Search
Close this search box.

لیست بسته‌های اینترنت همراه اول + روش‌های خرید انواع بسته اینترنت

فهرست مطالب

چکیده : یکی از خدمات کاربردی همراه اول، امکان خرید اینترنت همراه در قالب بسته‌هایی است که از لحاظ حجم و مدت اعتبار با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین، هرکسی می‌تواند نیاز خود را میان سرویس‌های همراه اول جست‌وجو کند

لیست بسته‌های اینترنت همراه اول + روش‌های خرید انواع بسته اینترنت

نحوه خرید اینترنت همراه، یکی از اصلی‌ترین سوالات کاربرانی است که احتمالا نمی‌توانند به‌راحتی اقدام به خریداری بسته‌های این اپراتور کنند. همراه اول یکی از اپراتورهای پرطرفدار کشور است که نخستین‌بار در سال 1372 در کشور تاسیس شد و اکنون که بیش از 30 سال از عمر آن می‌گذرد، توانسته خدمات متنوعی را برای رفاه کاربران خود فراهم آورد. یکی از خدمات کاربردی این اپراتور، امکان خرید اینترنت همراه در قالب بسته‌هایی است که از لحاظ حجم و مدت اعتبار با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین، هرکسی می‌تواند نیاز خود را میان سرویس‌های همراه اول جست‌وجو کند. حالا فارغ از این بحث‌ها، بگویید آیا چند روش برای خرید بسته‌های اینترنت همراه اول می‌شناسید؟

قیمت بسته‌های اینترنت همراه اول در سال 1403

قیمت بسته‌های همراه اول، همان موضوعی است که افراد تمایل دارند راجع‌به آن بیشتر بدانند. برخی افراد، پرسرعت‌بودن اینترنت را عامل مهمی برای انتخاب بسته می‌دانند و گروهی دیگر قیمت را در خرید اینترنت همراه عامل موثری در نظر می‌گیرند. در هر صورت، شما جدول‌هایی را در ادامه می‌بینید که قیمت بسته‌های این اپراتور اول را در سال 1403 بیان می‌کنند.

قیمت خرید بسته اینترنت همراه یک‌روزه

حجم بسته اینترنتقیمت بسته در سال 1403
60 مگابایت2.150 تومان
150 مگابایت3.640 تومان
250 مگابایت4.850 تومان
500 مگابایت6.590 تومان
750 مگابایت7.940 تومان
یک گیگابایت8.600 تومان
3 گیگابایت_

قیمت خرید اینترنت همراه به صورت هفتگی

حجم بسته اینترنتقیمت بسته در سال 1403
200 مگابایت5.900 تومان
300 مگابایت7.400 تومان
500 مگابایت9.400 تومان
750 مگابایت11.200 تومان
1.5 گیگابایت14.700 تومان
2.5 گیگابایت17.500 تومان
4 گیگابایت21.500 تومان
6 گیگابایت26.300 تومان

قیمت بسته اینترنت یک ماه همراه

حجم بسته اینترنتقیمت بسته در سال 1403
یک گیگابایت14.100 تومان
2 گیگابایت18.800 تومان
3 گیگابایت25.500 تومان
4 گیگابایت28.600 تومان
5 گیگابایت31.700 تومان
7 گیگابایت38000 تومان
12 گیگابایتـ

قیمت بسته اینترنت 2 ماهه همراه

حجم بسته اینترنتقیمت بسته در سال 1403
12 گیگابایت61.900 تومان

قیمت خرید اینترنت همراه 4 ماهه

حجم بسته اینترنتقیمت بسته در سال 1403
15 گیگابایت62000 تومان

انواع بسته‌‌های اینترنت همراه اول

همراه اول، به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده خدمات سیم‌کارت در کشور، هم‌اکنون حدود 95میلیون مشترک دارد و حدود 96درصد شهرها و بیش از 90هزار کیلومتر از جاده‌های کشور را تحت پوشش قرار داده است. بنابراین، طبیعی است که براساس نیازهای مختلف، خدمات‌رسانی‌های متنوعی داشته باشد.

در بخش قبل و مشاهده جدول‌هایی که ترسیم شده بود، کمابیش با انواع بسته‌های اینترنت این اپراتور آشنا شدید و حالا تکمیل گفته‌های قبلی را در این بخش می‌خوانید.

  • بسته‌های همراه اول آلفاپلاس: بسته‌های آلفا از لحاظ حجم و مدت اعتبار دارای تنوع زیادی هستند. همچنین این بسته‌ها برای هر 2 گروه کاربران دائمی و اعتباری کاربرد دارند.
  • طرح اینترنت همراهی همراه اول: در طرح اینترنت همراهی، به هریک از مشترکین اعتباری و دائمی براساس الگوی مصرف‌شان از نوع آلفاپلاس، بسته‌هایی با قیمت مقرون‌به‌صرفه پیشنهاد می‌شود.
  • بسته‌های اشتراکی دیتای همراه اول: بسته‌های دیتا، بسته‌های 30روزه‌ای هستند که حجم آن‌ها می‌تواند میان چند کاربر به اشتراک گذاشته شود.
  • طرح مدار فیروزه‌ای همراه اول: بسته‌های مدار فیروزه‌ای، بسته‌های اینترنت و مکالمه‌های کوتاه‌مدتی هستند که قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند.
  • بسته‌های رومینگ همراه اول: این بسته‌ها مناسب مشترکین دائمی و اعتباری است که قصد دارند از کشور خارج شوند، اما نمی‌خواهند نسبت به تعویض سیم‌کارت خود اقدام کنند.

روش‌های آنلاین خرید اینترنت همراه

اگر به‌خاطر داشته باشید، در گذشته زمانی که پیامکی با مضمون اتمام بسته اینترنت برایمان ارسال می‌شد، در اولین فرصت آماده رفتن به فروشگاه یا خودپردازها می‌شدیم تا بتوانیم با افزایش موجودی سیم‌‌کارت‌مان دوباره بسته را رزرو کنیم. بگویید اکنون با چه روشی این کار را انجام می‌دهید؟

در این عصر اینترنت که همه‌چیز با کلیک دکمه‌های رایانه یا لمس صفحه موبایل انجام می‌شود، محال است هنوز هم پایبند به روش‌های زمان‌بر و سخت قدیمی باشید. روش‌های آنلاینی که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم، هم سرعت بالایی دارند، هم سهولت و هم امنیتی که بتوان با آن آسوده‌خاطر بود.

  • خرید اینترنت در سایت و اپلیکیشن همراه من: همه اپراتورها برای خود یک وب‌سایت و اپلیکیشن ویژه دارند که تمامی خدمات خود را در بستر آن ارائه داده‌اند. شما ازطریق برنامه «همراه من» هم قادر به خرید شارژ هستید و هم طیف متنوعی از بسته‌های اینترنتی که در آن وجود دارد.
  • خرید اینترنت با همراه بانک‌ها: مسلما همه شما برای انجام اموری مانند پرداخت قبض یا کارت به کارت، یک همراه بانک روی گوشی خود نصب دارید. اگر گستره سرویس‌دهی‌های موبایل بانک شما زیاد باشد، امکان خرید شارژ و بسته را هم برایتان فراهم کرده است.

خرید اینترنت همراه از سوپر اپلیکیشن تاپ

این روزها هر اپلیکیشنی را که باز کنید، خدمات خرید بسته و شارژ را میان سرویس‌های مختلف آن‌ها می‌بینید. اما این دلیل نمی‌شود که از هر اپلیکیشنی برای رفع نیازهای خود استفاده کنید. همیشه به ‌دنبال امن‌ترین‌ها و معتبرترین‌ها باشید. مانند تاپ!

قطعا همه شما با نام تاپ آشنایی دارید. این سوپر اپلیکیشن مالی به پشتوانه بانک پارسیان طراحی شد و تحت‌نظارت بانک مرکزی، شاپرک و پلیس فتا اقدام به ارائه خدماتی گسترده در زمینه خدمات فین‌تک، خودرو، سفر و گردشگری و بازارهای مالی می‌کند.

با این تعاریف، دیگر نیازی نیست که با اتمام بسته اینترنت خود نگران شوید! با اپلیکیشن تاپ، یک بانک کوچک را در جیب خود دارید که همیشه و همه‌جا در دسترس شماست؛ آن هم با فراهم‌کردن ایمن‌ترین و پرسرعت‌ترین بستر ارائه خدمات.

خرید اینترنت در کم‌تر از چند دقیقه

راه‌های خرید اینترنت همراه در دنیای امروز را شناختید! در جهانی که سرعت مهم‌ترین مولفه در زندگی ماست، به‌نظر نمی‌رسد کسی برای افزایش اعتبار سیم‌کارت خود یا رزرو بسته، زمان زیادی را در بیرون از منزل بگذراند. شما با دسترسی به روش‌های آنلاینی که معرفی کردیم، می‌توانید در کمتر از چند دقیقه دوباره بسته اینترنت مورد نظر خود را رزرو کنید.

یکی از مهم‌ترین نیازهای ما در عصر حاضر، دسترسی به اینترنت پرسرعت در هر زمان و مکان است. در واقع همه ما برای ارتباط آسان با دیگران، سرگرمی در فضاهای مجازی، به اشتراک‌گذاری اطلاعات یا گذراندن اکثر امورات کاری و تحصیلی به اینترنت نیاز داریم. به همین دلیل مهم است که روش‌های خرید سریع آن‌ها را بشناسیم تا در موقعیت‌های اضطراری اذیت نشویم.

برچسب ها : اینترنت همراه,اینترنت همراه اول,نت همراه

این مقاله را دوست داشتید؟

مقالاتی که «نباید» از دست بدهید!

دیدگاه‌ها و پرسش‌و‌پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *