشه، می‌تونه از این دانش در جهت مثبت یا منفی (که میشه همون هک) استفاده کنه.
   فکر می‌کنم خوندن آموزش زیر، که درمورد اصول هک و امنیت هست، برای شما جذاب باشه:
   https://www.hamyarit.com/network/hacking/

 35. Avatar omid.sarem گفت:

  سلام خسته نباشید. ببخشین من امشب محتواتون رو خوندم. خودم تو زمینه seo و HTML کار میکنم. اول اینکه بگم واقعا عالی بود وآموزنده. دستتون درد نکنه.من کمی با امینت و تست نفوز آشنایی دارم. ولی یکی از کامنت ها کمی جالب بود برام. نوشته بود که اگه تو دارک وب به گفته ای سوتی بدی و بفهمن ک میخای سر از کارشون دراری، دیگه اذت خبری نیست. میشه در حد چند خط خواهشا برام توضیع بدین؟ مگه اونا جدا از اینکه هک کن آدمم رو کار دیگه از دستشون بر میاد؟ دسترسی بیشتری دارن یعنی؟

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، همونطوری که در متن مقاله هم اشاره کردیم، دارک‌وب یه‌جورایی محله‌ی سیاه و تاریک اینترنته و هر خلافی ممکنه اونجا صورت بگیره، البته دوستان هم در کامنت‌ها یه مقداری اغراق کردند :‌) اما خب اکثرا خلاف‌هایی مثل خرید و فروش تجهیزات یا چیزهای غیرقانونی، جعل اسناد و در کل هر نوع خلافی که ممکنه توی دنیای واقعی انجام بشه، قابل انجامه، در خصوص سوالتون، خیر حتی همون هک هم اگر یه سری نکته‌ی ساده رو رعایت کنید و چیزی رو دانلود نکنید، اتفاق نمیفته، اما به هر حال باید مراقب باشید.

 36. Avatar n گفت:

  ممنون،
  من هنوز تو شک‌ام چطور گوگل آوردش

 37. Avatar n گفت:

  نمیدونم چرا وقتی از گوگل زدم آورد سایتش رو.
  فقط رفتم توش و سریع در اومدم، کارهایی که مثلا برا ثبت نامه، هم انجام ندادم، خیلی میترسم یوهو بیان گیرم بندازن، مشکلی نیست؟
  زود اومدم بیرونااااا

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام، نه مشکلی نیست، نگران نباشید.

 38. Avatar امین گفت:

  خیلی عالی بود، دارک وب خیلی باحاله، هرچند دوستان در کامنت اشاره کردن، اما کاش بخشی هم به مطلب اضافه کنید که بتونم به شکل ایمن وارد دارک وب بشیم

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام، موضوع ورود امن به دارک وب رو در برنامه داریم امین عزیز، به زودی این بخش به صورت تصویری و مرحله به مرحله به مقاله اضافه خواهد شد.

 39. Avatar امیر مرامی نیک گفت:

  سلام به همه هیچ وقت هیچ وقت وارد نشوید اگه وارد شدید شب میان و شمارو همین جوری که خوابیدین میبرن و اگه هکر حرفه ای هستید وارد شوید وقتی که شما رو بردن ادم هایی هستند که اونا رییس هستند و در باره شما نظر میدند تا با شما چیکار کنن یا شمارو به اتاق شکنجه میبرن و اعضای بدن و تکه تکه میکنن و یا میبرنتون شما رو به ادم خوار ها تحویل میبرند اگه دختر باشین شما رو هم میفروشند و دست و پا تونو قطع میکنن و به مردان پولدار میفروشند و با شما کارهای بدی میکنن و اگه پسر بودین شکنجه و ادم خواری

  1. Avatar سرندی پیتی گفت:

   برای شما طلب صبر و آرامش می کنم 🙏🏻

  2. Avatar رسا گفت:

   انشاالله یکم از تخیلاتتون جای درست تر استفاده کنید

  3. Avatar رئیس آدم بدا گفت:

   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  4. Avatar رییس آدم بدا گفت:

   من رییس آدم بدا هستم اگه دفه دیگه پشت سرم چرت و پرت بگی و کسب و کارمونو خراب کنی میام میخورمت، فهمیدی🤬😡😠👹

  5. Avatar موسس دارک وب گفت:

   امشب میام سراغت و میفرستمت اتاق قرمز

 40. Avatar امین گفت:

  سلام دوستان.
  به نظر کسایی که میگن دارک وب خطرناکه و فلانه و فلانه احترام میزارم ولی نظر شخصی من بر اثاث چهار سال کار با یه هکر و مصاحبه و صحبتایی که با خیلی از هکرا داشتم اینه:
  نه دارک و نه دیپ وب خطرناک نیست،مگه اینکه خودتون خطریش کنید.
  یادمه یکی از دوستام که خیلی تو زمینه هک و اینا ادعاش میشد سر همین چیزا به فنا رفت.
  چرا؟چون اون کارایی که باید قبل از وارد شدن به دارک وب رو میکرد!خب نکرد!
  کسایی که علاقه دارن تو دارک وب باشن ولی میترسن،من که خودم مدت ها توی دارک وب فعالیت داشتم میگم که با رعایت مواردی که بالا گفته شده و موارد زیر میتونید واردش شید،ولی اگه بی احتیاطی کردید یا اگه تو کار صاحبای سایتای اونجا دخالت کردید،اشهدتون رو بخونید و منتظر باشید.
  یادتون باشه:دارک وب محله ی سیاه اینترنته،همونجوری که هرشهری محله ی خلافکارا رو داره،اینترنت هم همینجوره.
  قبل از وارد شدن به اینترنت:
  به هیچ وجه برای غیر هکر توصیه نمیشه…
  به هیچ وجه برای مدیریت سایت ها پیام نفرستید.
  وارد سایت هایی که مطالب و کلا چیزایی که دارن رایگانه نشید چون حتما کاسه ای زیر نیم کاسه است.
  و مهم تر از همه:
  حتما کنار دستتون یه هکر باشه که حواسش جمع باشه.
  بعد از رعایت موارد بالا با اختیار خودتون وارد دارک شید.
  -اما اگه چیزی شد من مسئولیتی ندارم-
  یادمه خودم برای اولین بار که آماتور بودم وارد دارک شدم و تنها چیزی که رعایت کردم و همین هم برای تضمین امنیت من کافی بود این بود:
  فقط از مطالب سایتا استفاده کردم و خلاصه شاخ بازی در نیاوردم😐
  ممنون.

  1. Avatar arvin گفت:

   سلام داش خوبی من فقط می خوام وارد دارک وب بشم که قسمت ممنوعه باب اسفنجیو ببینم ولی میترسم که برم از اونجا که تو میری داخ سایت می تونی فیلم مشو به تگرام arvinbraun619@ ارسال کنی ممنون میشم

  2. Avatar امیر مرامی نیک گفت:

   دوست عزیز اولا من به نظر تو احترام میزارم تو که این مواردارو گفتی درسته اگه یه کار اشتباه کردی فقط لازمه یه اشتباه به فنا میرین و باید فقط هکر های کلاه سیاه وارد دارک وب و دیپ وب شوند

 41. Avatar ناشناس گفت:

  خیلی اطلاعات مفیدی بود ولی آدمو خیلی کنجکاو میکنه

  1. Avatar امیر مرامی نیک گفت:

   اره کنجکاو میکنه ولی باید نری

 42. Avatar Bun bun گفت:

  وارد شدن به دارک وب غیرممکن نیست و شاید راحت تر از چیزی باشه که فکر میکنید…
  اما قضیه ورود بهش نیست
  موضوع مشکلات بعدشه!
  تمنا دارم اگر هکر حرفه ایی (خیلی حرفه ایی نه لزوما فقط هک بلد بودن) هستین یا آشنایی بالایی با سخت افزار و نرم افزار دارید یا کم کم قاتل اجاره ایی هستین :/ وارد دارک وب بشید
  وگرنه بلایی به سرتون میارن که کل زندگی کاسه چه کنم دستتون بگیرید…
  تازه اگه وقت کنید کاسه دست بگیرید
  چون اونجا باید ادای … رو درآورد اگه چیزی هم نیستید
  کافیه شک کنن دنبال این رفتید تا سر از کارشون دربیارید…
  اونوقت اسم شاهد به خودتون می‌گیرید و کمترین بلایی هم که سر شاهد میاد تهدید شدنه
  خیلی بهتون لطف کنن دوتا جاروبرقی میرسن بالاسرتون محوتون میکنن جوری که مامانتون هم یادش بره همچین بچه ایی داشته
  به دلتون هم صابون نزنید که ما تو ایران ندیدیم پس چیزی نمیشه…
  هیچ مجرمی تو خیابون داد نمی زنه سلام من قاتلم!

  شاید همه چی رو به طرز بچه گانه ایی توضیح دادم اما دارک وب شبکه گسترده اییه و اگه بخوام خیلی جزئی بگم باید واسش یه بلاگ بزنم
  پس به همین توضیح بچه گانه بسنده کنید و اگر خواستید یه مسخره هم بگیرید اما نزدیک دارک وب و دیپ وب واقعی نشید!

  1. Avatar ناشناس گفت:

   کاملا موافقم ولی دارم از کنجکاوی میمیرم

  2. Avatar ناشناس گفت:

   حرفتون کاملا درسته اما من واقعا خیلی دارم سعی میکنم وارد نشم‌ اما ی چیزی ی اسم فضولی داره مانع میشه

  3. Avatar ناشناس گفت:

   من یکساله وارد دارک و دیپ وپ شدم با مشخصات کامل واسم وآدرس وشماره وایمیل اصلیم چون اون موقع نمیدونستم که که باید باایمنی کامل وارد شم ولی تو این یک سال هنوز خبری نشده ازشون ولی یکی از دوستان مجازیم ده روز پیش وارد دارک وب شد والان دیگه خبری ازش نیست

  4. Avatar من گفت:

   حاضرم قسم بخورم تو عمرت وارد دارک وب نشدی و اگه شده بودی اینقدر چرت و پرت نمیگفتی و من خودم مدتها از روی کنجکاوی وارد دارک وب شدم و اکثر سایت هایی که با onion بالا میامد رو رفتم زیر و رو کردم اولا که اکثر سایت ها مجانی به کسی چیزی نمیدند و نیاز به پرداخت پول از طریق بیت کوین هست دوما همون اکثر سایت ها برای تبلیغ کارشون انواع نمونه کاز از ویدیو بگیر تا هر چیزی رو رایگان در اختیار مخاطب میزاره من همه رو دیدم و بررسی کردم هر چند گاهی به روح آدم شوک وارد میشه از این همه دنیای تاریک و وحشتناک دارک وب اما من نه دستگیر شدم نه لولو اومد خوردم و نه هک شدم الان هم مدت زیادی هست خودم دوست ندارم دیگه واردش بشم اما هر موقع بخوام برم با چند کلیک واردش میشم البته هرگز ایمیل آدرس و شماره تلفن یا اطلاعات شخصی و ثبت حساب در هیچ سایت تاریک انجام ندادم و نخواهم داد چونکه اونجا ساخته شده واسه آدم هایی که استفاده های وحشتناکی میخواند ازش ببرند

 43. Avatar البالو ترشه گفت:

  با این چیزایی ک خوندم هم میترسم برم تو همچین محیطی هم ی هیجانی باعث میشه بخوام برم خخ
  میگم نمیشع مث اردو همه باهم بریم چن نفری بریم تو محیطش خخخ بلکه از ترسش کم بشه .. من خیلی دوس دارم ببینم چجوریه و اینکه اگه بخوام برم، میرم کافی نت و از اونجا برم . بنظرتون از مسئول اونجا متوجه بشه بیرونم میکنن و اینکه خطری خود اونا رو ممکنه متوجه بشه…؟؟
  و سوال اخر اینکه تور رو نصب کنیم خودش لینک سایت های دارک وب رو نمایش میده ؟؟

  اقای گوهری از شما هم خیلی تشکر میکنم مطالبتون عالی بود هم ترسیدیم هم هیجان زده شدیم خخخ.

  1. Avatar ناشناس گفت:

   سلام
   اگر فقط وارد بشیم ولی پستی نزاریم و خرید و فروشی نکنیم و فقط در سایت هابچرخیم
   باز هم خطری تهدیدمون میکنه ؟

  2. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام، در کنار رعایت این موارد، نباید هم چیزی دانلود کنید، ضمن اینکه بهتره اجرای جاوا اسکریپت روی مرورگر رو غیرفعال کنید و همچنین دسترسی به میکروفون و وبکم رو هم ببیندید.

 44. Avatar ملیسا گفت:

  برا ورود به دارک وب باید برنامه tor رو بایه فیترشکن مخصوص هک کنید و نصب کنید و بعد تو جستجو گر tor یا وارد دارک وب شید یا دیپ وب اما این سایت از اونچیزی که فکر می کنید وحشدناک تره🙏

  1. Avatar امیر گفت:

   سلام میشه راهنمایی بهم بدی که چطور وارد دارک وب بشم

  2. Avatar he گفت:

   چه ربطی داره آخه؟
   چرا الکی میپرونیxD

  3. Avatar امیر مرامی نیک گفت:

   ملیسا خانوم اگه یکی بره اونجا میدونی چه اتفاقی براش میفته فقط باید هکر های حرفه ای وارد بشن که لب تاب یا کامپیترشون هک یا ردیابی نشه اگه کنجکاوی که چی براشون اتقاق میفته بی زحمت بیا بالا ببین

 45. Avatar ناشناس گفت:

  خیلی نسبت بهش کنجکاو شدم
  اما فکر نکنم به ریکش بیرزه🙄🙄

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست گرامی، چون کاربران زیادی به این زمینه علاقه داشتند و این مورد رو از ما خواستند، در حال تهیه‌ی فایلی هستیم که نحوه‌ی ورود به دارک وب رو به صورت کاملا ایمن و گام‌به‌گام (در قالب تصویر) آموزش بده، می‌تونید در سایت عضو بشید تا وقتی این آموزش در دسترس قرار گرفت جزو اولین نفراتی باشید که ازش مطلع میشید و دانلودش می‌کنید.

 46. Avatar دپاکین گفت:

  واااای خیلی هیجان انگیزع……

 47. Avatar h گفت:

  خطاب به اونایی که میخوان بدونن چجوری میشه وارد دیپ وب شد….شما ننت قاچاقچی مواد و اسلحه و اعضابدن انسان بوده یا بابات مشکل روانی داشته بری رد روم نگاه کنی …همین وضع مملکتمون داغمون تر از این سایتاس همینجا دووم بیار نمیخواد شاخ شی اونوقت بگیرن هکت کنن اونقد بترسوننت تا فیها خالدونت بهم گره بخوره

  1. Avatar ناشناس گفت:

   دمت گرم خوب اومدی خدایی

  2. Avatar ناشناس گفت:

   نههههه باریکلا

 48. Avatar علی گفت:

  سلام تورو خدا جواب بدید ایا این سایت های خارجی ک میگه به ازای دیدن هر تبلیغ ۱ دلار میده راسته یا نه هرکی میخونه جواب بده به ایمیلم خاهش میکنم جواب بدیننننننن میخام برنامه نویسی یاد بگیرم میشه بگید چجوری و از کجا یا بگیرممممممممممalisalehi8080@yahoo.com این ایمیلمه هرکی نظر منو میخونه جوابمو بده خیلی ممنون از مدیر سایت بابت اراعه دادن این سایت خوب

  1. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   جهت شروع برنامه‌نویسی مقاله‌ای رو در سایت منتشر کرده بودیم قبلا که می‌تونید ازش استفاده کنید:
   https://www.hamyarit.com/programing/programming-basics/
   در این آموزش چگونگی شروع برنامه‌نویسی رو شرح دادیم، که میتونید با استفاده از اون تا حدودی با مسیر یادگیری برنامه‌نویسی آشنا بشید.
   موفق باشید

  2. Avatar ناشناس گفت:

   داداش مگه عاشق چشم و ابروی ماهستن که بیان یه دلار بدن

 49. Avatar لی لی فا گفت:

  خیلی هم عالی
  همیار جان یه اموزش هم از نحوه ورود به دارک وب بذار نگران نباشید فیلترتون نمیکنن، خیلیا گذاشتن 😁

  1. Avatar علیرضا گفت:

   من یه خلاصه ای از ورود به دارک وب بگم خدمت دوستان:
   ۱. مرورگر تور رو دانلود کنید (با قند شکن سرچ کنید tor و وارد سایتش بشید)
   ۲. بعد یکسری تنطیماتی داره که باید انجامش بدید
   ۳. از جستجوگرهای مخصوص دارک وب مثل گرام استفاده کنید
   ۴. وارد وبسایت هایی که میاره بشید
   ۵. و تمام !!! شما وارد دارک وب شدید !!!

  2. Avatar لی لی فا گفت:

   داداش مطمئنی به همین راحتی میشه وارش شد؟؟؟ دارک وب کم چیزی نیستا …

  3. فرشاد گوهری فرشاد گوهری گفت:

   سعی میکنیم در اسرع وقت آموزشی در این خصوص منتشر کنیم.

  4. Avatar علیرضا گفت:

   ممنون، لطفا زودتر آموزش رو منتشر کنید، دارک وب خیلی هیجان انگیزه :)))