بیشتر با ما آشنا شوید!

  • اینجا می‌توانید کمی بیشتر با همیار آی‌تی و اهداف آن آشنا شوید، پس از مطالعه‌ی این صفحه، می‌توانید بهتر از آموزش‌های سایت استفاده کرده و به رایگان دانش خود را در زمینه‌ی آی‌تی و تکنولوژی افزایش دهید!

  • تابستان سال ۹۴ بود که متوجه شدیم سایت‌های زیادی در حوزه‌ی اخبار فناوری فعالیت می‌کنند، اما متاسفانه سایت خوبی وجود نداشت که به صورت تخصصی آموزش‌های مرتبط با آی‌تی و تکنولوژی را پوشش دهد، اینجا بود که همیار آی‌تی با هدف انتشار محتوای باکیفیت آموزشی در زمینه‌ی فناوری اطلاعات متولد شد!

  • همانطور که گفتیم، هدف اصلی همیار آی‌تی ارائه‌ی آموزش‌های مرتبط با دنیای آی‌تی و تکنولوژی است، ما، مثل خیلی از سایت‌های فناوری اخبار منتشر نمی‌کنیم، بلکه در تلاشیم تا فقط و فقط محتوای آموزشی باکیفیت را در اختیار شما قرار دهیم.

  • دانشجوی کامپیوتر هستید یا شغلی مرتبط با آی‌تی دارید؟ یا شاید هم به تکنولوژی و فناوری‌اطلاعات علاقه‌مندید؟ فرقی نمی‌کند، اینجا تقریبا هرچیزی که به دنیای آی‌تی مرتبط باشد را خواهید یافت، از آموزش‌های پایه‌ی سخت‌افزاری گرفته تا برنامه‌نویسی و مدیریت کسب‌وکار، همین الان سری به دسته‌بندی‌های موضوعی سایت بزنید!

  • تعامل داشتن با سایر علاقه‌مندان در یک حوزه‌ی تخصصی کاری هیجان‌انگیز است، ضمن اینکه به شدت در بهبود یادگیری مفاهیم به شما کمک می‌کند، پیشنهاد می‌کنیم در انتهای هر مقاله یا آموزش نظرات و تجربیاتتان را با ما و سایر کاربران در میان بگذارید، همچنین اگر سوالی در خصوص آموزش‌ها دارید حتما آن را بپرسید، ما راهنمایی‌تان می‌کنیم!

  • صدها آموزش رایگان در همیار آی‌تی منتشر شده، بدون هیچ محدودیتی از مطالعه‌ی آن‌ها لذت ببرید و دانش خود را در زمینه‌ی آی‌تی و تکنولوژی افزایش دهید، اما یک فروشگاه تخصصی محصولات دیجیتال هم برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید محصولات و کتاب‌های الکترونیک مورد نظرتان را به راحتی تهیه کنید، حتما سری به فروشگاه همیار آی‌تی بزنید!

  • کیفیت مقالات و آموزش‌ها برای ما اهمیت بسیاری دارد، به همین دلیل تعداد آموزش‌های منتشر شده محدود است، در صورتی که تمایل دارید هیچ آموزشی را از دست ندهید می‌توانید وبسایت را در مرورگر خود بوکمارک کرده و همچنین در بخش کاربران عضو شوید!

  • به‌زودی با اطلاعاتی هیجان‌انگیزتر این صفحه را به‌روزرسانی خواهیم کرد، اما فعلا نوبت شماست! همین الان وارد صفحه‌ی اصلی سایت شده تا دروازه‌ی دنیای آی‌تی به روی شما گشوده شود، دانش خود را در زمینه‌ی تکنولوژی افزایش دهید و یک گام جلوتر از دیگران باشید...

بازنشر مقالات و آموزش‌های رایگان سایت با ذکر منبع و درج لینک باعث خرسندی ماست.

1
×
شما هم در جمع 2019 نفر عضو همیار باشید!