تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید!

تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید!

تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید!

کاربران ویژه، افرادی هستند که به آی‌تی و تکنولوژی علاقه‌مند بوده و می‌خواهند زودتر از دیگران در این زمینه پیشرفت کنند، شما هم همین حالا به جمع اعضای ویژه‌ی همیار پیوسته و به تمام موارد زیر دسترسی داشته باشید، این یک سرمایه‌گذاری فوق‌العاده روی آینده‌ی کاری و حرفه‌ای شماست!
تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید!
14,526
تعداد اعضای همیار
تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید!
1201
متخصص آی‌تی
تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید!
578
مقاله‌ی آموزشی
تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید!
4720
پرسش و پاسخ

عضویت ویژه چه مزایایی دارد؟

تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید! دسترسی دائمی به محتوای پریمیوم تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید! پشتیبانی ویژه و پاسخ به سوالات تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید! امکان کسب درآمد از همیار آی‌تی تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید! حضور در جمع حرفه‌ای‌های آی‌تی تنها چند ثانیه با اعضای ویژه فاصله دارید! دانلود رایگان کتاب‌های الکترونیک

هنوز مطمئن نیستید؟

همیار آی‌تی یک وبسایت آموزشی در زمینه‌ی آی‌تی و تکنولوژی است، ما قصد داریم مجموعه‌ی کاملی از آموزش‌های مرتبط با آی‌تی را برای شما آماده کنیم که با مطالعه‌ی آن‌ها به یک متخصص در این زمینه تبدیل شده و بتوانید از آموزش‌ها در زندگی کاری و حرفه‌ای خود استفاده کنید.

از آنجایی که تمام آموزش‌ها به صورت تخصصی در زمینه‌ی آی‌تی منتشر می‌شوند، برای دانشجویان کامپیوتر یا فناوری اطلاعات، همچنین افرادی که به آی‌تی و تکنولوژی علاقه‌مند هستند و می‌خواهند در این زمینه پیشرفت کنند، مناسب است. فرقی نمی‌کند در این زمینه مبتدی هستید یا پیشرفته، سیاست کاری ما به گونه‌ای است که سعی می‌کنیم همه‌ی آموزش‌ها را از ۰ تا ۱۰۰ و به زبانی ساده برای شما آماده کنیم.

بیش از ۹۰ درصد آموزش‌های سایت به صورت کاملا رایگان در دسترس همه‌ی افراد است و شما می‌توانید بدون نیاز به عضویت از آن‌ها استفاده کنید، اما برخی از آموزش‌ها نیز به صورت پریمیوم (حرفه‌ای) در سایت منتشر می‌شوند و افرادی که علاقه‌مندند سریع‌تر در زمینه‌ی آی‌تی پیشرفت کنند، می‌توانند عضو ویژه‌ی سایت شوند.

بله، از آنجایی که آموزش‌های تخصصی و فایل‌های آموزشی حرفه‌ای فقط برای اعضای ویژه‌ی سایت قابل استفاده است، عضویت ویژه در سایت شامل هزینه می‌شود، البته این هزینه دربرابر محتوای آموزشی فوق‌العاده‌ای که دریافت می‌کنید، بسیار اندک است. بهتر است به چشم یک سرمایه‌گذاری روی آینده‌ی کاری و حرفه‌ای خود به آن نگاه کنید، شما با پرداخت این هزینه به تمام آموزش‌های پریمیوم سایت دسترسی داشته و عضوی از جامعه‌ی حرفه‌ای آی‌تی ایران خواهید شد!

بله، فقط با یکبار عضویت ویژه در سایت به تمام آموزش‌های پریمیوم و سایر امکاناتی که فقط مخصوص اعضای ویژه است دسترسی خواهید داشت، در حال حاضر این دسترسی به صورت مادام‌العمر است و فقط با یکبار پرداخت، برای همیشه عضو ویژه‌ی سایت هستید.

هنگامی که عضو ویژه‌ی همیار آی‌تی باشید، بخشی را تحت عنوان “کسب درآمد” در پنل کاربری‌تان مشاهده می‌کنید، شما در این قسمت لینک مخصوص به خود را دریافت کرده و می‌توانید با به‌اشتراک‌گذاری لینک‌تان در شبکه‌های اجتماعی، ایمیل یا حتی وبلاگ شخصی‌تان، آموزش‌های همیار آی‌تی را به دیگران معرفی کرده و در ازای افراد جدیدی که عضو ویژه‌ی سایت می‌شوند، درصدی را به عنوان کمیسیون از ما دریافت کنید. پس از اینکه درآمد شما به حدنصاب رسید، می‌توانید درخواست واریز دهید تا پول به حساب بانکی شما منتقل شود. اگر آموزش‌های جذاب سایت را برای دوستان یا دنبال‌کنندگان خود ارسال کنید، به دلیل اینکه بخش زیادی از آموزش رایگان است و افراد ترغیب می‌شوند برای مطالعه‌ی ادامه‌ی آموزش عضو سایت شوند، مطمئنا درآمد بسیار مناسبی خواهید داشت.

با عضویت ویژه در سایت، بخشی تحت عنوان “ارسال مقاله‌ی آموزشی” در پنل کاربری خود مشاهده می‌کنید که می‌توانید از این بخش اقدام به انتشار محتوا کنید، البته محتوای ارسالی شما نباید کپی از سایر وبسایت‌ها یا مطالب بی‌کیفیت و نامرتبط باشد. پس از درج، محتوا از طرف ما بررسی می‌شود و در صورتی که شرایط انتشار در سایت را داشته باشد، با نام و تصویر خودتان به عنوان نویسده‌ی مطلب منتشر خواهد شد، مطالب ارسالی شما در صفحه‌ی مخصوص به خودتان لیست خواهد شد و می‌توانید به عنوان یک رزومه‌ی کاری نیز از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که کیفیت مطالب منتشر شده در همیار آی‌تی برای ما بسیار حائز اهمیت است و مطالب ارسالی از سمت کاربران ویژه باید استانداردهای لازم را داشته باشند، ضمنا، اگر مقالات ارسالی شما کیفیت قابل‌قبولی داشته باشند پس از مدتی می‌توانید به عنوان همکار ما در سایت فعالیت کرده و در ازای مقالاتی که منتشر می‌کنید نیز دستمزد دریافت کنید.

کافیست با تکمیل فرم زیر، عضویت خود را ویژه کنید، بلافاصله پس از پرداخت موفق، حساب کاربری شما به صورت خودکار به وضعیت ویژه تبدیل می‌شود و به تمام محتوای پریمیوم و امکانات مخصوص کاربران ویژه دسترسی خواهید داشت، انجام این فرایند تنها چند ثانیه از زمان شما را می‌گیرد!

درحال حاضر هزینه‌ی عضویت ویژه 19,000 تومان است و با یکبار پرداخت به تمام آموزش‌های پریمیوم سایت دسترسی خواهید داشت.