دارک وب چیست و چگونه می‌توانیم به آن دسترسی داشته باشیم

زمان مطالعه: حدود 8 دقیقه / 221 گفتگو

اگر از طرفداران تکنولوژی باشید مطمئنا تا به حال نام‌های دارک وب و دیپ وب به گوشتان خورده است، بسیاری از افراد ماهیت این دو مفهوم را به جای هم به کار می‌برند، هر چند این دو موضوع تا حدودی به هم شباهت دارند اما باید بدانید “دارک‌ وب” زیر مجموعه‌ای از “دیپ‌ وب” است، در ادامه با همیار آی تی همراه باشید تا بیشتر به بررسی این مبحث بپردازیم.

همانطور که گفتیم وب تاریک (Dark Web) زیر مجموعه‌ی وب عمیق (Deep Web) است، در حقیقت دارک‌ وب در یک لایه پایین‌تر از دیپ‌ وب وجود دارد، اینفوگرافیک زیر مثال خوبی است که می‌تواند تفاوت این موارد را برای شما نمایش دهد.

دارک وب چیست و چگونه می‌توانیم به آن دسترسی داشته باشیم
تفاوت‌های دارک وب و دیپ وب

همانطور که در اینفوگرافیک بالا مشاهده می‌کنید حدود 90 درصد از حجم کل وب در قسمت دیپ وب وجود دارد ضمن اینکه دارک وب در لایه‌ی زیرین دیپ وب قرار دارد و می‌توان آن‌را زیر مجموعه‌ی دیپ وب دانست.

فضای اینترنت را مانند یک کوه یخ در نظر بگیرید که تنها قسمت کوچکی از آن به صورت عمومی در دسترس و قابل مشاهده است و بخش اعظم آن مخفی بوده و به صورت عادی در دسترس همه قرار ندارد که آن را دیپ وب می‌نامند، حال بیایید کمی بیشتر با این مفهوم آشنا شویم.

دیپ وب (Deep Web) چیست؟

دیپ وب یا وب عمیق به زبان ساده به آن بخشی از وب اطلاق می‌شود که موتورهای جستجو و کاربران مهمان امکان دسترسی به آن را ندارند، به عنوان مثال وبسایت‌هایی که برای دسترسی به آن‌ها باید در حساب کاربری خود لاگین کنید مثل صفحه‌ی انتخاب واحد دانشگاه، حساب ایمیل شما، انجمن‌ها و سایت‌هایی که برای مشاهده‌ی مطالبشان باید در آن‌ها حساب کاربری داشته باشد، صفحات سیستم‌های مدیریت محتوای وبسایت‌ها، دیتابیس وبسایت‌ها، پروفایل شبکه‌های اجتماعی و…

تمام این موارد مثال‌هایی از دیپ وب هستند، همانطور که مشاهده می‌کنید روزانه با بسیاری از این موارد سر و کار داریم و در حقیقت تمام ما تا به حال وارد دیپ وب شده و از آن استفاده کرده‌ایم.

پس با این تفاسیر دیپ وب به خودی خود ماهیت خطرناکی ندارد، بسیاری از افراد دیپ وب را با دارک وب اشتباه می‌گیرند، در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کامل به بررسی دارک وب پرداخته و هر آنچه باید در مورد آن بدانید را به شما بگوییم.

دارک وب (Dark Web) چیست؟

به شبکه‌ای از وبسایت‌ها گفته می‌شود که از دسترس عموم افراد خارج بوده و تنها با استفاده از ابزارهای خاصی می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت، از آن‌جایی که این شبکه تقریبا غیر قابل ردیابی است هرگونه جرمی مثل خرید و فروش اسلحه و مواد مخدر، آزار و اذیت انسان‌ها، تهیه مدارک جعلی، قاچاق اعضای بدن انسان، درخواست برای قتل یک انسان، درخواست برای هک کردن یک شخص و هر نوع فعالیت غیرقانونی دیگری که فکرش را بکنید در آن قابل وقوع است.

اتاق قرمز دارک وب چیست؟

از آن‌جایی که این شبکه‌ها در محیط‌های کاملا ایزوله ایجاد می‌شوند و هیچ اطلاعاتی از گردانندگان آن‌ها در دسترس نیست امکان ردیابی این افراد برای دولت‌ها تاحدودی غیر ممکن است، هرچند مواردی از دستگیری این افراد توسط پلیس نیز وجود دارد.

دارک وب یک محیط امن برای خلافکاران محسوب می‌شود، آن‌ها می‌توانند از این طریق فعالیت‌های غیرقانونی خود را گسترش داده و پول بیشتری به‌دست آورند، خرید و فروش در این‌گونه وبسایت‌ها معمولا از طریق بیت‌کوین انجام می‌شود تا قابل ردگیری و ردیابی نباشد، اطلاعات بیشتری در خصوص این واحد پولی را می‌توانید در مقاله‌ی بیتکوین چیست و چگونه کار می‌کند به‌دست آورید.

ماجرای اتاق‌های قرمز دارک وب چیست؟

توجه: متنی که در ادامه می‌خوانید، تاحدودی آزاردهنده است، لطفا در صورتی که شرایط خاص، بارداری یا مشکلات قلبی دارید، بدون مطالعه‌ی این قسمت، به بخش بعدی مقاله مراجعه کنید، اطلاعاتی که در فضای اینترنت در خصوص اتاق‌های قرمز دارک‌وب پخش شده، شایعه هستند و هدف این افراد، تنها سو استفاده از کنجکاوی مردم و دریافت پول است، تا به‌حال سند معتبری مبنی بر وجود اتاق قرمز در دارک‌وب یافت نشده.

اولین چیزی که با شنیدن نام اتاق قرمز (Red Room) به یاد آن می‌افتیم، درد، شکنجه و خون‌ریزی است، اما آیا این موراد واقعیت دارد؟ شاید شما هم این موضوع را شنیده‌اید که در اتاق‌های قرمز دارک وب، افراد پولی را می‌پردازند تا به شکل زنده، خوردن گوشت انسان، بریدن اعضای بدن، قتل، شکنجه، تجاوز به کودکان و آزار و اذیت دیگران را تماشا کنند! اما باید بدانید، وجود چنین چیزی در دارک وب، تنها یک شایعه است و عموم سایت‌های رد روم (Red Room) پس از دریافت پول، هیج اقدامی انجام نداده، نه خبری از شکنجه است و نه پخش زنده! تنها هدفی که پشت این وبسایت‌هاست، سو استفاده از کنجکاوی مردم و سرقت پول‌هاییست که پرداخت می‌کنند.

چگونه می‌توانیم وارد دارک وب شویم؟

همانطور که گفتیم این وبسایت‌ها به صورت معمول در دسترس عموم افراد قرار ندارند و تنها از طریق ابزارهای خاصی قابل دسترسی هستند، به شما توصیه می‌کنیم سعی کنید بدون دلیل و حتی از روی کنجکاوی نیز وارد این شبکه‌ها نشوید، چراکه افراد خلافکار و هکرهای بسیار ماهری در این‌گونه شبکه‌ها وجود دارند و در صورت عدم رعایت نکات ایمنی به سادگی می‌توانند اطلاعات حساس شما را به‌دست آورند، به یاد داشته باشید این افراد درحال انجام فعالیت‌های غیرقانونی هستند و در صورتی که احساس کنند فردی قصد کنکاش در کار آن‌ها را دارد یا به هر دلیلی احساس خطر کنند نسبت به او واکنش نشان می‌دهند.

اما خلاصه‌ای از نحوه‌ی ورود به دارک نت:

از آن‌جایی که این وبسایت‌ها مخفی هستند و به صورت معمول نمی‌توان به آن‌ها دسترسی داشت، شما باید از ابزار خاصی به نام TOR استفاده کنید، این برنامه ضمن مخفی کردن آدرس آی‌پی شما، اطلاعات ارسالی و دریافتی را از طریق شبکه‌ای خاص عبور داده و آن‌ها را رمزگذاری می‌کند، در حقیقت با استفاده از این ابزار هویت اصلی شما پنهان مانده و تا زمانی که خودتان اقدام به فاش کردن آن نکنید کسی قادر به شناسایی شما نخواهد بود.

ضمن اینکه آدرس وبسایت‌های موجود در دارک نت همانند سایر وبسایت‌ها نبوده و معمولا از یک نام به همراه یک رشته‌ی هش شده تشکیل می شود و در انتها نیز با پسوند Onion خاتمه می‌یابند.

به عنوان مثال آدرس یک وبسایت در دارک نت چیزی مشابه helloxyz1sd21fdv23.onion خواهد بود (لطفا توجه داشته باشید که این آدرس یک آدرس فرضی بوده و به جای خاصی هدایت نخواهد شد)

دارک وب چیست و چگونه می‌توانیم به آن دسترسی داشته باشیم

پس از نصب و راه‌اندازی ابزار تور با وارد کردن آدرس یک وبسایت در دارک وب می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید، از آن‌جایی که این وبسایت‌ها مخفی و غیرقانونی هستند توسط موتورهای جستجوی معمول مثل گوگل و بینگ قابل جستجو نیستند و برای یافتن آن‌ها باید از جستجوگرها و ویکی‌های مخصوص این‌کار استفاده کنید، به عنوان مثال یکی از این موتور‌های جستجو Grams نام دارد، که در انتهای آموزش نحوه‌ی استفاده از آن را برای شما شرح داده‌ایم.

توجه: مجددا به شما توصیه می‌کنیم تا حد امکان وارد محیط دارک وب نشوید، چراکه علاوه بر خطراتی که در این شبکه وجود دارد فعالیت‌های غیرقانونی و غیر انسانی نیز در آن انجام می‌شود که مشاهده‌ی آن‌ها تنها باعث ناراحتی و سلب آرامش شما خواهد شد!

اما در صورتی که به هر دلیلی قصد ورود به این محیط را دارید توصیه‌ی اکید می‌کنیم موارد زیر را رعایت کنید:

 • به هیچ‌وجه اطلاعاتی از خود منتشر نکنید.
 • در آن‌جا با کسی صحبت یا بحث نکنید.
 • در وبسایت‌های دارک‌وب کامنت ارسال نکنید.
 • مرورگر را در حالت پرایوت قرار دهید.
 • وارد حساب‌های کاربری خود نشده باشید.
 • اجرای اسکریپت را در مرورگر خود غیر فعال کنید.
 • موقعیت مکانی را در مرورگرتان غیرفعال کنید.
 • روی وب‌کم دستگاه خود را بپوشانید.
 • میکروفون دستگاه خود را بپوشانید.
 • به هیچ‌کس در آن محیط اعتماد نکنید.
 • نام کاربری، ایمیل و پسوردهای واقعی انتخاب نکنید.

ضمنا این مورد را نیز به یاد داشته باشید که در اکثر کشورها حضور در شبکه‌ی دارک وب به عنوان یک فعالیت غیر قانونی تلقی می‌شود، ضمن اینکه مجددا تاکید می‌کنیم دارک وب در اکثر مواقع توسط خلافکاران برای انجام فعالیت‌های غیرقانونی استفاده می‌شود، حتی هنگامی که از روی کنجکاوی وارد اینگونه وبسایت‌ها شوید باعث افزایش بازدید آن‌‌ها و در نتیجه افزایش فعالیت آن افراد خواهید شد، بنابراین به شما توصیه می‌کنیم تا حد امکان و حتی از روی کنجکاوی نیز وارد این محیط نشوید.

آموزش تصویری ورود ایمن به دارک وب

احتمالا با خواندن این مقاله کنجکاو شده‌اید که همین حالا وارد دارک‌وب شده و شما هم آن را تجربه کنید، در ادامه قصد داریم آموزش ورود به دارک وب را به شکل تصویری و مرحله به مرحله به شما نمایش دهیم، این روش مستقیما توسط ما انجام شده و در قالب تصاویر هر مرحله برای شما آماده شده، نکته‌ی مهم در خصوص این روش، امنیت و اطمینان از آن است.

توجه: شما با مسئولیت خودتان وارد محیط دارک‌وب می‌شوید و همیار آی‌تی مسئولیتی در این خصوص نمی‌پذیرد، لطفا توجه داشته باشید که در فضای دارک‌وب به هیچ‌وجه آدرس حساب‌های کاربری، نام واقعی یا اطلاعات خود را وارد نکنید، به‌هیچ‌وجه با دیگران صحبت نکرده یا کامنتی ارسال نکنید، تا امنیت شما به‌خطر نیفتد.

این مطلب، یک آموزش پریمیوم از همیار آی‌تی است، چیزی که خواندید تنها بخشی از مقاله بود و محتوای حرفه‌ای‌تر در انتظار شماست، کاربران ویژه می‌توانند ادامه‌ی آموزش را هم بخوانند، پس شما نیز همین حالا به جمع اعضای ویژه‌ی همیار پیوسته و به تمام آموزش‌ها و امکانات پریمیوم سایت دسترسی داشته باشید، این یک سرمایه‌گذاری عالی روی آینده‌ی کاری و حرفه‌ای شماست... پس شما نیز همین حالا به جمع اعضای ویژه‌ی همیار پیوسته و به تمام آموزش‌ها و امکانات پریمیوم سایت دسترسی داشته باشید، این یک سرمایه‌گذاری عالی روی آینده‌ی کاری و حرفه‌ای شماست...

در یک قدمی حرفه‌ای شدن هستید!

این مطلب، یک آموزش پریمیوم از همیار آی‌تی است، چیزی که خواندید تنها بخشی از مقاله بود و محتوای حرفه‌ای‌تر در انتظار شماست، کاربران ویژه می‌توانند ادامه‌ی آموزش را هم بخوانند، پس شما نیز همین حالا به جمع اعضای ویژه‌ی همیار پیوسته و به تمام آموزش‌ها و امکانات پریمیوم سایت دسترسی داشته باشید، این یک سرمایه‌گذاری عالی روی آینده‌ی کاری و حرفه‌ای شماست...

درحال حاضر هزینه‌ی عضویت ویژه 19,000 تومان است و با یکبار پرداخت به تمام آموزش‌های پریمیوم سایت دسترسی خواهید داشت.

شما یک گام جلوتر از دیگران باشید! اگر به آی‌تی و تکنولوژی علاقه‌مندید و دوست دارید سریع‌تر در این زمینه پیشرفت کنید، همین حالا به جمع 6466 عضو همیار آی‌تی بپیوندید، دسترسی به تمام آموزش‌های پریمیوم، دریافت جدیدترین آموزش‌های کاربردی مرتبط با آی‌تی و استفاده از مشاوره‌ی رایگان، برخی از مزایای عضویت در سایت هستند، شما نیز به کاربران همیار پیوسته و همین حالا وارد دنیای حرفه‌ای‌ها شوید... من هم می‌خواهم عضو ویژه‌ی همیار شوم

221 گفتگو

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید، سوالات شما توسط کارشناسان همیار آی‌تی پاسخ داده می‌شود...

 1. میم. ر گفت:

  اقا یکی ی شرخر از دارک وب واسه من پیدا کنه
  لازم دارم

 2. بلال گفت:

  این یک سایت عالیست و من همایش میکنم

  1. یک دوست گفت:

   سلام دوستان، به هیچ وجه از ایمیل elude استفاده‌ نکنید. درسته این ایمیل مشخصات واقعی شما رو نمی‌خواد و ایمیل بکاپ و شماره تلفن هم نمی‌خواد ولی برای استفاده از این سیستم باید وارد دیپ وب بشید. ورود به این سیستم توی ایران غیرقانونی نیست ولی کاملا قابل پیگیریه و فکر نکنید که دیگه کاملا وارد فضای آزاد شدید!
   تبلیغات همون سایت elude تبلیغ مواد مخدر و اسلحه و صنعت جنسی و… است، بقیه سایتای دیپ وب از اون بدتره.
   به هیچ وجه از شماره مجازی های موجود در دیپ وب استفاده نکنید.
   داشتن چند تا اکانت تلگرام یا تعقیب اطرافیان یا حتی شاخ جلوه کردن توی جمع دوستان، ارزش گیر افتادن های امنیتی یا گرفتار خلافکار ها شدن رو نداره.
   بهترین راه زندگی، زندگی با شرافت و بی حاشیه‌س. می‌دونم که خیلی سخته و کار خلاف به ظاهر راحت تره ولی گرفتاری داره. اینترنت هم اینجوریه، از همین گوگل استفاده کنید.

 3. ناشناس گفت:

  سلام
  من چون خیلی کنجکاوم رفتم دارک وب چیزای که فکر نمی‌کنید داشت
  من هیچ کامنتی نذاشتم ولی کامنتارو خوندم خیلی ها میگفتن اگر چیزی از دارک وب بخری همون میشه دشمن جونت
  مثلا اگه تفنگ بخری یه شخص روانی می تونه هرچی باشه مثلا دلقک.دکتر.باغبون یا هر چیزی
  مطمئنم که بعضیا تونم میخواید برید ولی نرید اگر رفتید رو لینک های پوج کلیک نکنید
  چون خریدش خطرناکه چه برسه به لینک های نامعلوم
  بچه ها چیزایی که اونجا داشت خیلی عجیب بود اونا میخواستن یه قیمت ۱۰۰۰دلار سند یه خونه ۲۰میلیون دلاری برات جعل کنن
  یا مثلا فقط با پرداخت ۲۰ دلار ۱۰۰۰۰دلار جعلی دریافت میکردی
  میشد دوست بخری،پدرد مادر بخری ،از همه بدتر قاتل استخدام کنی.میشد کیه و قلب خرید خیلی حال بهم زن بود واقعا
  ولی بچه ها اگر کسی مثلا بهتون گفت من رفتم هیچی نبوده گوش ندید من رفتم ۴۰ میلیون گوشی رفت هوا کلا سوخت
  ول یکی برای کشتم نیومد
  من الانم میترسم وشبا در اتاقمو هزار قفله میکنم
  از من به شما نصیحت با دست خودتون دو مرگ خودتون کلیک نکنید

  1. الاغ گفت:

   چطوری؟

 4. ناشناس گفت:

  داداش من ۲۰۰بار رفتم تو دارک وب چیزای زیادی که شما میگفتید توش نبود مواد مخدر رو که سر کوچه میفروشه🤣اسلحه رو هممون تو انباری ها داریم یه خرید و فروش انسانه خطر ناک هکر هاش هم که الان هممون یه پا هکریم پس چیز خواصی نداره🤣🤣

 5. AlirezA_phD گفت:

  ی بازی هم در مورد همین سایت ساختن خواستید امتحانش کنید بازی خوبیه گرچه هیچکس تا حالا تمومش نکرده اسمش
  Welcome the game 2

 6. myself گفت:

  من از داخل گوگل پلی زدم. ولی tor دانلود نکرد اصلا نیاورد میشه راهنمایی کنید خلی کنجکاوم

 7. خدمات بازرگانی گفت:

  شما پیج اینستا هم دارین؟ ❤️❤️❤️

 8. فامیل دور گفت:

  سلام یکی از فامیلام و دزدیدن الان تو دارک وب واسه فروش گذاشتن اگه به پلیس فتا بگم میتونن کاری انجام بدن؟ترخدا بگینننن نگرانشممم.‌

  1. Rozhan گفت:

   خب قیمتشو چند گذاشتن چرا نمیخریش به نظر من خودت حلش کن پلیس هیچ کاری از دستش بر نمیاد

 9. ANEMOIA گفت:

  جدیییی 😂😂😂
  من میخوام همهء ادمای دورو برمو بفروشم چیکار باید بکنم ؟
  راهنمایی کنید
  ممنون 😉😂
  در ضمن برای ادما هم بگم باید صبر ایوب داشته باشه خریدار 😂😂

 10. ناشناس گفت:

  سلام.
  آیا آنتی ویروس ها عملکردی دارن تو دارک وب ها؟

  1. فرشاد گوهری گفت:

   بله، اصولا می‌تونن در مقابل دانلود یکسری بدافزار از شما محافظت کنن، اما شما در کل نباید چیزی رو در دارک‌وب دانلود کنید، چون می‌تونه خطرناک باشه.

 11. سامان گفت:

  سلام من فقط دارک وب رو سرچ کردم و وارد شدم بنظرتون مشکلی برام پیش میاد ؟

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، خیر مشکلی پیش نمیاد، اصلا وب‌سایت‌های دارک‌وب به شکلی نیستند که با سرچ کردن در اینترنت معمولی یا موتورهای جستجویی مثل گوگل بتونید بهشون دسترسی پیدا کنید.

 12. فرشید گفت:

  به هیچ وجه دارک وب رو پیشنهاد نمیکنم
  که ته خلاف اینترنت
  از فروش اسلحه و مواد مخدر
  تا خرید پدر و مادر(واقعا خجالت نمیکشن همچنین کاری میکنن؟!!!شرم هم ندارن پدر و مادر می فروشن و میخرن لعنت بر این آدم ها. واقعا خیلی زشته)
  کلی هکر و کلی دزد و آدم کشی و جنایت و هرچیزی که فکرشو کنین
  البته خودم نه دارک وب رفتم نه میرم
  ولی هر سایتی و فیلمی دیدم فهمیدم چه چیز لعنتی هست
  خلاصه نرید دارک وب اگر میرید پشیمون نشید که چرا رفتم چرا؟
  چون اطلاعات لازم در اختیارتون قرار گرفته می‌خواستید توجه کنید
  مقاله خوب و آموزنده و پیش گیرنده ای بود ممنون

 13. فرشید گفت:

  سلام در کل ورود به دارک وب جنبه میخواد که من ندارم😂😂😂
  چیزای وحشتناکی وجود داره در کل نیازی نمی بینم وارد بشم
  و واقعیت ترسناکه چیزای خیلی بدی هم وجود داره مثل خرید فروش اسلحه و تفنگ! و حتی خرید پدر و مادر که واقعا ضد انسانی هست و همچنین چیزی جالب نیست!!!تازه خیلی چیزای دیگه هم نقل شده
  میگن انواع هکر هارو داره انواع دزد بدترین شکنجه ها
  و کلا فضا رو ناامن‌ کردن
  حیف که هیچ رسیدگی نمیکنن و ساده از روی این همه جنایت رد میشن خیلی ترسناکه
  تازه همین دارک وب یک بخش کوچیکی از تخلف های جهان هست
  اوضاع نابوده:/
  پیشنهاد میکنم سمتش نرین و اگر از زندگیتون سیر شدید میتونید یه سری بزنید
  مقاله آموزنده ای بود ممنون اطلاعات لازم قرار داده شد که یه وقت همچنین اشتباهی نکنیم بریم دارک وب لعنتی

 14. شاهین یزدان پناه گفت:

  آدرس چت روم معتبر و فعال در دارک وب می خوام؟
  🙏🏻

  1. شامی گفت:

   داش نکن این کارو . خودتو به فنا میدی . دارک وب خودش خطرناکه . حالا تو دنبال چت رومم میگردی

  2. ناشناس گفت:

   تو دارک وب هیچی معتبر نیست
   هر جنایتی اون جا انجام میشه
   همه یه موشت قاتل هکر خلافکاران
   بری با کسی اونجا چت کنی
   حکم مرگ خودت امضا کردیی

 15. Ss Sss گفت:

  سلام تو دارک وب هک انستا هم برقرار میشود ؟ اموزشی

  1. ناشناس گفت:

   Yes I kan

  2. ناشناس گفت:

   از کجا میخواد پیدا کنه و بکشه چرا جو میدی

 16. ناشناس گفت:

  بنظر من خیلی خفنه

  1. نام من گفت:

   سلام
   میشه بگی چجوری میتونم واردش بشم؟

  2. امیر گفت:

   سلام
   چجوری میتونم واردش بشم؟؟

 17. ۰۰۰۰۰ گفت:

  چجوری باید وارد سایت دارک وب شویم لطفا جواب دهید

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، در انتهای آموزش توضیح داده شده.

 18. رامین گفت:

  سلام میشه از دارک وب اسکرین شات گرفت و دردسر پیش نیاد برات

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام
   بله میشه، مشکلی نیست.

  2. ناشناس گفت:

   بخاطر سطح امنیتی نمیشه به هیچ گونه اسکرین گرفت البته برنامه مرورگر تور رو میگم

 19. Mobina Shakernasab گفت:

  فضای دارک وب خطرناکه واقعا و حتی به ریسکش هم نمی ارزه ولی به نظرم میشه از دیپ وب استفاده های مفیدی کرد. من با همون گوگل کارم و راه میندازم دستتون هم درد نکنه😂😂😂

  1. ناشناس گفت:

   کار درست رو تو میکنی😐😂

 20. ساغر جهانبازی گفت:

  من که اصلا قصدم این نبود که به سایت دارک وب برم فقط میخواستم ازش اطلاعات بیشتری داشته باشم چون تا الان فقط میدونستن که دارک وب یه سایت خیلی بد هست و الان اطلاعاتم راجبش بیشتر شد

  1. ناشناس گفت:

   منم

  2. ناشناس گفت:

   به عنم

 21. به تو چه گفت:

  چرتو پرت نگین هیتمن دارک وب هستم فلان فلان ببینین عضو شد با دارک وب یعنی بازی با جونتون

  1. ناشناس گفت:

   چطوری رفتی دارک وب

  2. NEGAR گفت:

   زیبا بید

 22. ....... گفت:

  من کاری به گفته هات ندارم ولی سعی کن اصلا سر در نیاری دارک وب چیه دوست گل اینا که گفتی یه گوششم نیست من دارک وب نیستم ولی خیلی خیلی بیشتر شما اطلاعات دارم اصلا درمورد دارک وب چیز زیادی سرچ نکنین چون بد بخت میشین بد بخت کارای دارک وب مثلا پول بدید براتون ادم بکشن کشتن بدون دلیل شما جابه جایی ازای بدن مواد مخدر مواد شیمیایی اسلحه وووووووووو اما بگم بزرگ ترین و بهترین پلیس های اطلاعاتی را کشور ما داره خیالتون راحت

 23. ناشناس گفت:

  درسته که عکسا و فیلم های حدف شده تو دارک وب میرن؟

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام،‌ خیر چنین چیزی نیست.

 24. بیلی گفت:

  خیلی از دوستام درباره دارک وب میشنیدم، همش میگفتن دارک وب دارک وب، تا اینجا آخرش فهمیدم منظورشون از این دارک وب چیه، مسخرست واقعا، چرا آدم باید چنین ریسکی کنه، دارک وب محله خلاف کاراس 😰

  1. ....... گفت:

   من کاری به گفته هات ندارم ولی سعی کن اصلا سر در نیاری دارک وب چیه دوست گل اینا که گفتی یه گوششم نیست من دارک وب نیستم ولی خیلی خیلی بیشتر شما اطلاعات دارم اصلا درمورد دارک وب چیز زیادی سرچ نکنین چون بد بخت میشین بد بخت کارای دارک وب مثلا پول بدید براتون ادم بکشن کشتن بدون دلیل شما جابه جایی ازای بدن مواد مخدر مواد شیمیایی اسلحه وووووووووو اما بگم بزرگ ترین و بهترین پلیس های اطلاعاتی را کشور ما داره خیالتون راحت

  2. ناشناس گفت:

   سلام بیلی بیلی جان اصلا ندونی بهتره سوال خاصی در موردش داشتی بگو

  3. ناشناس گفت:

   من هر کاری کردم وارد دارک وب نتونستم بشم همه کارایی که گفتی هم کردم میخواستم بمب اتم بخرم که هیچی

  4. ناشناس گفت:

   من کلی اسلحه دارم واقعا مونده بودم کجا ابش کنم ممنون که سایتو معرفی کردین فقط نمیدونم چجوری باید چجوری بری کاسبی کنی اگه در این مورد کسی چیزی میدونه لطفا توضیح بده با تشکر🙏

 25. arvin گفت:

  دادم تو شلوارم نخواستیم باو😂

 26. ناشناس گفت:

  دوستان خودتونو خسته نکنین که واردش شین دارک وب که هیچی نیس همه ادمای توش کفشمو واکس میزنن گنده لاتشون منم
  سفارش قتل قبول میکنم فقط کارای ریزم قبول میکنم مثلا قتل سوسک یا مورچرو قبول میکنم سلاح مخصوصشم دارم از دارک وب خریداری کردم دمپایی

  1. ناشناس گفت:

   🚶🏽‍♂️

  2. ناشناس گفت:

   😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  3. ناشناس گفت:

   فک میکنی چیزی نیست من خودم یه هکرم که کلی گوشی و پیجه اینستا تا حالا هک کردم یروز رفتم توی دارک وب و فک میکردم گونده لاته هکرام بعد فهمیدم من پشمم:)

  4. ABSME گفت:

   چه خفنی دوره اموزش میزاری؟ 😂💔

  5. ناشناس گفت:

   داداش دمپایی داری که اسکوپ بخوره؟

 27. ناشناس گفت:

  سلام من یک کار قیر قانونی انجام دادم کاری که کردم هم توی دارک وب گفتم ولی نمی توانم وارد شم

  1. ناشناس گفت:

   کار غیر قانونیت سیگار کشیدن بوده؟؟

  2. ناشناس گفت:

   شما اول یاد بگیر قیر نه غیر بعد لات شو عیزم😐😐😐😐😐

 28. yasi گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  میشه بگید چطور اجرای اسکریپت رو غیرفعال کنیم . من چیزی پیدا نکردم زبان برنامه تور هم فارسی هست

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، از منوی بالای برنامه‌ی Tor گزینه‌ی Options رو انتخاب کنید، بعد از سمت چپ صفحه گزینه Privacy and Security رو انتخاب کنید و بذاریدش روی حالت Safest (دقیقا همین موارد در زبان فارسی هم وجود داره، با معادل‌های فارسیش)

 29. یاسین وارون گفت:

  امتحان کنین ارزش رو داره

  1. ناشناس گفت:

   مگه خودت امتحان کردی

 30. Ahmadi گفت:

  دارک وب چگونه دانلود میشه

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، دارک‌وب یک شبکه هست و دانلود شدنی نیست، برای ورود به شبکه‌ی دارک‌وب باید مرورگز Tor رو دانلود کنید.

 31. احمد گفت:

  اگه سرت به سنگی خورده مستثنی بری

  1. ناشناس گفت:

   لب

 32. احمد گفت:

  من میخام بدونم که اگه وارد این وب بشین چی میشه

  1. ناشناس گفت:

   emtehan kon bebin chy mishe

  2. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، چیزی نمیشه :‌) فقط اونجا اطلاعاتی از خودتون وارد نکنید و چیزی هم دانلود نکنید.

 33. احمد گفت:

  آیا واقعیت دارد که اگر داخل شویم کسانیکه در این وب کار می‌کنن به پولیس خبر میدهند

  1. فرشاد گوهری گفت:

   به طور کلی دارک‌وب در اکثر کشورها غیرقانونی هست و اگر وارد بشید و خلافی انجام بدید، طبیعتا تحت پیگیری قرار خواهید گرفت، اما اینکه صرفا وارد بشید و کاری انجام ندید، خیر، در حال حاضر مشکلی نداره.

 34. سیما گفت:

  من میخوام وارد این سایت بشم و تحربش کنم .
  موضاعات اولیه رو خوندم هنوز بقیه مقاله رو نخوندم
  ولی دوس دارم امتحان کنم

  1. ناشناس گفت:

   کلیپ تصویری تو کدوم قسمته؟ من میخام حتما برم تو قسمت دارک وب. ایا کسی هست بتونه کمک کنه؟ ایدی تلگرامم @latra21

 35. مریم گفت:

  سلام،واقعا خداخیرتون بده جدی میگم.جون گوشی من رو نجات دادین.من تو اینترنت سرچ کردم میخواستم ببینم دارک وب چیه،سایت هارو باز کردم خوندم.ولی خوب اون سایت ها…یه جورایی مارو تشویق میکردن بریم تو سایت های دارک وب.ولی خداخواست اومدم تو سایت شما فهمیدم و تصمیم گرفتم از روی کنجکاوی واردش نشم.به قول خودتون گفتید اونجا هکر های حرفه ای هستن وقتی هکر حرفه ای اونجا هست 100 درصد یه اتفاقی میوفته.به نظر من نرید.چه کاری میتونید اونجا داشته باشید.ممکنه اونجا خرید کنید یا نظر بدید و یا ثبت نام کنید تو دردسر بیوفتید چرا؟چون تو یه سایت دیگه خوندم پلیسا وارد این سایتا میشن و چت میکنن با افراد دارک وب تا بتونن دستگیرشون کنن.اگه هم از روی کنجکاوی میخواید برید بازم نرید چون حتی اگه نکات امنیتی هم رعایت کنید تو دردسر میوفتید،خدایی ارزش داره؟

  1. ناشناس گفت:

   جووووون بابا

 36. ناشناس گفت:

  خیلی نامقهوم و میتدی و افتضاح بود

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، متاسفیم از اینکه این دیدگاه برای شما به وجود اومده و خوشحال میشیم اگر مشکلات مقاله رو بگید که اصلاح بشه؛ چه مشکلی وجود داشته؟

 37. شاهین یزدان پناه گفت:

  با موبایل وارد بشیم موردی نداره؟

  1. فرشاد گوهری گفت:

   خیر مشکلی نیست (فقط نسخه‌ی رسمی TOR رو از گوگل‌پلی نصب کنید)

 38. ناشناس گفت:

  من بخودی وارد دارک وب نمیشم. من دنبال اساتید متافیزیک هستم. سعس دارم با اونها صحبت کنم.

 39. شاهین یزدان پناه گفت:

  اینکه بخوایم موضوع خاصی رو پیدا کنیم
  کجا باید جستجو کنیم؟

  1. فرشاد گوهری گفت:

   می‌تونید از موتورهای جستجوی مخصوص دارک‌وب مثل gram یا هیدن‌ویکی‌ها استفاده کنید.

 40. Cid B گفت:

  مرورگر تور رو باز کنید
  و موتور جستجوی duck duck go رو انتخاب کنید
  سپس
  msydqstlz2kzerdg.onion
  رو جستجو کنید
  بعد از این جستجو، یک موتور جستجوی دارک وب برای شما باز میشه
  توی اون صفحه مرورگر، هر کلیدواژه ای رو که گستجو کنید، تنها سایت های دامنه ی دارک وب با پسوند.onion براتون باز میشه

  توی تمامی این مراحل جاوا اسکریپت خود را خاموش کنید
  از فضای دارک وب چیزی دانلود نکنید
  حد الامکان وارد سایت های غیر فانونی نشید و کلید واژه های غیر قانونی رو جستجو نکنید تا از تهدید شدن حفظ باشید

  توجه کنید که نباید تنظیمات مرورگر تور را دستکاری کنید
  زیرا هر تغییر شما ممکنه امنیت مرورگر رو کاهش بده
  زیرا تنظیمات این مرورگر در حد اکثر امنیت تمظیم شده است

  این متن فقط ورود به اون بود و هیچ اشکال قانونی یا امنیتی نداره تا جایی که خودتون وارد سایت های غیر قانونی نشید

  هر گونه مشکل و اختلال پیش آمده تقصیر جستجو گر است

 41. ناشناس گفت:

  چرا شطرنجی شده اون تصویر 😡

 42. ناشناس گفت:

  سلام من هیتمن دارک وب هستم.چندین سال با دارک وب کار میکنم.لطفا الکی مردم رو نترسونین. دارک وب یک بازار ازاده همین

  1. ناشناس گفت:

   سلام چجوری وارد دارک بشم بلد نیستم

  2. ناشناس گفت:

   خدایی!!!!!!؟

  3. ناشناس گفت:

   واو😐

  4. Mohaddeseh ❤ گفت:

   😐😐😐

  5. مانیا گفت:

   واوووووو😐😂

  6. بحله:/ گفت:

   نگو حاجی😂😐
   ببین شما هایی ک میگین من چند ساله تو دارک وبم و از این چرت و پرتا پس چرا در موردشون سرچ میکنین :/

  7. ناشناس گفت:

   در مورد (بحله)باید بگم پشمام 😐

  8. یونا گفت:

   چرت نگو چرت نگو 😐🙌🏼 جم کن بند و بساتتو 😐🐫

 43. ابولفظل گفت:

  اره درست هستتتتتت من با چند تا نرم افزار وارد شدم تو همین ادرس پایین ولی تنها چیزی که بود عکس و ویدیو ادم های مرده همهگی تست به نمایین البت چند تا نرم افزار خاص میخواد خودتون دانلود کینین

 44. ابولفظل گفت:

  سلام سلام 100 سلام ممنون
  یک فیلم داشتم نگاه میکردم زن اومد تو کامپیوتر اینو سرچ کرد(scared2death.onion) و گفت این دارک وب تازه فیلمش هم غیر مجاز بود بعد که این مقاله رو خوندم تازه فهمیدم راست چون پسوند onion داره درست؟

  1. علی اصغر گفت:

   آره داداش، یه سایت تو دارک وبه، ولی توصیه میکنم واردش نشی.

 45. ناشناس گفت:

  داداش من خودم هم تو کار خلافم شنیدم تو دارک وب هم راحت نیشه این کار رو انجام داد حالا چطور میشه وارد شد

  1. ناشناس گفت:

   ساقی ساقی ای ساقی😂😂😂

  2. ناشناس گفت:

   اگر تو کار خلاف دست مارو هم بند کن ممنون داداش

 46. Nahal Saghar گفت:

  حتی سرچ کردنشم خطرناکه؟
  من یکبار این کار رو بدون اطلاع کردم میتونه واسم خطرناک باشه؟

  1. فرشاد گوهری گفت:

   خیر مشکلی پیش نمیاد.

  2. Janatan گفت:

   سلام من هیتمن دارک وب هستم.چندین سال با دارک وب کار میکنم.لطفا الکی مردم رو نترسونین. دارک وب یک بازار ازاده همین

  3. ناشناس گفت:

   مواظب باش حتما هم برو یه تست بارداری بده دوست من آه آه …

  4. ؟&*)(43## گفت:

   خیر

 47. ناشناس گفت:

  من یه قاتل نیاز دارم راهنمایی کنید از دارک وب سفارش بدم

  1. Janatan گفت:

   امری داشته باشین.در خدمتم

  2. ناشناس گفت:

   شما یک روانی هستید

  3. ناشناس گفت:

   میتونی ب من اطمینان کنی!

  4. احد گفت:

   من هستم کیوبایدبکشم😂😂😂😂😂😂

  5. آدم بده گفت:

   چند میدی خدم بکشم واست😶😂💔

  6. ناشناس گفت:

   یاعلییییییییییی

 48. . گفت:

  پسوند com. بود و سیگار و اصلحه میفروختن

  1. فرشاد گوهری گفت:

   خب این یک وبسایت معمولی هست و به راحتی توسط نهادهای قانونی قابل ردیابی، همون‌طور که گفتم وب‌سایت‌های دارک‌وب با پسوند onion. هستند و اکثرا به شکل غیرقانونی فعالیت می‌کنند (این نکته رو هم توجه داشته باشید که در بعضی از کشورها خرید و فروش اسلحه، تحت یکسری شرایط، قانونی هست و مشکلی نداره)

  2. Nobody گفت:

   به احتمال زیاد در کشوری فروخته می‌شد که از نظر قانونی مشکلی نداشت مثل آمریکا
   واگرنه تا الان گرفتنش

 49. . گفت:

  با عرض سلام و ادب و ممنون از مطلب خوب و آموزندتون.
  بنده اصلا کنجکاو نیستم در اینجور سایت ها تشیف ببرم.ولی چند روز پیش در گوگل با یک سایت دارک وب مواجه شدم!
  واقعا خیلی بد بود چیزی دانلود نکردم فقط یکم نگاه کردم و رفتم.شما گفتین اصلاراحت نیست که پیداشون کنیم ولی من پیدا کردم اونم با مرورگر کروم!
  آیا ممکن است امنیتم به خطر بیفته یا هک بشم؟

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، سایت‌های دارک‌وب با پسوند onion. هستند و با مرورگرهای رایج یا موتورهای جستجویی مثل گوگل اصلا قابل مشاهده نیستند.

  2. ناشناس گفت:

   سلام داداش میشه اون سایت دارک وب رو که بهش دسترسی پیدا کردی رو بهم بدی ممنون میشم

  3. ناشناس گفت:

   مثلا من الان فهمیدم شما خانم هستین وحکتون کردم .ادامه رو بعدا خودتون می فهمید 🤣🤣🤣🤣شوخی کردم بابا نترسی نوشتی تشیف اولا تشریف نه تشیف ثانیا خانما اکثرا ادبیاتشون ضعیفه چون ادم خودش به خودش نمیگه تشریف ببرم .

 50. ناشناس گفت:

  دمتون گرم روحم شاد شد 1با دستگاهای معمولی اصن استفاده از دارک وب غیر محاله 2انقدر چرت و پرت نگید به کسایی که واقعا رفتن برمیخوره خدایی خیلی فیلمید بعضیاتون 3دارک وب نیازی به اموزش وارد کردن نام کاربری نداره چرت به ملت تحویل نده بدونید فقط باید مغز باشی از زندگیت و خانوادت بگذری راه وارد شدنش پول میخواد که سیستم قوی راه بندازی اینترنت قوی میخواد نه مثل اینترنت ایران انقدر ساده نباشید

 51. علی سپهوند گفت:

  سلام من این تور بروزر رو دانلود کردم وارد شدم و بعد از چند دقیقه هم خارج شدم. الان هر کاری میکنم نمیتونم دیلیتش کنم. ینی وقتی گزینه انستال رو میزنم توی اون صفحه نمیتونم تور رو پیدا کنم ک دیلیتش کنم. لطفا کمک کنید

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، نصب مرورگر تور مثل بقیه‌ی نرم‌افزارها نیست و به شکل تقریبا پورتابل استفاده میشه، برای حذفش کافیه فولدر تور رو حذف کنید (محل نصب پیش‌فرض دسکتاپ هست) اما اگر محل نصب رو تغییر دادید یا نمی‌دونید، روی آیکن برنامه کلیک راست کنید و وارد Properties بشید و بعد گزینه‌ی Open file location رو بزنید، در آخر هم آدرس‌بار بالا رو نگاه کنید و یک یا دو فولدر برگردید عقب و کل فولدر Tor Browser رو حذف کنید.

 52. ناشناس گفت:

  همیار جان ، یه استاد که بتونه اموزش حضوری بده میخوام ،هزینه اموزش هم پرداخت میکنم

  1. ناشناس گفت:

   چقدر میدی که سایبری شدن و وارددارک وب شدن و یادت بدم؟؟؟؟

 53. Mesi گفت:

  سلام اساتید،و اقای گـوهری ،میخوام به دارک وب و دیپ وب وارد بشم و بیشتر اشنا بشم ، از اساتید هرکسی که میتونه حضوری اموزشم بده ممنون میشم ،هزینه اموزش هم پرداخت میکنم باتشکر

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، در خصوص آموزش حضوری، متاسفانه کسی رو سراغ ندارم که بهتون معرفی کنم، اما اگر صرفا می‌خواین وارد دارک‌وب بشید، در انتهای همین آموزش به شکل کامل شرح داده شده و می‌تونید طبق همین آموزش پیش برید.

 54. محمد محمدنیا گفت:

  Hi.
  Man bayad ba yek motekhases sohbat konm

 55. امیرعباس حاتمی گفت:

  چون دارک وب پر از هکر است از اونجا میخواستم که شروع کنم

 56. امیرعباس حاتمی گفت:

  من میخوام به هکر شم میشه بگید که از کجا باید شروع کنم چون هک یه عامل غیر قانونی است من نمیدونم از کجا باید شروع کنم
  لطفا راهنمایی کنید

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، خود هک چیزی نیست بخواین یادش بگیرید، بلکه اگر می‌خواین با این موارد آشنا بشید باید چندین دانش مختلف رو در کنار هم داشته باشید، به نظرم مطالعه‌ی آموزش زیر برای شما مفید خواهد بود:
   https://www.hamyarit.com/network/hacking/

  2. Nobody گفت:

   سلام
   کی گفته هک غیر قانونی هست؟
   هیچ مشکل قانونی نداره و میتونی راحت آموزش ببینی
   فقط اطلاعاتی از خودت رو نباید جایی منتشر کنی چون بعداً دردسر میشه

 57. ناشناس گفت:

  داداش خیلی وحشتناکه
  من از وقتی که رفتم دارک وب انگار همش یه نفر داره تعقیبم میکنه
  چراغهای خونمون نصف شب روشن و خاموش میشه

  1. ■♤●◇E¤D◇●♤■ گفت:

   ای خدااااااااااا مردم مردم مردم مردم

  2. امید گفت:

   داداش جوک میگی چرا 😂😂😂😂😂😂 دارک وب از این خبرا نیست.

  3. مانیدا الهی گفت:

   اخیی طفلکی کارت تمومه

  4. ناشناس گفت:

   اونی که پشت سرته ازراعیل هست و چراغ های خونتون اتصالی داره😂😂😂

  5. Sara Farhadi گفت:

   واقعاً ؟ یا داری جو میدی؟

  6. الیاس گفت:

   زر نزن😐

 58. هانا گفت:

  کامنت ها رو خوندم خیلی خندیدم….دمتون گرم روحمو شاد کردید
  😂😂😂😂😂

  1. ناشناس گفت:

   🤣🤣🤣🤣🤣

  2. Mohaddeseh ❤ گفت:

   منم 😂😂😂😂😂😂

 59. امیر گفت:

  خیلی اینترنت کنده
  قبلا بهتر بود چند تا سایت باز میشد الان دیگه یک ساعت طول میکشه یک ساعت باز بشه
  اینترنت خودم خوبه ولی اونجا خیلی کند میشه
  چی کار کنم سرعت بره بالا
  سرور مجازی خوبه میشه؟

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، بله احتمالا اگر از سرور مجازی (البته لوکیشن غیر ایران) استفاده کنید، سرعت بهتری بهتون بده.

 60. سیا گفت:

  ببخشید رفتم وب استور دانلود کردم اونیون رو ولی چجوری باید برم تو دارک وب

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، روش کامل ورود به دارک‌وب در انتهای همین آموزش قرار گرفته دوست عزیز.

 61. Mohsen گفت:

  قرار نیست که حتما برین جاهای خطرناک.خیلی سایتهای خوب و بی خطر هم داخلشه که بری ببینی،مثلا در مورد همین هک کردن خیلی مطلب و نرم افزار واسه هک کردن داره.

  1. . گفت:

   میشه اموزش بدی چطور وارد شویم

  2. ناشناس گفت:

   مثلا هک کردن چی

 62. Mohsen گفت:

  سلام.
  من توی دیپ وب رفتم،(منظورم با مرور گر تور و سایت هایی با پسوند انییون)ولی سایتی که ازم یوزر و پسورد بخواد ندیدم.میشه خودتون چندتا سایت خوب که بدون رمز نشه بری داخلش واسه نمونه معرفی کنید.

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، در انتهای همین آموزش موتور جستجوی گرام و هیدن‌ویکی معرفی شده که می‌تونید ازشون استفاده کنید و سایت‌های مختلف رو پیدا کنید.

 63. Ali گفت:

  فقطیه چیزی واسه رفتن تو دارک وب همون تور بسه؟ یعنی قبلش لازم نیست vpn روشن کنیم؟

  1. فرشاد گوهری گفت:

   اگر از نظر امنیت میگید، بله کافیه و احتیاج به ابزار دیگری ندارید.

 64. الهام گفت:

  سلام وقت بخیر من میخوام نسخه کامل سمینار آلپ کوین ترودو رو بگیرم ولی تنها جایی که میشه پیداش کرد دارک وب هست. من که بلد نیستم از این طریق تهیه کنم میتونم از شما کمک بگیرم؟

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، در انتهای آموزش موتور جستجوی گرام و یک نمونه هیدن‌ویکی معرفی شده، این دو مورد رو لطفا بررسی کنید، شاید مفید باشه.

 65. مهدی نیاسری گفت:

  یادم رفت بگم که اصلا با لبتاب و موبایل هوس دارکوب نکنید که مینیمم اتفاق سوختن رم یا هارد دستگاهتان خواهد بود اصلا شوخی نداره ها… من با یه اچ تی سی روت شده با رعایت همه جوانب و قطع کردن همه دسترسی های گوگل و غیره، میگم همه تا بفهمید چی میگم چون سی درصد دسترسی ها که بدون مجوز کاربر هم عمل میکنند کدگزاری شده هستند و اصلا کسی نمیتونه بگه این دسترسی به چی داره… برای همین چاره نیست جز غیر فعال کردن تمام دسترسی ها که البته بعضیاشون فقط غیرفعال موقت میشن و خلاصه خیلی باید مطلع باشین تا بتونین از فیلترهای گوگل و دسترسی‌های زوری نتورک عبور کنید. تازه مرحله بعدش ورود به دارکوب هست که بازهم هزار جور داستان و دردسر داره…. اچ دی سی من بخاطر حدود 45 ثانیه خواندن یه مطلب توی دارکوب ریست شد و بعد ازون فقط تا لوگوی اچ تی سی بالا میادش همین…. و تعمیر شدنی نیست. خودشو میدم هر کی بتونه تعمیرش کنه. 5 سال پیش 2 میلیون تومن پولشو داده بودم که کیلرهای دارکوب کیلش کردند برای همیشه، بله عزیزان چنانچه از فیلترها و فایروالها و دیوارها و پروتکلهای ریز و درشت گوگل و میکروسافت و غیره رد شدید و وارد دارکوب شدید با ابزارهای معمولی امکان نداره بتونین گشت و گذار کنین چونکه به راحتی کشته میشین، نه خودتونو بکشن اصلا این مدل حمله به افرادی میشه که مثلا دارند سعی می‌کنند به بخش کنترل موشک‌های اتمی واقع در کاخ سفید نفوذ کنند که اونهم ده سالی یکبار هم اتفاق نمی‌افته تو کل دنیا و شاید بیشتر مصرف هالیوودی داره این مدل کشتن در دارکوب، پس دوباره میگم چرندیاتی چون کشتن و بردن و دزدیدن افرادی که وارد دارکوب می‌شوند را برای همیشه از ذهنتان دور کنید. بزارید بیشتر توضیح بدم. دستگاهتان توی سی پی یو اش قسمتی داره که با دریافت یه سری کدهای خیلی معمولی و ساده از یه سری سرورهای روی وب فعال میشه و بنا بر کد دریافتی سریعا اقداماتی چون پاک کردن رم و رام و سوزاندن آنها، سوزاندن کش سیپی یو و حتی خود سی پی یو، سوزاندن چیپ شمالی و جنوبی مادر برد و سوزاندن باس رم یا باس مادربرد و…. انجام وظیفه میکنه.و اگر یه کیلر بهش کد را ارسال کنه دقیقا انگار که شلیک کرده و.
  توجه کنید که برای فقط تحقیق،فقط یادگیری بیشتر اگر واقعا از نرم افزار و سخت افزار سر در می‌آورید بنده پیشنهاد می کنم یه پنتیوم 4 قدیمی داغون پیدا کنید و تعدای رم و هارد و مین برد و گرافیک کارت و مودم معمولی و دست دوم ارزون هم بخرید و دم دستتون باشه که به محض اینکه خراب شدن بتونین عوضشون کنین و حتما لایسنس های مختلف گوگل و ماکروسافت جهت وبگردی را کاملا بخوانید و نکات امنیتی شو یاد بگیرید و یه لینوکس رد هت ورژن پایین هم نصب کنید و شروع کنید به سعی و خطا، راحت به نتیجه می‌رسید؟ نه ولی ارزششو داره… هزینه زیاد نداره ولی مفتی هم نخواهد بود. به کسی اطمینان نکنید و مراقب افرادی که خودشونو راهنما یا فروشنده اطلاعات دارکوب معرفی می‌کنند باشید بدون شک همشون دروغگو هستند که یا کیلر هستند یا کلاهبردار و جیب بر، ضمنا بعضیا هم که مدیر سایت و یا دولوپر نرم‌افزارهای دارکوب هستند شغل دوم مسافر کشی را هم دارند و قبل یا بعد از رسوندن شما به مقصد شما را لو می‌دهند و بعدش طق، که بهشون جاسوس‌های کثیف میگن، کلا هر کسی که با گوگل و ماکروسافت همکاری کنه را در دارکوب فلان شخص کثیف صدا می‌کنند…. حالا چرا اینهمه حفاظت از دارکوب؟! چونکه دارکوب فضای کاری هکرهای مختلف خوب و بد هستش و مسائل خطرناک امنیتی کشور ها قابل دسترسی در اونجا را امکان دستکاری و حادثه سازی براشون هست. مسائلی حتی نظامی و اقتصادی و سیاسی و… از حمله به نیروگاه اتمی و بانکهای بزرگ بگیر تا اطلاعات شخصی فلان سلبریتی با زن پنهانی دومش و…

 66. مهدی نیاسری گفت:

  من بیش از شش سال توی دارکوب بودم. تقریباً سال‌های 83 تا 89، به وسیله یه موبایل نوکیا که روش یه فرستنده اف ام داشت وارد میشدم(اینو گفتم که متوجه مدلش بشین) و البته با اینترنت مجانی سرعت 50 ام بی اس(وحشناکه این سرعت البته من حدود 3 ام بی اس بود م بخاطر محدودیت‌های سخت‌افزاری وسیله ارتباطی و محدودیت‌های نرم‌افزاری سیمبین ل نوکیا که نه اندرویده و نه ویندوز و….) ،چطوری مجانی بود؟ جواب، تنظیمات روتور گوشی را عوض کرده بودم. و خودمو مودم اکولایف کرده بودم (echolife… bm633ae) رو میگم و البته دوربین‌های گوشی و میکروفون و آنتن خود موبایل و آنتن جیپی اس و گارمین را هم غیرفعال سخت‌افزاری و قطع کرده بودمو آنتن وای فای را عوض کرده بودم چونکه با آنتن وای فای گوشی نمیشد به وای فای ماهواره‌ای متصل شد، (این امواج وای فای را آمریکا حدود پنج سال در خاورمیانه ایجاد کرده بود و از طریق آن جاسوسهای سیا و موساد به نیازهای شبکه خودشان بدون ترس از دولت‌ها پاسخی مطمئن و همیشگی و دقیق و سریع می‌دادند. و کاربران معمولی که اکثرا مال یمن و سوریه و لبنان و مصر بودند هم به خیال خودشان مشغول بهار عربی بودند من از آنتن روتور اکولایف استفاده میکردم و اون مدل گوشی آنتن وای فایش توی درب پشتش بود یعنی اگر درب پشتی را باز میکردی وای فای قطع میشد (دوتا کانکتور فنری طلایی شکل پشت گوشی و بالای باطری نزدیک دوربین بودند که روی دوتا پین واقع در درب گوشی و متصل به آنتن، چفت میشدن) خوب منم درب را باز کردم و به اون دو تا چفت دو سر سیم آنتن روتور اکولایف را لحیم کردم و حالشو بردم. البته ۰بخاطر یه اشتباه َساده یکهفته دیوانه شده بودم که چرا وای فای کار نمیکنه با این آنتن؟! بعدش فهمیدم اون دوتا پین فنری فقط برای این فنری نیستند که به پینها محکم متصل شوند بلکه حالت دوتا کلید هم بودند که وقتی فنرها فشرده نبودند یعنی در بسته نبود کلیدها هم قطع بودند که با یه نوار چسب مساله حل شد فشار دادم روش یه تیکه طلق گذاشتم و نوارچسبش کردم (اینو گفتم بفهمید هک کردن در عین حال لذت و هیجان چقدر میتونه مذخرف باشه! من با کلی تحقیقات و دانش و وقت و هزینه و ساعتها آزمایش و سعی و خطا و دستکاریهای سخت افزاری و نرم افزاری در آخرین مراحل رفتن به دارکوب بخاطر َدوتا کلید فشاری ساده داشتم بیخیالش میشدم و فکر میکردم نمیشه) …..اینم بگم که دارکوب ربطی به موتور جستجو و اینها نداره. گوگل هم میتونه اربر ببره به دارکوب فقط به شرطی که اکسز کی حین اتصال به اینترنت شما را یک کاربر معمولی معرفی نکرده باشه. ( 90درصد کاربرهای روی نت معمولیند). من چجوری غیرمعمولی بودن خودمو نشون داده بودم؟ جواب: لایسنسهای اتصال به نت در سیمبین 120 عدد هستند که بر اساس پارامترهای زیادی کاربر را شناسایی و رتبه بندی میکنه و بهش اجازه اتصال میده و بعد از اتصال هم اجازه استفاده میده که از کجای نت میتونی استفاده کنی و حین استفاده چطوری باید کنترل و هدایت بشی و مسائل فنی و حرفه ای دیگر…جالب اینه که همه لایسنسها تاریخ اکپایر داشتند و نمیدونم چرا وقتی اکسپایر می‌شدند دیگه توسط گوگل چک نمیشدن و صحیح تلقی می‌شدند. واقعا وقتی اینو فهمیدم دو شبانه روز خوابم نمی‌برد و از ذوق رسیدن به هذف داشتم دنبال لایسنس یا لایسنسهای اجازه ورود میگشتم بین 120 تا لایسنس که همه کدگذاری شده بودند که اینکه چطوری ظرف دو روز تونستم پیداشون کنم هم خودش یه داستان دیگه هست که شاید بعدا گفتم براتون… هیچی دیگه پیداشون کردم و دیدم در صورت تنظیم تاریخ روی 2009 همشون اکسپایر میشن و تمام. با تنظیم تاریخ و پیدا کردن لوکیشن خودم (چونکه آنتن جی‌پی‌اس رو با تیغ ژیلت خراش دادم قطع بشه باز نمیدونم چرا لوگیشن من افتاد تقریبا نقطه مقابلم روی کره زمین یعنی از وسط اصفهان یه خط به خطی که مرکز زمین را به قطب شمال وصل میکنه عمود کنید و ادامه بدید تا برخورد کنه سمت مقابل کره زمین، اونجا حدوداً لوکیشنم شده بود. چرا اینطوری شده بود؟ نمیدونم. خلاصه بعد از اتصال و یه مدت دانلود کردن کلی کتاب و موسیقی و فیلم تصمیم‌ به دارکوب گرفتم و رفتم توش و خیلی جاها رفتم یادمه یه بار یه کسی از توی هند با من کانکت شد و عجیب تلاش می‌کرد گیدام کنه فهش میداد و می‌گفت تو کی هستی چرا نمیتونم پیدات کنم دیوونه وار دنبالم بود و منم میدونستم که فقط یه کار میتونه بکنه اونم ریست کردن منه (بارها قبل از اون ازین افراد که اکثرا مسئول فنی یا حفاظتی بودند همین کارو می‌خواستند بکنند و نتونسته بودند حتی یکیشون چندین روز بدون اینکه من بفهمم تلاش کرده بود ء آخرش نتونسته بود التماسم می‌کرد بگم که کی هستم چرا رفتم تو سایتشون و دنبال چی هستم

  1. ناشناس گفت:

   داداش الان کار هک هم میکنی؟؟؟

  2. محمد محمدنیا گفت:

   Chetowr mitonm ba shoma ertebat dashteh basham masale mohemi ro bayad dar. mion bezarim

  3. aryan گفت:

   مهدی عزیز ایا میتونی بهم یاد بدی که چطور از اینترنت ماهواره ای استفاده کنم ؟ یا وبسایتی رو بهم معرفی کنی؟

 67. محمد گفت:

  خدا رو شکر‌ بالاخره یکی پیدا شد حقیقتو بگه

 68. majid salehi گفت:

  سلام یه سوال برام پیش اومده.
  حتی توی دارک وب فیلم هم دانلود نکنیم؟ اصلا فیلم توی دارک وب هست؟
  ممنون

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، بله حتی فیلم هم دانلود نکنید، مگر اینکه کاملا به بحث امنیت مسلط باشید، دلیل اینکه بهتره چیزی دانلود نکنید اینه که احتمال اینکه فایل مخرب به همراه فیلم باشه هست، چیزی که شما می‌بینید در ظاهر فیلمه، اما می‌تونه کنارش دیتای مخرب هم وجود داشته باشه.

 69. آریا گفت:

  من اولش خیلی ترسیدم ولی الان فکر میکنم که چیز عجیب غریبی نیست و بارها ممکنه وارد این محیط شده باشیم،اینجور که من درک کردم دارک وب ینی سایت هایی که توی موتور جستجو پیدا نمیشه و از طریق کلاینت مارو به اونجا هدایت می‌کنن مثلا وقتیکه وارد بعضی سایت ها میشیم با کلیک روی هر قسمت سایت هی مارو به یک سایت دیگه منتقل میکنه و این اتفاق توی سایت های پورن خیلی رایج هست که یهو میبینی وارد ۲۰ تا سایت به صورت ناخواسته شدی و این سایت ها هکر هایی توش فعالیت می‌کنن که با کلیک کردن روی قسمت های مختلف سایت و توسط خودمون اجازه دسترسی به لوکیشن و اطلاعات شخصی خودمونو بهش میدم و در این حال ما وارد دارک وب و قسمت های خطرناک اینترنت شدیم و این اتفاق بارها هم اوفتاده و میوفته واسه همه.
  آیا این تصور و فکر من درسته آقای گوهری عزیز؟لطفاً جوابمو بدید تا از شک و تردید بیرون بیام و مطمئن بشم،با تشکر…⁦🙏🏻⁩

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام آریا جان، ببینید سایت‌های دارک‌وب به شکلی هستند که شما اصلا با مرورگر معمولی نمی‌تونید واردشون بشید، نه اینکه بگیم هر سایتی در موتورهای جستجو نیست دارک‌وب محسوب میشه، خیلی از سایت‌ها هستند که به هر دلیلی صاحبان‌شون جلوی ایندکس شدن اون‌ها رو گرفتن و شما نمی‌تونید در موتورهای جستجوی مثل گوگل پیداشون کنید، اما یک سایت کاملا معمولی هستند، سایت‌هایی که در دارک‌وب قرار دارند با پسوند onion. ایجاد میشن و همونطوری که گفتم اصلا با مرورگرهای معمولی که روزمره استفاده می‌کنیم قابل دسترسی نیستند (با مرورگر tor می‌تونید بازشون کنید) وقتی این سایت‌ها رو با مرورگرهای معمولی باز کنید، بهتون اروری میده که گویا اصلا چنین سایتی وجود نداره، درحالی که اگر همون سایت رو با tor باز کنید، محتواش بهتون نمایش داده میشه، اون سایت‌هایی که شما واردشون شدید احتمالا سایت‌های اسپم و نامناسب بودن، اما خب ارتباطی به دارک‌وب ندارند.

  2. ناشناس گفت:

   سلام ایا در دارک وب میتونم‌ در چالش نهنگ ابی شرکت کنم؟

  3. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، خیر، اصلا چنین کاری نکنید!

 70. ناشناس گفت:

  سلام
  به نظر من که اصلا کار درستی نیست وارد شدن به سایت دارک وب

 71. ناشناس گفت:

  من یکساله وارد دارک و دیپ وپ شدم با مشخصات کامل واسم وآدرس وشماره وایمیل اصلیم چون اون موقع نمیدونستم که که باید باایمنی کامل وارد شم ولی تو این یک سال هنوز خبری نشده ازشون ولی یکی از دوستان مجازیم ده روز پیش وارد دارک وب شد والان دیگه خبری ازش نیست

 72. Pouya گفت:

  به نظر من دارک وب همون قدر که اینترنت روزمره خطر داره خطرناکه وقتی وارد دارک وب شدید (روی لینک هایی که از امن بودنشون مطمئن نیستید کلیک نکنید هیچ فایلی هم دانلود نکنید)
  هیجای اینترنت کاملا امن نیست

  If security were all that mattered, computers would never be turned on, let alone hooked into a network with literally millions of potential intruders.

  Dan Farmer

  1. ناشناس گفت:

   من یکساله وارد دارک و دیپ وپ شدم با مشخصات کامل واسم وآدرس وشماره وایمیل اصلیم چون اون موقع نمیدونستم که که باید باایمنی کامل وارد شم ولی تو این یک سال هنوز خبری نشده ازشون ولی یکی از دوستان مجازیم ده روز پیش وارد دارک وب شد والان دیگه خبری ازش نیست ….ممنون از اطلاع رسانیتون

  2. ناشناس گفت:

   ممنون

  3. H.kh.o گفت:

   من یکساله وارد دارک و دیپ وپ شدم با مشخصات کامل واسم وآدرس وشماره وایمیل اصلیم چون اون موقع نمیدونستم که که باید باایمنی کامل وارد شم ولی تو این یک سال هنوز خبری نشده ازشون ولی یکی از دوستان مجازیم ده روز پیش وارد دارک وب شد والان دیگه خبری ازش نیست ….ممنون از اطلاع رسانیتون

 73. پارسا گفت:

  سلام. ممنون از مطلب خوبتون. دنیا خیلی کثیف شده… آخرالزمانه دیگه… من هم خیلی کنجاو بودم که وارد دارک وب بشم و شدم، و یه سری تجربه ها کردم به هیچ وجه توصیه نمیکنم وارد این قسمت از اینترنت بشید! اگر هم خیلی کنجکاوید، میتونید با احتیاط و رعایت نکته های امنیتی وارد دارک وب بشید. شبکه Tor یک شبکه است که برای برای حفظ حریم خصوصی و امنیت در اینترنت ساخته شده، و مرورگر تور هم امن ترین مرورگره، به شرطی درست ازش استفاده کنیم.

 74. Raha گفت:

  سلام من ب هک کردن علاقه شدید دارم ازکجامیتونم اموزشای لازم رو یاد بگیرم ممنون میشم کمکم کنید

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، در کل چیزی به اسم آموزش هک وجود نداره، بلکه کسی که اطلاعات کافی در زمینه‌ی امنیت و یکسری از علوم کامپیوتر داشته باشه، می‌تونه از این دانش در جهت مثبت یا منفی (که میشه همون هک) استفاده کنه.
   فکر می‌کنم خوندن آموزش زیر، که درمورد اصول هک و امنیت هست، برای شما جذاب باشه:
   https://www.hamyarit.com/network/hacking/

 75. omid.sarem گفت:

  سلام خسته نباشید. ببخشین من امشب محتواتون رو خوندم. خودم تو زمینه seo و HTML کار میکنم. اول اینکه بگم واقعا عالی بود وآموزنده. دستتون درد نکنه.من کمی با امینت و تست نفوز آشنایی دارم. ولی یکی از کامنت ها کمی جالب بود برام. نوشته بود که اگه تو دارک وب به گفته ای سوتی بدی و بفهمن ک میخای سر از کارشون دراری، دیگه اذت خبری نیست. میشه در حد چند خط خواهشا برام توضیع بدین؟ مگه اونا جدا از اینکه هک کن آدمم رو کار دیگه از دستشون بر میاد؟ دسترسی بیشتری دارن یعنی؟

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست عزیز، همونطوری که در متن مقاله هم اشاره کردیم، دارک‌وب یه‌جورایی محله‌ی سیاه و تاریک اینترنته و هر خلافی ممکنه اونجا صورت بگیره، البته دوستان هم در کامنت‌ها یه مقداری اغراق کردند :‌) اما خب اکثرا خلاف‌هایی مثل خرید و فروش تجهیزات یا چیزهای غیرقانونی، جعل اسناد و در کل هر نوع خلافی که ممکنه توی دنیای واقعی انجام بشه، قابل انجامه، در خصوص سوالتون، خیر حتی همون هک هم اگر یه سری نکته‌ی ساده رو رعایت کنید و چیزی رو دانلود نکنید، اتفاق نمیفته، اما به هر حال باید مراقب باشید.

 76. n گفت:

  ممنون،
  من هنوز تو شک‌ام چطور گوگل آوردش

 77. n گفت:

  نمیدونم چرا وقتی از گوگل زدم آورد سایتش رو.
  فقط رفتم توش و سریع در اومدم، کارهایی که مثلا برا ثبت نامه، هم انجام ندادم، خیلی میترسم یوهو بیان گیرم بندازن، مشکلی نیست؟
  زود اومدم بیرونااااا

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، نه مشکلی نیست، نگران نباشید.

 78. امین گفت:

  خیلی عالی بود، دارک وب خیلی باحاله، هرچند دوستان در کامنت اشاره کردن، اما کاش بخشی هم به مطلب اضافه کنید که بتونم به شکل ایمن وارد دارک وب بشیم

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، موضوع ورود امن به دارک وب رو در برنامه داریم امین عزیز، به زودی این بخش به صورت تصویری و مرحله به مرحله به مقاله اضافه خواهد شد.

 79. امیر مرامی نیک گفت:

  سلام به همه هیچ وقت هیچ وقت وارد نشوید اگه وارد شدید شب میان و شمارو همین جوری که خوابیدین میبرن و اگه هکر حرفه ای هستید وارد شوید وقتی که شما رو بردن ادم هایی هستند که اونا رییس هستند و در باره شما نظر میدند تا با شما چیکار کنن یا شمارو به اتاق شکنجه میبرن و اعضای بدن و تکه تکه میکنن و یا میبرنتون شما رو به ادم خوار ها تحویل میبرند اگه دختر باشین شما رو هم میفروشند و دست و پا تونو قطع میکنن و به مردان پولدار میفروشند و با شما کارهای بدی میکنن و اگه پسر بودین شکنجه و ادم خواری

  1. سرندی پیتی گفت:

   برای شما طلب صبر و آرامش می کنم 🙏🏻

  2. رسا گفت:

   انشاالله یکم از تخیلاتتون جای درست تر استفاده کنید

  3. رئیس آدم بدا گفت:

   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  4. رییس آدم بدا گفت:

   من رییس آدم بدا هستم اگه دفه دیگه پشت سرم چرت و پرت بگی و کسب و کارمونو خراب کنی میام میخورمت، فهمیدی🤬😡😠👹

  5. موسس دارک وب گفت:

   امشب میام سراغت و میفرستمت اتاق قرمز

  6. Cid B گفت:

   تخیلاتتون قشنگ یه سری فیلم اره ازش در میاد😂

  7. Sara Farhadi گفت:

   چرا چرا میگی اسکل

  8. ناشناس گفت:

   داداش من خودم رفتم توش حدود ۲ماهه توشم ولی همچین چیزیو ندیدم چون کامنت چیزی نمیدم اونایی که همچین اتفاقی براشون افتاده خب میخاردن حتما یک جوری تو کارشون سرو کله زدن کلا سایت جذابیه ولی خطری هم هست نه دیگه اینقدر که تومیگی امتحان کردنش جذابه ولی باید محتاط باشی ولی ادم خواری رو که گفتی کوبص شعر محض بود وسلام🖖

 80. امین گفت:

  سلام دوستان.
  به نظر کسایی که میگن دارک وب خطرناکه و فلانه و فلانه احترام میزارم ولی نظر شخصی من بر اثاث چهار سال کار با یه هکر و مصاحبه و صحبتایی که با خیلی از هکرا داشتم اینه:
  نه دارک و نه دیپ وب خطرناک نیست،مگه اینکه خودتون خطریش کنید.
  یادمه یکی از دوستام که خیلی تو زمینه هک و اینا ادعاش میشد سر همین چیزا به فنا رفت.
  چرا؟چون اون کارایی که باید قبل از وارد شدن به دارک وب رو میکرد!خب نکرد!
  کسایی که علاقه دارن تو دارک وب باشن ولی میترسن،من که خودم مدت ها توی دارک وب فعالیت داشتم میگم که با رعایت مواردی که بالا گفته شده و موارد زیر میتونید واردش شید،ولی اگه بی احتیاطی کردید یا اگه تو کار صاحبای سایتای اونجا دخالت کردید،اشهدتون رو بخونید و منتظر باشید.
  یادتون باشه:دارک وب محله ی سیاه اینترنته،همونجوری که هرشهری محله ی خلافکارا رو داره،اینترنت هم همینجوره.
  قبل از وارد شدن به اینترنت:
  به هیچ وجه برای غیر هکر توصیه نمیشه…
  به هیچ وجه برای مدیریت سایت ها پیام نفرستید.
  وارد سایت هایی که مطالب و کلا چیزایی که دارن رایگانه نشید چون حتما کاسه ای زیر نیم کاسه است.
  و مهم تر از همه:
  حتما کنار دستتون یه هکر باشه که حواسش جمع باشه.
  بعد از رعایت موارد بالا با اختیار خودتون وارد دارک شید.
  -اما اگه چیزی شد من مسئولیتی ندارم-
  یادمه خودم برای اولین بار که آماتور بودم وارد دارک شدم و تنها چیزی که رعایت کردم و همین هم برای تضمین امنیت من کافی بود این بود:
  فقط از مطالب سایتا استفاده کردم و خلاصه شاخ بازی در نیاوردم😐
  ممنون.

  1. arvin گفت:

   سلام داش خوبی من فقط می خوام وارد دارک وب بشم که قسمت ممنوعه باب اسفنجیو ببینم ولی میترسم که برم از اونجا که تو میری داخ سایت می تونی فیلم مشو به تگرام [email protected] ارسال کنی ممنون میشم

  2. امیر مرامی نیک گفت:

   دوست عزیز اولا من به نظر تو احترام میزارم تو که این مواردارو گفتی درسته اگه یه کار اشتباه کردی فقط لازمه یه اشتباه به فنا میرین و باید فقط هکر های کلاه سیاه وارد دارک وب و دیپ وب شوند

 81. ناشناس گفت:

  خیلی اطلاعات مفیدی بود ولی آدمو خیلی کنجکاو میکنه

  1. امیر مرامی نیک گفت:

   اره کنجکاو میکنه ولی باید نری

 82. Bun bun گفت:

  وارد شدن به دارک وب غیرممکن نیست و شاید راحت تر از چیزی باشه که فکر میکنید…
  اما قضیه ورود بهش نیست
  موضوع مشکلات بعدشه!
  تمنا دارم اگر هکر حرفه ایی (خیلی حرفه ایی نه لزوما فقط هک بلد بودن) هستین یا آشنایی بالایی با سخت افزار و نرم افزار دارید یا کم کم قاتل اجاره ایی هستین :/ وارد دارک وب بشید
  وگرنه بلایی به سرتون میارن که کل زندگی کاسه چه کنم دستتون بگیرید…
  تازه اگه وقت کنید کاسه دست بگیرید
  چون اونجا باید ادای … رو درآورد اگه چیزی هم نیستید
  کافیه شک کنن دنبال این رفتید تا سر از کارشون دربیارید…
  اونوقت اسم شاهد به خودتون می‌گیرید و کمترین بلایی هم که سر شاهد میاد تهدید شدنه
  خیلی بهتون لطف کنن دوتا جاروبرقی میرسن بالاسرتون محوتون میکنن جوری که مامانتون هم یادش بره همچین بچه ایی داشته
  به دلتون هم صابون نزنید که ما تو ایران ندیدیم پس چیزی نمیشه…
  هیچ مجرمی تو خیابون داد نمی زنه سلام من قاتلم!

  شاید همه چی رو به طرز بچه گانه ایی توضیح دادم اما دارک وب شبکه گسترده اییه و اگه بخوام خیلی جزئی بگم باید واسش یه بلاگ بزنم
  پس به همین توضیح بچه گانه بسنده کنید و اگر خواستید یه مسخره هم بگیرید اما نزدیک دارک وب و دیپ وب واقعی نشید!

  1. ناشناس گفت:

   کاملا موافقم ولی دارم از کنجکاوی میمیرم

  2. ناشناس گفت:

   حرفتون کاملا درسته اما من واقعا خیلی دارم سعی میکنم وارد نشم‌ اما ی چیزی ی اسم فضولی داره مانع میشه

  3. ناشناس گفت:

   من یکساله وارد دارک و دیپ وپ شدم با مشخصات کامل واسم وآدرس وشماره وایمیل اصلیم چون اون موقع نمیدونستم که که باید باایمنی کامل وارد شم ولی تو این یک سال هنوز خبری نشده ازشون ولی یکی از دوستان مجازیم ده روز پیش وارد دارک وب شد والان دیگه خبری ازش نیست

  4. من گفت:

   حاضرم قسم بخورم تو عمرت وارد دارک وب نشدی و اگه شده بودی اینقدر چرت و پرت نمیگفتی و من خودم مدتها از روی کنجکاوی وارد دارک وب شدم و اکثر سایت هایی که با onion بالا میامد رو رفتم زیر و رو کردم اولا که اکثر سایت ها مجانی به کسی چیزی نمیدند و نیاز به پرداخت پول از طریق بیت کوین هست دوما همون اکثر سایت ها برای تبلیغ کارشون انواع نمونه کاز از ویدیو بگیر تا هر چیزی رو رایگان در اختیار مخاطب میزاره من همه رو دیدم و بررسی کردم هر چند گاهی به روح آدم شوک وارد میشه از این همه دنیای تاریک و وحشتناک دارک وب اما من نه دستگیر شدم نه لولو اومد خوردم و نه هک شدم الان هم مدت زیادی هست خودم دوست ندارم دیگه واردش بشم اما هر موقع بخوام برم با چند کلیک واردش میشم البته هرگز ایمیل آدرس و شماره تلفن یا اطلاعات شخصی و ثبت حساب در هیچ سایت تاریک انجام ندادم و نخواهم داد چونکه اونجا ساخته شده واسه آدم هایی که استفاده های وحشتناکی میخواند ازش ببرند

 83. البالو ترشه گفت:

  با این چیزایی ک خوندم هم میترسم برم تو همچین محیطی هم ی هیجانی باعث میشه بخوام برم خخ
  میگم نمیشع مث اردو همه باهم بریم چن نفری بریم تو محیطش خخخ بلکه از ترسش کم بشه .. من خیلی دوس دارم ببینم چجوریه و اینکه اگه بخوام برم، میرم کافی نت و از اونجا برم . بنظرتون از مسئول اونجا متوجه بشه بیرونم میکنن و اینکه خطری خود اونا رو ممکنه متوجه بشه…؟؟
  و سوال اخر اینکه تور رو نصب کنیم خودش لینک سایت های دارک وب رو نمایش میده ؟؟

  اقای گوهری از شما هم خیلی تشکر میکنم مطالبتون عالی بود هم ترسیدیم هم هیجان زده شدیم خخخ.

  1. ناشناس گفت:

   سلام
   اگر فقط وارد بشیم ولی پستی نزاریم و خرید و فروشی نکنیم و فقط در سایت هابچرخیم
   باز هم خطری تهدیدمون میکنه ؟

  2. فرشاد گوهری گفت:

   سلام، در کنار رعایت این موارد، نباید هم چیزی دانلود کنید، ضمن اینکه بهتره اجرای جاوا اسکریپت روی مرورگر رو غیرفعال کنید و همچنین دسترسی به میکروفون و وبکم رو هم ببیندید.

 84. ملیسا گفت:

  برا ورود به دارک وب باید برنامه tor رو بایه فیترشکن مخصوص هک کنید و نصب کنید و بعد تو جستجو گر tor یا وارد دارک وب شید یا دیپ وب اما این سایت از اونچیزی که فکر می کنید وحشدناک تره🙏

  1. امیر گفت:

   سلام میشه راهنمایی بهم بدی که چطور وارد دارک وب بشم

  2. he گفت:

   چه ربطی داره آخه؟
   چرا الکی میپرونیxD

  3. امیر مرامی نیک گفت:

   ملیسا خانوم اگه یکی بره اونجا میدونی چه اتفاقی براش میفته فقط باید هکر های حرفه ای وارد بشن که لب تاب یا کامپیترشون هک یا ردیابی نشه اگه کنجکاوی که چی براشون اتقاق میفته بی زحمت بیا بالا ببین

 85. ناشناس گفت:

  خیلی نسبت بهش کنجکاو شدم
  اما فکر نکنم به ریکش بیرزه🙄🙄

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام دوست گرامی، چون کاربران زیادی به این زمینه علاقه داشتند و این مورد رو از ما خواستند، در حال تهیه‌ی فایلی هستیم که نحوه‌ی ورود به دارک وب رو به صورت کاملا ایمن و گام‌به‌گام (در قالب تصویر) آموزش بده، می‌تونید در سایت عضو بشید تا وقتی این آموزش در دسترس قرار گرفت جزو اولین نفراتی باشید که ازش مطلع میشید و دانلودش می‌کنید.

 86. دپاکین گفت:

  واااای خیلی هیجان انگیزع……

 87. h گفت:

  خطاب به اونایی که میخوان بدونن چجوری میشه وارد دیپ وب شد….شما ننت قاچاقچی مواد و اسلحه و اعضابدن انسان بوده یا بابات مشکل روانی داشته بری رد روم نگاه کنی …همین وضع مملکتمون داغمون تر از این سایتاس همینجا دووم بیار نمیخواد شاخ شی اونوقت بگیرن هکت کنن اونقد بترسوننت تا فیها خالدونت بهم گره بخوره

  1. ناشناس گفت:

   دمت گرم خوب اومدی خدایی

  2. ناشناس گفت:

   نههههه باریکلا

 88. علی گفت:

  سلام تورو خدا جواب بدید ایا این سایت های خارجی ک میگه به ازای دیدن هر تبلیغ 1 دلار میده راسته یا نه هرکی میخونه جواب بده به ایمیلم خاهش میکنم جواب بدیننننننن میخام برنامه نویسی یاد بگیرم میشه بگید چجوری و از کجا یا بگیرمممممممممم[email protected] این ایمیلمه هرکی نظر منو میخونه جوابمو بده خیلی ممنون از مدیر سایت بابت اراعه دادن این سایت خوب

  1. فرشاد گوهری گفت:

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   جهت شروع برنامه‌نویسی مقاله‌ای رو در سایت منتشر کرده بودیم قبلا که می‌تونید ازش استفاده کنید:
   https://www.hamyarit.com/programing/programming-basics/
   در این آموزش چگونگی شروع برنامه‌نویسی رو شرح دادیم، که میتونید با استفاده از اون تا حدودی با مسیر یادگیری برنامه‌نویسی آشنا بشید.
   موفق باشید

  2. ناشناس گفت:

   داداش مگه عاشق چشم و ابروی ماهستن که بیان یه دلار بدن

 89. لی لی فا گفت:

  خیلی هم عالی
  همیار جان یه اموزش هم از نحوه ورود به دارک وب بذار نگران نباشید فیلترتون نمیکنن، خیلیا گذاشتن 😁

  1. علیرضا گفت:

   من یه خلاصه ای از ورود به دارک وب بگم خدمت دوستان:
   1. مرورگر تور رو دانلود کنید (با قند شکن سرچ کنید tor و وارد سایتش بشید)
   2. بعد یکسری تنطیماتی داره که باید انجامش بدید
   3. از جستجوگرهای مخصوص دارک وب مثل گرام استفاده کنید
   4. وارد وبسایت هایی که میاره بشید
   5. و تمام !!! شما وارد دارک وب شدید !!!

  2. لی لی فا گفت:

   داداش مطمئنی به همین راحتی میشه وارش شد؟؟؟ دارک وب کم چیزی نیستا …

  3. فرشاد گوهری گفت:

   سعی میکنیم در اسرع وقت آموزشی در این خصوص منتشر کنیم.

  4. علیرضا گفت:

   ممنون، لطفا زودتر آموزش رو منتشر کنید، دارک وب خیلی هیجان انگیزه :)))